Şimdi Ara

Toplu taşımada ne hissediyorsunuz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben içimden keşke daha başarılı olabilseydim diyorum. Hak ettiğim yaşam bu mu diye düşünüp üzülüyorum.
    https://eksisozluk.com/interstellardan-cikip-pendik-minibusune-binmek--4609244https://eksisozluk.com/moralsizlik-yalnizlik-dusuk-maas-toplu-tasima--4817744

• Belediye otobüsünde sıkış tepiş şekilde zar zor bir yerlere tutunarak gitmeye çalışmak bildiğin toplumun en alt tabakasından bir pislik gibi hissettiriyor. Zaten öyle gerçi otobüse biniyorsan alt tabakasındır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jeodempp kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardo. Zamanında şöyle bir konu açmıştım. https://forum.donanimhaber.com/toplu-tasima-araclarina-binmek-ve-asgari-ucretle-calismak-insanin-ozsaygisini-yitirmesine-neden-oluyor--129153582
    Bir de en kötüsü de ola ola şoför olabilmiş adamın köle azarlarmışcasına içerideki insanlara bağırması bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 17 Mart 2018; 17:40:25 >
  • ayakta gitmiyosam eğer otobüs gayet ii bişey
  • Emin misin dün yanımda oturan hırbo uyurken tost yaptı beni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 18 Mart 2018; 0:31:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Emin misin dün yanımda oturan hırbo uyurken tost yaptı beni?

sen de onu tost yapsaydın
  • Cam kenarında oturan bendim.

• quote:

Cam kenarında oturan bendim.

oo hem de cam kenarına oturup otobüse sallıyon
  • Boş yapma hadi sus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 18 Mart 2018; 0:42:2 >
  • quote:

Boş yapma hadi sus.

bundan sonra oturacak yer de bulamazsın inş
  • Metrobüs, boşken çok büyük kolaylık. 20-25 dakikada gidiyorum 1 saatte gideceğim yolu. Yalnız o kadar dolu ki. Ne inmemize izin veriyorlar, ne geçmemize. Kendileri binmeye çalışınca biraz daha sıkışır mısınız diyorlar, biz binmeye çalışınca diğer metrobüsü bekle derler.

Yürüyen merdivende solda bekleyen biri vardı. Kadın herkesle kavga etti ama yine de solda beklemeye devam etti.

Toplu taşıma gerçekten tüm enerjimi alıyor. İstanbul trafiğinde de araba zor. En iyisi okul/iş'e yakın oturmak.
  • Şu dünyada nefret ettiğim yegane şeylerden biri ... Minibüs kadar les bir şey yok . Hele Ankarada iseniz

O Ulus'ta minibüs yerleri vs insanların kültür seviyesi,cahilligi,konuşma tarzı ... Kızların minibüs içindeki iğrenç üslup ile konuşmaları . Her seferinde kanser ediyor beni, moralim çok bozuluyor sadece 2 saat o ortamda olsam dahi. Elitizmi prensip haline getirmiş biri olarak böyle bir toplumu görmek içler acısı . Haziran gelince yapacağım ilk iş motor almak olacak,bu böyle gitmez ...

• Minibüs gerçekten medeniyetin uğramadığı Afrika köyleri gibi bir şey. Müzik açan, hız yapan, bağırarak konuşan şoför var daha ne olsun, otobüs şoförleri en azından daha medeni.
  • toplu tasima hayatimda sayili kez kullanmisimdir. oda motosikletimi servisten almaya giderken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.