Şimdi Ara

Toplu Deneme Etkinliği(BURAYA KADARMIŞ KONU SİLİNEBİLİR) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
17
Favori
12.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün bi sonuncu olayım da kendine gel
  • Denemeyi bulamadım piyasada işlere falan da gittim yoktu daha gelmemiş dediler çok ğzüldüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çapın yks 1.oturum denemeleriyle geçen seneki ygs bölüm denemeleri aynı mı arkadaşlar sadece ismi mi değişti yoksa farklı mı bilen biri yardımcı olursa sevinirim
  • golllum kullanıcısına yanıt
    aynı hocam ben ygs çözüyorum.(Tabi yeni baskıda alan açmışlar rahat rahat çözüyor arkadaşlar kıskanmıyor değilim :D )
  • Hocam ben 2 günde bir çözüyorum dün çözdüm bugün yokum yarın tekrar çözücem
  • Selam arkadaşlar ben hem öğrenciyim hem mobil geliştirici.

Arkadaşlar bir uygulama üzerinden deneme çözseniz. Bu deneme sonunda netini görseniz, hatalarınızı görseniz. Ayrıyetten mesela denemeyi 1000 kişi çözdü ise 1000 kişi arasından kaçıncı olduğunuzu görseniz hoşunuza gidermiydi? Olsun istermiydiniz? Tamamen ücretsiz olarak. Eğer olur derseniz ben sizin için sistemi kuracağım soruları atacağım siz sadece çözüp şıkkı işaretleyip testi bitireceksiniz bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Selam arkadaşlar ben hem öğrenciyim hem mobil geliştirici.

Arkadaşlar bir uygulama üzerinden deneme çözseniz. Bu deneme sonunda netini görseniz, hatalarınızı görseniz. Ayrıyetten mesela denemeyi 1000 kişi çözdü ise 1000 kişi arasından kaçıncı olduğunuzu görseniz hoşunuza gidermiydi? Olsun istermiydiniz? Tamamen ücretsiz olarak. Eğer olur derseniz ben sizin için sistemi kuracağım soruları atacağım siz sadece çözüp şıkkı işaretleyip testi bitireceksiniz bu kadar

hocam senin yaptıgın kolay sınva uygulamasını gri koçcular ve fosforcular bastı sildim kusura bakma

• 2. denemeye başlıyorum
  • sarıgagalıöküzgagalayıcı kullanıcısına yanıt
    deneme yapsam geri gelmezmisin
  • up. 2. deneme 36 doğru 1 yanlış geldi. bikaç cebir ve çarpanlara ayırma sorusunu görmek vaktimi aldığı için süre 60 dakikaya yaklaştı

ayrıca şu pilli sorunun mantığını biri açıklayabilirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi massathebest -- 23 Ocak 2018; 17:37:1 >
  • 2. Deneme

32 dogru 1 yanlıs cebir kısmı delirtmeye devam ediyor

• 25 doğru 4 yanlış
  • massathebest M kullanıcısına yanıt
    Bu yorumu bekliyordum
    Ne biçim soruydu abi o öyle :D
  • Kose81 K kullanıcısına yanıt
    tamam kardeşim teşekkür ederim
  • 33d 2y 5b pil sorusu güzeldi 4 5 dk uğraştım çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıgagalıöküzgagalayıcı -- 23 Ocak 2018; 18:54:37 >
  • 2. deneme 30 D 4 Y çap .Dün yazamadım internet kesilmişti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. deneme 32-4 cebir kısmı kanser
  • Kose81 K kullanıcısına yanıt
    aynen hocam valla ben de anlamadım. çözümü izledim o da çok mantıklı gelmedi. sanki bi anlatım bozukluğu var soruda :d

yapan arkadaşlar bi açıklarsa güzel olur
  • böyle çözdüm ben çözümü dinlemedim ben o nasıl çözdü benimki biraz amele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıgagalıöküzgagalayıcı -- 23 Ocak 2018; 20:31:52 >
  • 37D 1Y süre konusunda sıkıntı yaşadım kullandığım ilaçtan dolayı başım ağrıyordu biraz dinlene dinlene cozdum.

Dunde katılamadım deneme elime ulaşmamıştı.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.