Şimdi Ara

TOPLU ARAÇ ALIMI [WHATS-APP GRUBU - VW SKODA SEAT AUDI / KIA] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
28
Favori
21.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ismimi yazmadım listeye henüz.hangi araca yazayım kestiremedim. fiyat avantajı varsa satarken zorlanmayacağım her araca varım. gerçek sıfır faiz kampanyalı bir araç olursa eğer tadından yenmez. elde kalan 2017 modeller stok eritme adında iyi fiyata alınabilir. skoda karoq gördüm listede. ilk defa duydum bu aracı dış görünüşü güzelmiş. beğendim.
  • Şimdi fiyatları görmeden tam olarak varım demekten çekiniyor insan.

Bir de vag grubu olunca tsi insanı düşündürüyor.
    Vag grubu demek lpg'ye elveda demek.
    1.0 tsi videolarını izledim. Basmazsan tamam 6 litre ama hafif basınca 8,5 litre. Yaşadığım yer inişi çıkışı olan bir memleket. 8 litreden aşağı değerler alacağımı düşünmüyorum.

vag grubuna girince sadece Karoq aklıma geliyor.
    Gönül istiyor tabi ama daha fiyatı belirlenmedi. Eğer ki 95k gibi bir rakamdan girecekse yakıt düşünülmeden alınabilir. f/p aracı olur nazarımda.

Grupta herkesin aklından farklı modeller geçiyor.
    "Bence biraz liste fiyatından esneme yapabilecek markaları göze kestirmeliyiz."
    Peugeot / Fiat / Renault liste fiyatını esnetecek markalar olarak aklıma gelenler.

VAG grubu 20 kişi de gitsen max. 2-3 bin tl iner. Ötesini öngöremiyorum.
  • kia modellerinde 20 bin tl 40 bin tl arası sıfır faizden bahsediliyor. değerlendirilebilir
  • 1.6 tdi-dsg KAROQ için adımı yazdım. Daha gelip gelmeyeceğinizle tam belli değil gerçi ama olursa düşünüyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karoq veya qashqai için olur. Otomatik olmalı.

• 1.6 dizel manuel kaliteli donanimli arac 60bine gelirse alirim yoksa eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

1.6 dizel manuel kaliteli donanimli arac 60bine gelirse alirim yoksa eyvallah

Tavanına çikolata sosu mu olsun yoksa karamel mi?
  • Düşündüğüm modelleri yazdım, takipteyim.
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Hele bir dene, dilinle temizletirim

• Wv passat tiguan qaskagi honda crv uygun teklif kesin hazırım ..engelli indirimli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceycey1103

quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Ön talep toplama linki:
    https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IVbcuxozM7DWPhvG8SRQ0A5MuJQglThDX6Tir3IC2ZE/edit?usp=sharing

Beklediğim kadar ilgi olmadı,ben hariç 3 kişi falan yazmış .

Yaptığınız liste çok karmaşık olmuş, yeniden düzenledim 2. sayfada görebilirsiniz. Bunu kullanırsanız belki daha çok talep gelir.

Liste biraz dolduktan sonra özet tablo alıp, hangi modelden kaç kişi talep etmiş kontrol edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaBeg -- 24 Ocak 2018; 8:49:13 >

• Hmm. Liste dolmuş baya baya

Ben alıcı değilim o yüzden çok ciddi takip edemeyebilirim, bi arkadaş üstlenebilir listeyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım listeyi silmişler ben birşey göremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

Sanırım listeyi silmişler ben birşey göremiyorum.

Evet, eski haline döndürdüm, yapılan her değişiklik kayıtlı ve geçmişe dönüş mümkün.

Hafta sonuna kadar talepleri izleyip sonra aksiyona geçilebilir.
  • Excele bakınca sanki almayacak olupta yazan çokmuş gibi geldi.
    Bu kadar benzinli taliplisi var madem neden satılmıyor bu benzinliler. Satış rakamları ortada.
    Bir de vagcılar var tabi Arkadaş adam zaten 3-4 ay hatta 6 ay sıra yazıyor arabalara sana toplu alım indirimi yapar mı? Yapsa da fiyat cezbeder mi?
    Bence Liste fiyatından %15-20 indirim olmayacaksa çok bir mantığı yok bu işin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greatturk -- 24 Ocak 2018; 11:40:42 >
  • otomatik c sınıfı için takipteyim
  • Hasan7 kullanıcısına yanıt
    bende engelli indirimli araç alacağım.aldığınız teklifleri paylaşırsanız sevinirim. selamlar
  • Vagcılarda sayı çok fazla artmadan bir sözcü belirlenip tüm bayileri ayaklandırmadan, fazla ortalığı bulundırmadan 1-2 istanbul bayisinden çalışma yapılabilir.

Sayı çok artınca belli zorluklar çıkıyor.

Bir de cerato alımındaki gibi çok kişi çok bayiyi aynı talep ile arayınca sıkıntı olabiliyor.

Bu tarz haberler bayiler arasında da çabuk yayılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 24 Ocak 2018; 12:34:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bmw 1.16 düşünen var mı acaba ? 1.16D M sport alacağım gibi, toplu olursa daha aşağı çekeriz sanırım.
  • greatturk G kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum vag grubunun yapacağı indirim asla tatmin etmez.
    2-3k'dan ötesi olmaz.

Adamların satış diye bir sorunu yok. Biz bence piyasada yoğun olarak görülmeyen, satış rakamları diğer modellere göre daha az olan bir marka belirlemeli ve onun üzerine yoğunlaşmalıyız.
    1.6 Concept (Techno Paket)Kia cerato düşünülebilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.