Şimdi Ara

topu topu 20 kmlik yolda 5 egea görmek... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir fiatçı olarak ben içini beğenmedim göğüs felan iğrenç olmuş tek önden görüntüsü iyi gerisi boş ben beğenmedim fiyatı cok yüksek benim Lounge puntom bundan daha kalite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reguse kullanıcısına yanıt
    2015 son çeyrekde sürdüler piyasaya senin dedigin ruhsatla alakalı bunlar hep 2015 yazıyo ruhsatlarında.
  • Edremit te tek tük görünmeye başladı, baya da iyi görünüyor hani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Taksi icin alan adami falan anlarim da binmek icin onca parayi henuz yeni cikmis bir araca vermek cok mantikli gelmiyor bana

bizim arkadaşta linea çok satıyor iyi araba diyordu hep yolda linea görüyorum bi sürü kimse linea alıyor diyordu :D onun istediği mahallenin birine girdik 12-13 sokak dolaştık linea yı insanların değilde şirketlerin aldığını anladı :D en çok reno ve vw gördük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Taksi icin alan adami falan anlarim da binmek icin onca parayi henuz yeni cikmis bir araca vermek cok mantikli gelmiyor bana

bizim arkadaşta linea çok satıyor iyi araba diyordu hep yolda linea görüyorum bi sürü kimse linea alıyor diyordu :D onun istediği mahallenin birine girdik 12-13 sokak dolaştık linea yı insanların değilde şirketlerin aldığını anladı :D en çok reno ve vw gördük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Türkçeniz bu kadar mı?

"Topu topu 20 km lik yolda 5 Egea görmek"

Ne anlıyorsunuz bu cümleden?
    Egea az satılıyor manası çıkartıyorsanız vah neslimizin haline...

halbuki yazar bu fiyata rağmen satılıyor demek istemiş

• Her 4 km de bir yani.

• Eskişehir de bir tane bile görmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gider astra alirim o paraya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak ayından sonra daha fazla görülür

• Samsunda şu ana kadar 4 tane gördüm.

• o paraya corolla - astra sedan alınıyor
    hey yavrum hey

• Yine forum klasikleri baslamis
    O fiyata tutmaz abi

Bunu alacagima bunu alirim daha iyi(onerdigi araba yuzde 99 mazda olur cunku tutmayan arabayi onermek moda)

Fiat bu kaliteli araba mi yapabilir?(en sevdigim kitle bunlar fiati kuÅŸ serisi ve albea lineadan ibaret bilen)

Vw bu her seyi sorunlu(eline para gecse hemen vw alir yatirim yapar almana biniyorum der.)

-bu modellere de bak cok daha iyi bunu alirim diyenler(her zaman oldugu gibi bir mazda onerisi forumumuz servis agi olmayan ve tutmamis araba onermeyi cok sever ama kendileri almaz )

Cok yakan arabayi gosterip kalani yakit parasi yaparsin diyenler(kendileri asla almazlar ama)

Ozet gecmek gerekirse 7yilda ay forumda gordugum hangi vw ve fiat modeline satmaz deseler satis rekorlari kiriyor.

Gelenegi bozmayip haziran 2016da yine satis rekorunda zirvede bu iki marka olucak

Genel olarak yazdim egeayi baz almadim yanlis anlasilmasin sadece konusmalari okudum yine ayni teraneler yazilmis bende bisiler yazmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vengace -- 27 Aralık 2015; 9:24:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Çok az satılıyor hakikaten.

Bunda 49000TL olan versiyonunda 1.6 120PS Dizel motorun olmaması etken.

Çapulcu 1.4'ü kimse almıyor. Çoğu insan gidip 3-5 daha koyarak Leon alıyor.

Hem dolu donanım, hem TSI motor, hem 1.2 düşük vergi, hem daha kaliteli iç mekan sahibi oluyor.

Egea acilen 39900 TL seviyesine inmeli.

topu topu 20 kmlik yolda 5 egea görmek...

• quote:

Orijinalden alıntı: 55smsn

Samsunda şu ana kadar 4 tane gördüm.

Bende 2 tane gördümde öyle yazım :) biri 06 plakalıydı biri şirketlayn

• Linea nın satışı halen devam etmekte.
    Acaba egea linea nın yerine gelmedi mi???

Linea nın devam etmesi egea yı biraz baltalayacağı aşikar.

Lineayı satıştan çekerler ise egeanın rakamlarını artıracağı kanısındayım...

• madem kı bu araba satılımıyor ,niye bayıler 10-20 gün arası sıra veriyor ?
    üretim tüm hızıyla devam ediyormuş ,fakat TOFAŞ yurt dışından taleplere yetışemıyormuş
    italyanlarla olan anlaşmada 2016 dan itibaren arac verilecekmış ,fakat 1 aydan beri arac alıyorlarmış
  • Kayseride de birkac tane gordum meshur egea yi suan ki en buyuk rakibi bence astranin 52 bin tl olmasi
    Bayilerde o bitince egea nin saltanati baslayacaktir emin olun cunku o fiyata bu sinif bu kalite arac yok malesef artik ...
    Ayrica linea ya da oyle dediler satmaz cop bilmem ne diye satis rekorlari kirdi gecen yillarda ...
    Kagittan sumbule 45 verecegime gider bunu alirdim gozum kapali

• Forumda ne hikmetse Egea goygoyu tuttu, ancak şirket arabası ya da ticari taksi olacak bir model beylerle beyler, kendinizi kandırmayı bırakın. Leon varken Egea alacak adamla oturup bir kahve içmek isterim.

• 1.6 multijeti harbiden alınır. C sınıfı güçlü motorlu donanımlı araç 64.000 tl ye bırakılıyor.bence tam bir aile aracı 2.araç olarak ben bile düşünebilirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.