Şimdi Ara

Toplu İntihar Vakalarının Artması 02.05.2021

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüntüler içler acısı , bugün 4 vatandaşımız intihar etti ve bunlar sadece medyaya yansımış olan , arka planda intihar vakaları sayısı giderek artıyor.

Gençlere umut lazım , esnafa ekmek lazım.

Twitter'da gündemde olan #intihar başlığında durumun ciddiyetini anlayabilirsiniz.

Toplu İntihar Vakalarının Artması 02.05.2021

4.05.2021

Bir başka intihar vakası daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedinciderecesavci -- 4 Mayıs 2021; 17:6:53 >

• Sadece 2 vatandas degil, ulke topluca intihar etti.

Bugun ama doga ama toprak diye Karadeniz'in malum sehrinin, malum koyunde salya sumuk aglayanlar, bundan sadece 2 yil once, cumhur ittfakina yuzde 98 oy cakmis.

Umraniye'de "ben de sicak ekmek yemek istiyorum" diyen teyzemiz, malum partiye oy verdigini yine ayni konusmada soyluyor.

Turkiye 20 senedir aldigi kararlarin sonucu yasiyor. 20 senedir, akli basinda olan insanlar "bu intihar demektir, yapmayin etmeyin" diye uyariyordu her yanlis, her hatali kararin arefesinde. Kimse kulak asmadi.

20 senenin sonucu bir ulkenin kollektif intihari oldu.

Yapacak bir sey yok.

2 haftalik kapanma bir halta yaramayacak, 2 hafta sonra yeni bir dalga gelecek cunku, sonra 1 daha kapanacagiz, insanlar bir daha issiz kalacak. Daha fazla intihar olacak.

• Ülke birden hard kapitalizme döndü, fakat bunu kaldırabilecek adalet sistemi olmadığından komple hırsızlara yaradı.

• Sadece 2 vatandas degil, ulke topluca intihar etti.

Bugun ama doga ama toprak diye Karadeniz'in malum sehrinin, malum koyunde salya sumuk aglayanlar, bundan sadece 2 yil once, cumhur ittfakina yuzde 98 oy cakmis.

Umraniye'de "ben de sicak ekmek yemek istiyorum" diyen teyzemiz, malum partiye oy verdigini yine ayni konusmada soyluyor.

Turkiye 20 senedir aldigi kararlarin sonucu yasiyor. 20 senedir, akli basinda olan insanlar "bu intihar demektir, yapmayin etmeyin" diye uyariyordu her yanlis, her hatali kararin arefesinde. Kimse kulak asmadi.

Yapacak bir sey yok.

2 haftalik kapanma bir halta yaramayacak, 2 hafta sonra yeni bir dalga gelecek cunku, sonra 1 daha kapanacagiz, insanlar bir daha issiz kalacak. Daha fazla intihar olacak.

• Olan herzaman garibana oluyo ya ona üzülüyorum.
    Burada çoğunuzun bildiği iki troll gelip savunacaklar ona denilecek pek birşey yok Allah'larından bulsunlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Sadece 2 vatandas degil, ulke topluca intihar etti.

Yapacak bir sey yok.

Anlamama konusunda çığır açtılar.Bu kadar kapalı olursan,inadını,kibrini arşa çıkarırsan böyle taklaya gelirsin işte

• Bunları yaşamamıza sebep olan, vatandaşın parasını çalan herkesin canı cehenneme!

• örgütlenmeyi bilmeyince böyle oluyor, basına yansımayanları da sayarsak özellikle kahvehane ve kafe sahipleri intihar ediyor bunun yerine saçma yasaklar karşısında örgütlenip gidip işletmesini açsalar hükümet mecburen bir çözüm bulmak zorunda kalacak.

• Fransızlar ne şerefli, onurlu insanlarmış. Tek tek intihar etmek yerine kendileri açken eğlenceler düzenleyen kraliyet ailesini alaşağı etmişler.

Nedense aklıma geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Sadece 2 vatandas degil, ulke topluca intihar etti.

Yapacak bir sey yok.

o tip insanlar birde şunu diyor ya 'e bide bunu deneyelim bakalım'. sanki kıyafet deniyorlar. ülkenin anasını ağlattı bu 50 yaş üstü.

• RaptorFX kullanıcısına yanıt

Fransızların devrimi onurdan çok para üzerinedir kanımca Rusları örnek vermek her ne kadar daha az sempatik gelse de daha doğru bir örnek olacaktır

• İşin aslı sebebi, toplumun bir kısmından ziyade tamamının özene bezene yarattığı kaostur zira bugüne ışınlanmadık yani bugün yaşanan her olayın geçmişten gelen bir sebebi var ve bugün yaşananlar olaylarda gelecekte başka kaoslar yaratacaklar.

Olan garibana olacak yine ve bugün hükümettin fikriyatını beğenmedikleri için duyar kasanlar o gün geldiğinde ,bugün müslemanların Allah intiharı yasaklıyor diye bu durumu kendi vicdanlarında tolere etttikleri gibi her şeyyyide devletten beklememek lazım diye homurdanacaklar.

Olan yine garibana olacak

• Bilmem nerenin mazlumlarını düşünen...
    Nerede.?
    Hiç göremiyoruz böyle konularda.
    Acaba demir eksikliğimi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıktım artık gerçekten 2023 te de kazanırlarsa bu ülkeden benim bir beklentim kalmamıştır,terkederim
  • Ötanazi yasal olmalı.İsteyen yaptırabilmeli.Çünkü bu ülkede yaşamakla cehennemde yaşamak arasında cehennemin daha rahat olmasıdır 😪👏👏👏👌✔

• herkes seçimlerinin bedelini öder. tabi bazen masumlarda yanıyor

batmayı seçen insanlar olduğu sürece bu haberler bitmezToplu İntihar Vakalarının Artması 02.05.2021 

• Bu ülke artık AKP iktidarını kaldıramıyor. 14 aydır adamların dükkanını kapatmışsan asgari hayat standrdında yardım edeceksin kardeşim

Bu ülke vergi yükü bakımından dünyanın en çok vergi alan ülkesi , eee ne diye vergi veriyoruz?

Eskiden 'DEVLET BABA' vardı, AKP iktidarında babayı da öldürdüler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.