Şimdi Ara

toprak tyt denemeleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    tyt matematik denemelerini çözen var mı
    nasıldır

• tyt mat denemelerini çözüyorum 30 üstü geliyor

• makyol801 kullanıcısına yanıt
    soruları nasıl osymye tarzı mı yoksa çöp mü
  • upp genel denemeyi çözen yok mu
  • keyikst kullanıcısına yanıt

ilk 12 soruda aşırı şaçmaladığı oluyor ve arada normal denemelerde asla görmediğim klasik sorular çıkıyor ilk 12 soruda problemleri ise basit denklem kurma direk geosu da o kdr zor değil ilk deneme ya da 2. deneme olarak bu dönemde çözülebilir

• makyol801 kullanıcısına yanıt
    çözümlerine bakıyodum ilk soruları çok kasmışlar ama güzelmiş ilk denemem olucak
  • Hala almayı düşünen varsa yenisi çıkıcakmış sanırım onu bekleyebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyikst

çözümlerine bakıyodum ilk soruları çok kasmışlar ama güzelmiş ilk denemem olucak

evet ilk 12 sorusunun en az 5 6 tanesi deneme yanılma oluyor o yüzden öyle dedim kendim öyle soruları pek sevmiyorum

• luvwithope kullanıcısına yanıt
    hangisi için
  • 5li denemedeki mat kismindaki ilk 12 soruyu ben de beğenmiyorum
    Toprak tyt genel deneme
  • liliumcandidum kullanıcısına yanıt
    ilk deneme olarak ne önerirsin
  • luvwithope kullanıcısına yanıt
    tarih var mı
    Yok sanırım yakında yazıyordu
  • Ben toprak mat aldım 2. Deneme olaraktan bilgi sarmal aldım toprak çok daha kolay. Problemler toprakta baya basit en fazla 2 tane zorlayan soru çıkıyor. Soru tarzları genelde toprak problem kitabındaki gibi. Ben problem kitabını da yaptığım için zorlanmadım. Kutu soruları oluyor ya üslü sayılarla ilgili soru soruyorlar o tarz sorular da toprakta kolay. Zaten problemler kolay olduğu için süre kalıyor deneme yanılma yapsan da çıkıyor. Ben bilgi sarmalı çözdükten sonra anladım bunu. Geo'da toprakta 3-4 tane basit koyuyorlar diğerleri bence kolay olmuyor. Tabi bunu dememde benim geometrimin kötü olması da etkili olabilir. Eğer biraz iyiysen toprak almanı çok önermem. İlk denemen olacaksa moral açısından iyi olur sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A NEW LIFE -- 11 Aralık 2020; 4:7:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane derece yapan tanıdığım baslangıç için güzel bazı soruları çok iyi dedi alıcak gibiyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.