Şimdi Ara

Tor Browser'ın Android versiyonu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip olan ve Tor Project'in geliştirdiği internet tarayıcısı Tor Browser'ın Android versiyonu yayınlandı. Hâlâ alfa aşamasında olan tarayıcı şimdiye kadar sunulan en yüksek gizlilik koruması sağlamayı vaat ediyor.

iOS versiyonu şimdilik planda yok

Geliştirme ekibi, mobil sürümün kullanıcılara sağladığı gizliliğin masaüstü versiyonu ile aynı olduğunu, ancak tüm özelliklerden yararlanabilmek için biraz daha fazla ayarlamanın gerekli olduğunu belirtiyorlar. Bunlardan biri de Android için Tor Browser'ı Tor ağına bağlamak için gerekli olan proxy uygulaması Orbot. Ancak Tor Project, gelecekte Android tarayıcısını tam özellikli bir uygulama haline getirmeyi planladıklarını ve bu nedenle proxy istemcisinin varsayılan olarak tarayıcıya ekleneceğini açıkladı.

Tor Browser'ın Android versiyonunda web sitelerinde izlenmeyi engelleme, çok katmanlı şifreleme ve sayfalara dahil olan tam anonimleşme gibi özelliklerle birlikte geliyor. Eğer siz de Tor Browser'ı hemen Android cihazınıza yüklemek istiyorsanız buraya tıklayarak Google Play sayfasına gidebilirsiniz.

• iphone da tor kullanacak adam var mı yahu?

• Güzel haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feyzuli

iphone da tor kullanacak adam var mı yahu?
    İnsanlar saçma sapan sınıflandıran zihniyetinizden ne zaman vazgeçeceksiniz çok merak ediyorum açıkçası.

6600’dan beri akıllı telefon hastasıyım 2012’ye kadar android kullandım. Ayrıca 1-2 aylık android tecrübelerim oldu aralarda (ki hepsi amiral gemisiydi) Mesajlarımın çoğu mobil bölümündedir, programlama biliyorum, donanımda keza öyle ama iPhone kullanıyorum.

Napcaz şimdi?

• Bunu kullanmak sikintili mi

Vpn olarak.kullanamaz miyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsin yav birilerinin işine yarar belki

• Hali hazırda zaten vardı Orfox adıyla. Sadece güncel değildi yeterince.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=info.guardianproject.orfox&hl=en_US

• Sosyal medya,Bankacılık işlemleri gibi üyelik gerektiren yerlerde kullanmanızı önermem. Tor ağına direkt olarak bağlanmanızı da önermem,önce bir VPN daha sonra Tor ağına bağlanmanız daha sağlıklı olur çeşitli sebeplerden dolayı.

• Oo deep web keyfi .

Zamanında PC'ye az mı indirmiştim bu Tor/Onion'u

• Feyzuli kullanıcısına yanıt
    Oda nedemek şimdi var ve kullanıyoruz hali hazırda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.