Şimdi Ara

Silkroad Online - Marvel Guild (Küllerimizden Yeniden Doğduk!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omerdurmus

akşam inceleyeceğim şu anda face erişimim yok. Yer kalmıştır umarım.

Facebook erişimin yok ise şuanda ZSZC Zone II serverındayız. R-Sro patladığı için oraya geçiş yaptık. Nick BlackStyle bazen oyunda pmlere bakamıyorum, istersen telefon numaranı yaz özelden whatsapp grubuna alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay Marvel dh'den demek.Rivalshell'den Skalizey ben R sro'dan tanışıyoruz az çok. Kolay gelsin hepınıze başarılar diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amadeus_M

Vay Marvel dh'den demek.Rivalshell'den Skalizey ben R sro'dan tanışıyoruz az çok. Kolay gelsin hepınıze başarılar diliyorum.

Evet hocam, buradan da arkadaşlar var bizle oynayan. Ahmet'e haber veremedim ama sizde isterseniz ZSZC Zone II gelin, türk serverlarına artık güven olmuyor. En azından 1.5 senedir açık eski sw si var. Yeni sw side 1.5k playerla devam ediyor garanti bir yer :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackStyle7

quote:

Orijinalden alıntı: Amadeus_M

Vay Marvel dh'den demek.Rivalshell'den Skalizey ben R sro'dan tanışıyoruz az çok. Kolay gelsin hepınıze başarılar diliyorum.

Evet hocam, buradan da arkadaşlar var bizle oynayan. Ahmet'e haber veremedim ama sizde isterseniz ZSZC Zone II gelin, türk serverlarına artık güven olmuyor. En azından 1.5 senedir açık eski sw si var. Yeni sw side 1.5k playerla devam ediyor garanti bir yer :)

Ara verdim biraz hocam.Belki başka bir sw de artık.
  • kervan olayı çok zevkli geçiyordur alıcaksın cipsini kolanı patlamış mısırnı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercankadioglu

kervan olayı çok zevkli geçiyordur alıcaksın cipsini kolanı patlamış mısırnı

Öyle hocam, büyük serverların farkı oluyor sende ezberlemişsin :)

Ekibimize yeni arkadaşlar arıyoruz arkadaşlar, şuanda 25 kişiyiz.

• ZSZC-Zone II serverında oynamaya devam etmekteyiz. Değerli donanım haberde bulunan arkadaşlarımızdan katılan sayısı bir hayli yüksek teşekkürler. Gelmek isteyen arkadaşlara kapımız açıktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guild alımlarımız devam etmektedir.
  • BlackStyle7 kullanıcısına yanıt
    bizde başlamayıı düşünüyoruz son oyun nasıl ??
  • 2005te başlamıştım yanlış hatırlamıyorsam yıllarımı verdim oyuna 110capten sonra isroyu bıraktım oyun kendi kendini öldürdü. birçok privatede oynadım 2 yıldır oynamıyordum.birçok arkadaş çevrem oyunla birlikte kayboldu gitti şuan yeniden başlamayı düşünüyorumda söylediğiniz server eskiyse sıfırdan char açıp üst sıralara oynamak çok zor olucaktır... Eskisi gibide değiliz bilmiyorum acaba başlasam mı tekrar. Hafızamda binlerce anı var canlanan ama başlamakta tereddütlüyüm eski zevki kaldımı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: flatron58

bizde başlamayıı düşünüyoruz son oyun nasıl ??

Hocam şuanlık bu ZSZC serverına devam etmiyoruz. Kısa zaman içerisinde Elemidas adlı server açılacak ona başlayacağız. Ekibimizde yer almak istiyorsan facebook sayfamızdan ulaşabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dextro22

2005te başlamıştım yanlış hatırlamıyorsam yıllarımı verdim oyuna 110capten sonra isroyu bıraktım oyun kendi kendini öldürdü. birçok privatede oynadım 2 yıldır oynamıyordum.birçok arkadaş çevrem oyunla birlikte kayboldu gitti şuan yeniden başlamayı düşünüyorumda söylediğiniz server eskiyse sıfırdan char açıp üst sıralara oynamak çok zor olucaktır... Eskisi gibide değiliz bilmiyorum acaba başlasam mı tekrar. Hafızamda binlerce anı var canlanan ama başlamakta tereddütlüyüm eski zevki kaldımı acaba

Yeni açılacak bir server var, onu beklemekteyiz. Ocak sonu yada Şubat başı açılabilir o açılana kadar steam oyunları oynamaktayız. H1z1, Cs-Go, Ets2 ve Rust gibi. Yeni açılacak serverda yer almak istiyorsan facebook sayfamızdan ulaş hocam bize.

• Merhaba değerli arkadaşlar.

Eryx adlı 80 Cap serverında şuan oynamaktayız. Bizlere katılmak isteyen arkadaşlar; facebook sayfamızdan iletişime geçebilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eryx serverında aktif olarak oyuna devam etmekteyiz. Toplamda 2 guild 60 kişilik bir ekibiz. Halen yerimiz mevcuttur bize katılmak isteyen arkadaşlar facebook sayfamızdan ulaşabilirler.

lv farkeder mi hocam? etmiyorsa yarın oyunu yükleyeyim. bu arada siz maxigame'de ki kişi misiniz?

• kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Evet hocam doğrudur. Lvl farketmez katıl yardımcı oluruz. Facebook sayfasından ulaş bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackStyle7 -- 24 Mayıs 2017; 17:57:54 >
    ooo ortam efsane o zaman... Silkroadmax ismini kullanırken site takılırdım aktif. çok teşekkür ederim. aksilik olmaz ise yarın oyundayım.
  • sorry. failed to execute Eryx. [error code2] hatası alıyorum beyler client'e start dediğim zaman yardımcı olursanız sevinirim
  • bende indiriyorum bayadır server arıyorum bir deniyeceğim burayı
  • Arkadaşlar, 5 kez falan indirdim ancak hepsinde dosyaya hasarlı diyor. Patch de indirmeme rağmen. Çözüm bilen var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.