Şimdi Ara

topu topu 20 kmlik yolda 5 egea görmek... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zotacing

20 km'lik yolda 5 tane Passat veya Fiesta gördüğüm de oluyor ama bu araçlar segmentinin en çok satan araçları.

Yola göre araç kıyası pek doğru değil.

Bu arabanın çıkış fiyatı saçma, az satıyor dersek doğru.

50-60.000TL'ye, Polo-Fiesta-Astra-Focus gibi seçimler varken, kimsenin almaması gayet normal.

En pahalı versiyonu 55.000TL olsaydı tutardı.

polo ve fiesta daha mantıklı diyorsunuz yani, gerek konforuyla gerekse boyutlarıyla.. haklısınız aileler için dağ gibi fiesta varken egea'da neyin nesi dimi ama

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzakdağ

quote:

20 km'lik yolda 5 tane Passat veya Fiesta gördüğüm de oluyor ama bu araçlar segmentinin en çok satan araçları.

50-60.000TL'ye, Polo-Fiesta-Astra-Focus gibi seçimler varken, kimsenin almaması gayet normal.

polo ve fiesta daha mantıklı diyorsunuz yani, gerek konforuyla gerekse boyutlarıyla.. haklısınız aileler için dağ gibi fiesta varken egea'da neyin nesi dimi ama

Her şey genişlikten ibaret olsa Fluence çoğu C sınıfı otomobilden başarılı olurdu ancak değil, o da Egea gibi ancak şirket arabası kıvamındaki modellerden. Egea gibi 3. dünya ülkesi otomobili yerine ben de olsam gider Fiesta bakardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

quote:

Her şey genişlikten ibaret olsa Fluence çoğu C sınıfı otomobilden başarılı olurdu ancak değil, o da Egea gibi ancak şirket arabası kıvamındaki modellerden. Egea gibi 3. dünya ülkesi otomobili yerine ben de olsam gider Fiesta bakardım.

3. Dünya ülkesi arabası diyorsunuz ama egea şu anda tipo adıyla avrupaya ihraç olmakta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eleştirinin de bir mantığı olmalı ama görüyorum ki çok sallama eleştirilerde var. şimdi mantık çerçevesinde biraz + ve - eleştiriler yapalım; şu an 50 bin tl param olsa ve bulabilirsem astra sedan tercih ederdim bu mantıklı olurdu.. ama o astra yok, artık 50 bine c segment arabada yok, başlangıç fiyatları 60 bin kağıt, işte o zaman egea en azından boyut itibariyle o fiyata cazip hale geliyor (benzinli için). allah aşkına 48 bine egea mı alırsınız sümbül fiesta cilio mu (bunlarda 45'ten başlıyor 1.2 motorlusu) alırsınız?
    benzinli focus,corolla,leon ile dizel araba kıyaslanmış çok komik, onların dizel fiyatlarına bir bakın kabus gibi, evet egea'nın baz modelini saymazsak donanımlı dizel fiyatıda pahalı ama diğerleride pahalı.. 90-100 bine fındık motorlu dizel corolla, focus, jetta olursa 65-70 bine donanımlı dizel egea'ya da hakkıyla olur demeliyiz bu şartlarda. kalite olarak kıyaslanamaz ama aradaki fiyat farkı kıyaslanabilir..
    ben fiat palio kullanıyorum basit bir araba ama işimi görüyor sıkıntı çıkarmıyor, isterim ki memleketimde hiç arabası olmayanın en azında bir palio ayarında arabası olsun allah nasip etsin, fiat'ın avukatlığınıda yapacak değilim ama eleştirirken şartları göz önüne alarak eleştirin. saygılar..

• Forumun resmen seviyesi ortaya çıkmış. Adam bu kadar kısa sürede ne kadar fazla satılmış da 20 kmde 5 tane Egea'ya denk geldim demek istemiş. Forumun ultra zekileri satmıyor diye anlamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eshotçu

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

quote:

3. Dünya ülkesi arabası diyorsunuz ama egea şu anda tipo adıyla avrupaya ihraç olmakta

bilip bilmeden konuşuyor insanlar sanki hint ve çin pazarı için yapılıyor sanılacak.

• Daha bi tane gördüm

• İstanbul'da 1 tane gördüm oda kirmizi baska gormedim ben
    Leon daha cok goruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Çok az satılıyor hakikaten.

Bunda 49000TL olan versiyonunda 1.6 120PS Dizel motorun olmaması etken.

Çapulcu 1.4'ü kimse almıyor. Çoğu insan gidip 3-5 daha koyarak Leon alıyor.

Hem dolu donanım, hem TSI motor, hem 1.2 düşük vergi, hem daha kaliteli iç mekan sahibi oluyor.

Egea acilen 39900 TL seviyesine inmeli.

Aslinda fiyattan ziyada fiat genel anlamda guven vermiyor insanlara
    Bakin reno bu guvensizligi yikti clio bile euro ncap testinden 5 yildiz aldi
    Bu fiat egea daha euro ncap testine girmedi girse 5 yildiz alsa bence imkansiz durum farkli olurdu

• 52 civarına leon astra corolla gibi seçenekler, dizel olacaksa 50 ye 1.6 hdi orta donanım 301 varken egea arada kalmış bir otomobil olarak çok da satılmayabilir. Benzinlisinin yakınında çok kaliteli benzinli alternatifler var. Dizeli zaten çok uçuk.

• Adam'ın Türkçe'si "0" dı belki. Niye dalga geçiyorsunujz

Size denk gelmiştir muhtemelen. Kötü tasarım, kötü fiyat
  • Henüz trafikte 1 tane bile görmek nasip olmadı.

• gorduysem bile farketmedim, bu aralar fiat gurubunun mantigini anlamiyorum. bravo yu oldurduler, motor gelisimde oncuyken en sona kaydilar, 500 serisinin icine ettiler... puntoyuda... ticari ancak oda sallantida.
  • bu kadar basit bir cümleyi dahi anlayamamak ve ters yorumlar yapmak ve bu aracın 39 binden satılması gerektiğini savunmak ve ve ve.
    alemsiniz vesselam.
    fiat satıyor kardeşim gidin başka konuları karıştırmaya çalışın, burada bunu BAŞARAMAYACAKSINIZ.
  • EURO NCAP A girsin bakalım ne kadar sağlam güvenilir,,TATA da da esp hava yastığı var,,,MERCEDES TE DE var...yorum sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkenarjen

hayırlı işler fiat,yaptın gene yapacağını...

Altyazı geçer misin?

İçine ettiniz güzelim dilimizin.

• senersongur kullanıcısına yanıt
    Sembol bile 40.000tl nin üzerinden 39bine siz ancak tata alırsınız..

• Senin Samsunlular hala toros,brodway europa,Megan 2 ve sembole tapıyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: 27alperen27

2015 son çeyrekde sürdüler piyasaya senin dedigin ruhsatla alakalı bunlar hep 2015 yazıyo ruhsatlarında.

Arabam ruhsatta 2000 model olarak geçiyor ama trafiğe çıkış tarihi 12/99

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.