Şimdi Ara

Toplu Taşımadaki Sevgililer

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Toplu Taşımadaki Sevgililer
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29 Mesaj
    çoğu kişiyi az çok anlamaya çalışırım da bu lavukları anlayamam

maslowun piramidini bilen bilir. 1. basamak fizyolojik ihtiyaçlar 2. güvenlik vs böyle gider. yani ilk karın doyucak rahata ericeksin ki sonra aşk işleri olsun

anladık araba alıcak paran yok ama o kızlar nasıl arabasız kişiyle sevgili oluyor? o adam da sevdiğini 100 kişilik metro vagonuna ya da sıkış tıkış olan otobüse bindiriyo hatta beraber binip toplu taşımada öpüşen sarılan bile gördüm. her gördüğümde de aklıma aynı soru geldi. neden? demek ki bu kızlar sağlıklı düşünemicek kadar çok seviyo ya da ben denk geliyorum (yılda 1 binmiştir falan)

ben fakirim yıkığım eziğim yerimi biliyorum. hiç sevgilim hatta konuştuğum biri bile olmadı ama bu olaylar kafamı karıştırıyor. hele toplu taşımada sarılma öpüşme görmek.. sizin düşünceleriniz neler?

|
    |

Bu üye Britney Spears fanıdır
  • hiç sevgilinin olmadığı her halinden belli, araban yoksa hiç kimseyle sevgili olamıyor musun? Kaldı ki kimisi arabası olmasına rağmen okula otobüsle metroyla gidiyor. Ne saçma sapan bir konu lan bu böyle? Sana mı soracağız birader sevgilimize sarılırken?

Bir de Maslow'un piramidini örnek vermiş. Orada bahsedilen güvenlik, doyma, barınma gibi ihtiyaçları karşılayamasa zaten sevgilisiyle gezmez o adam. Sanki otobüse binen herkes sokakta yatıyor, karnı aç falan ha, ne saçma bir konu bu ya, nerden tutsan elinde kalıyor.

Sen bir on sene daha devam et sevgilisiz, kafan bozuk çalışıyor.
  • hiç sevgilinin olmadığı her halinden belli, araban yoksa hiç kimseyle sevgili olamıyor musun? Kaldı ki kimisi arabası olmasına rağmen okula otobüsle metroyla gidiyor. Ne saçma sapan bir konu lan bu böyle? Sana mı soracağız birader sevgilimize sarılırken?

Bir de Maslow'un piramidini örnek vermiş. Orada bahsedilen güvenlik, doyma, barınma gibi ihtiyaçları karşılayamasa zaten sevgilisiyle gezmez o adam. Sanki otobüse binen herkes sokakta yatıyor, karnı aç falan ha, ne saçma bir konu bu ya, nerden tutsan elinde kalıyor.

Sen bir on sene daha devam et sevgilisiz, kafan bozuk çalışıyor.

Kendini ezik görüyorsun ve içe kapalı bir politika izliyorsun.

Senden belki daha dipte olup yayılmacı politika izleyenlersa hatunları tadıyor. Yayılmacı politika izlemeyen her devlet küçülür, sınırlarını bile koruyamaz hale gelir.

Adam sırf fakir ya da sırf tipsiz diye pompalamasın mı? Yayılıp fethedebilmişler, pompalamayı-sondajı yapabiliyorlar.
    |
    |
    4017 Mesaj
    tm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bilmiyorum ben 2 kere iş çıkışı saatinde binmiştim inceğim durakta zor indim o kadar doluydu. 1 kere de sabah binmiştim herkes iç içe geçmişti arkadaki dayının her kıvrımını hissediyodum tabi trafik de kötü ama kim bunu çekmek ister ki? ayrıca barınma ihtiyacından kastın ne? düzgün bir evi olan insanın çok kullanıcağını düşünmüyorum istanbul merkezinde düzgün bir ev 2-3m istanbulun biraz daha uzak semtlerinde 1m.

kızı güzel restaurantlara da götüremez anca mekdanıs yersiniz. benim dediğim de bu. benim gördüğüm kızlar bunlardan hiçbirini istemez otobüse binip şuraya gidelim desem heralde dediğim son şey olur. aynı zamanda kıza hak veriyorum ben de toplu taşıma kullanmaktan nefret ediyorum tipi ortalama
    ya da hafif çirkin bir sugardaddy gelse de beni kurtarsa isterdim

son olarak sevgilinle nerde tanıştın gerçekten seven beklentisiz kızları nerden buluyoruz merak ettim

• Er
    3 Mesaj
    Eksi bir seçeneği olsa konuyu geriye düşürürdüm de yok işte. Eksi 5 IQ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • olm kızlar da senle tanışmadan önce her gün en lüks restorantlarda yemek yiyen, nişantaşından giyinen, sürekli mercedes arabalarla gezen kızlar değil, anası babası memur, okulunu okuyan gayet normal, senin benim gibi kızlar lan. Ne bu, kafanda kurduğun ütopyadaki kızlar sosyete kızları. Ülkede en geniş sınıf orta sınıf olm, saçma sapan düşünüyorsun.

o kızlar nasıl arabasız kişiyle sevgili oluyor

|
    |
    zaten orta sınıf kızlardan bahsediyorum sosyete kızlarını hayatımda hiç görmedim ki. onların gittiği yerlere ben gidemem düşün benim gibi bi yıkığı spagoya, sunsete, luccaya falan alıcaklar. yok daha neler anca su içebilirim oralarda. avmdeki zaradan alışveriş yapan normal kızlar işte aslında benim istediğim kız değil araba ve refah
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
30,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.