Şimdi Ara

Toplasan bu fiyata olmaz 'Sinerji DCZ1080 oyuncu kasası' inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşletim sistemi dahil değil sanırım fiyatlarına?

• Toplasan bu fiyata olmaz diyerek bizim aklımızla alay ediyorsunuz. İnsanları salak yerine koymayı bırakın. Geçen yılın donanımını fahiş fiyata kitlemeye çalışmayı bırakın.
  • Toplasak bu fiyata eminim daha performanslı ve daha uygun ve yerinde parçalar seçilmiş olurdu.
    En azından 80+ Gold PSU koysalarmış, 7000 serisi işlemci almak bu saatten sonra saçmalık olur.

• burakesan kullanıcısına yanıt
    Hoş bir tavır değil. Sponsor diye böyle bir sistemin bu şekilde reklamının yapılması yanında sönük kalıyor. Bim bitmiş diyorduk da Dh de bitiyor. Yakıştıramadım. Şahsınıza demiyorum, yanlış anlamayın. Size ürünü Dh verip al bunu böyle incele derse onu yapıyorsunuz ki güzel de yapıyorsunuz. Ama mesajları silmek çok yanlış. Amazon olaylarında çok kan kaybetti forum, aynı tutumun devam etmesi üzücü. Bu sitedeki içeriği sevmesek zaten gitmiştik ama zorla göndermek mi istiyor mesaj silen yöneticiler bilemiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamda sinerjiden bilgisayar toplatıcaktım yorumlar kafamı karıştırdı.

aslında bana yakın, gidip şubesinde toplatıp elden alsam kabul ederlermi acaba.cumartesi günü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memurum, maaşım 2800 lira, yurt dışında insanlar 4 maaşı ile araba alıyor, biz burada 4 maaşımız ile bilgisayar bile zor alıyoruz, araba hayal zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mlaket -- 6 Aralık 2017; 9:26:19 >
  • 10700tl veren 11000tl'de verir 12000tl'de. Parasını olana bunu öneririz diyerek tanıtım yapmakla para kazanmaya çalışıyorsunuz eyvallah. Lakin pazarlama cambazlığı yapmak ne kadar doğru bir yaklaşımdır.DH ilk başlarda daha çok tüketicilerden yana öbjektif bir yapı vardı.Şimdi o objektif yapı, para kazanma daha doğrusu türkiyede geçinme derdine düşüldüğü için kayboldu. Sadece DH için değil tümü o şekilde. Öncelik para olmuş. Firmalar da DH'da bir firmadır, öncelik hizmet anlayışı olur para değil. O nedenle bu türde bir video ve videolar sadece reklam doğal olarak para kazanma amacı güden yapımlardır ve emek vermeden parası olanlara hitap ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn2802 -- 7 Aralık 2017; 14:35:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mlaket

Memurum, maaşım 2800 lira, yurt dışında insanlar 4 maaşı ile araba alıyor, biz burada 4 maaşımız ile bilgisayar bile zor alıyoruz, araba hayal zaten.

Arkadaşa katılıyorum vede bir şey ekliyeyim. Asgari ücret 1400TL iken kaliteli bir oyun için en az gtx1070 veya onun ayarında ekran kartı lazımken hadi gtx1060 olsun diğer bileşenleri saymıyorum bile ve asgari ücretli oyun oynamasın mı? Hakkı yok mu?
  • güzel aslında
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.