Şimdi Ara

TOPTAN PERAKENDE DOĞAL ORGANİK GIDA TİCARETİ SATIŞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle forum kurallarını bilmiyorum umarım ihlal etmemişimdir varsa kusurum affola.
    Aydın bölgesinde doğal gıda işiyle uğraşıyoruz. Pek çok ürün kendi mahsulumuz bazı ürünlerde komşulardan bahçelerden vs.
    Peki ne satıyoruz? Toptan perakende zeytinyağı, çiçek balı, köy yumurtası, keçi sütü ve peyniri, incir, ceviz, her türlü sebze ve meyve, ev yapımı salça, kurutulmuş patlıcan, ev yapımı reçel gibi pek çok ürün var. Stok sıkıntımız yok mevsimi oldukça daima ürün mevcut..
    Ürünlerin tamamı köylüden yani bizlerden geleneksel tohumlarla ve yöntemlerle üretiliyor hile hurda kesinlikle yok. Toptancıların halcilerin komisyonundan gazabından bıktığımız için buradan ihtiyacı olanlara her türlü ürün sağlayabilirim. Kargo yada ambar yoluyla her yere gönderim yapabilirim. Kafanıza takılanları sorabilirsiniz.
    Saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Öncelikle hayırlı işler dilerim.

Sosyal medya üzerinde yeterince aktif olursanız, son tüketiciye kolayca ulaşırsıniz

Öncelik tanıtım, sonra da kesintisiz ürün tedariği.

Eğer bir anda çok sipariş alirsaniz, ürün tedariginde sıkıntı yaşar ve müşteri kaybedebilirsiniz. Bunu da dikkate alın.

Kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel mesaj gönderdim

• Teşekkür ederim ilginiz için. Pek e-ticaretten anlamıyorum sosyal medyada kendime kadar (: ama şükür mahsulumuz kesilmiyor komşumuz çok. ilgilenen olursa ulaşabilir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Beyoglu__ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Bir marka veya akilda kalacak biseyler belirleyin.

Facebookta sayfa açin, Twitterda hesap açin, Instagramda hesap açin.

Ürün resmi paylaşın, çalisanlar varsa resmini paylaşın, hani tüketicilere "sizin için çalışıyoruz" diye yazin resimde.

Yani harcanan emegi, ürünlerin dogalligini, temizligini ve akla gelmeyen diger seyleri paylaşin insanlarla.

Naçizane tavsiyem boyle. Sizin gibi ürün satanların da sosyal medya hesaplari vardir, onlari da takip edin. Ne yapiyorlar, nasil pazarliyorlar urunlerini, bakin ki fikriniz olsun.

Iyi çalışmalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.