Şimdi Ara

Toplu Taşima Aracindayken Telefon Calmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çıkı Çıkı Baba -- 21 Şubat 2014; 16:52:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O değilde neden millet böyle agrasif agrasif bakıyor ben onu bi türlü çözemedim.
  • başkasınınki çalınca ne düşünüyorsan onlarda onu düşünüyor kasma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

O değilde neden millet böyle agrasif agrasif bakıyor ben onu bi türlü çözemedim.

Otobuste biri sana sirita sirita baksa ne hissedersin?

• oturuyosam eğer cebime hamle yapınca yanımdaki inecem sanıyor hareketleniyor ve otobüste adrenalin birden yükseliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

oturuyosam eğer cebime hamle yapınca yanımdaki inecem sanıyor hareketleniyor ve otobüste adrenalin birden yükseliyor.

aynen hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: jr.Steve

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

O değilde neden millet böyle agrasif agrasif bakıyor ben onu bi türlü çözemedim.

Otobuste biri sana sirita sirita baksa ne hissedersin?

Alt tarafı telefon çalıyor dostum sanki birine küfür ediyoruz. Bu normal bi şey mi yani. Birinin teli çalsa ben kafamı çevirip de bakmam bile.
  • Toplu taşıma araçlarında eğer ortam kalabalık ve sessizse hiç açmam telefonu , meşgule çevirir inince ödemeli atarım. Sakin , sesli ve oturuyorsam usulca açar , Vito (Andolini) Carlaone gibi konuşurum.

• Toplu taşımada ben bazen elimi cebime götürecek boş alan bulamıyorum dolayısıyla otobüste falan telefonlara bakmam çalsın dursun.
  • Ben de hemen heyecnlaniyorum herkes bana bakıyormus gibi hissediyorum ve terlemeye başlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enişten

Toplu taşıma araçlarında eğer ortam kalabalık ve sessizse hiç açmam telefonu , meşgule çevirir inince ödemeli atarım. Sakin , sesli ve oturuyorsam usulca açar , Vito (Andolini) Carlaone gibi konuşurum.

O bağıra bağıra konuşanlar beni benden alıyor
  • İnsanların sanki ilk defa telefon çalmasını duyuyormuş gibi bakmasına uyuz oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enişten

Toplu taşıma araçlarında eğer ortam kalabalık ve sessizse hiç açmam telefonu , meşgule çevirir inince ödemeli atarım. Sakin , sesli ve oturuyorsam usulca açar , Vito (Andolini) Carlaone gibi konuşurum.

corleone olacak carlaone değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.