Şimdi Ara

toplanın beyler iftar buluşmasında olanları başıma gelenleri anlatıyorum (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
3.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler sabah erken saatte işe gideceğimden dolayı yatayım diyorum. bütün günüm yollarda geçti zaten. kızlardan ayrıldıktan sonra bu konu dışı tayfası da millieti çok yürüttü. dar sokaklarda sahile varana kadar toplu yürüyüş falan.. yarın kaldığımız yerden devam. siz mesajlarınızı bırakın bakalım buradalar mı...
  • Devam Et
  • sümüğünü silip gitseydin panpa....
  • o yemekte ben olacaktım kii
  • Seni canli canli bir gorsem varya seninkini kesip kopeklerin onune atacagim
  • mesajım bulunsun okuyacağım...
  • mesajim bulunsun
  • Burda kaldım
  • Reserved... Buralar değerlenebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cikcikgribi

ev uzak olduğundan dolayı buluşmadan anca bu saatte geldim eve. eve en son gelen ben olduğum gibi mekana da en son giden bendim. ben buluşma yerine geldiğimde ezan okunmuş kimseden ses soluk çıkmıyo herkes yemeklere yumulmuştu. garsonlardan birine internetten elemanlar buluşacaktı masaları neresi diye sorduğumda şu arka arkaya birleşik bir şekilde sıralanmış 4 masa onlar için açıldı dedi. 3 masa full doluydu. 4. masa da boşluk olunca oraya gittim oturdum. sağ tarafımda 2 şerli bir şekilde karşılıklı oturmuş 4 kız solumda ise masayı bizden ayırmış karşılıklı oturan 2 adam vardı. sanırım etrafımdakiler bizden değil dedim kendi kendime. elemanların hepsi gelmediğinden bu 4. masa boş kaldı bizim yerimizi de başka müşterilere verdiler dedim...

toplanın beyler iftar buluşmasında olanları başıma gelenleri anlatıyorum

2.masadan başlayan sırayla oturan kişilerin nickleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaSTiEsTR

quote:

ev uzak olduğundan dolayı buluşmadan anca bu saatte geldim eve. eve en son gelen ben olduğum gibi mekana da en son giden bendim. ben buluşma yerine geldiğimde ezan okunmuş kimseden ses soluk çıkmıyo herkes yemeklere yumulmuştu. garsonlardan birine internetten elemanlar buluşacaktı masaları neresi diye sorduğumda şu arka arkaya birleşik bir şekilde sıralanmış 4 masa onlar için açıldı dedi. 3 masa full doluydu. 4. masa da boşluk olunca oraya gittim oturdum. sağ tarafımda 2 şerli bir şekilde karşılıklı oturmuş 4 kız solumda ise masayı bizden ayırmış karşılıklı oturan 2 adam vardı. sanırım etrafımdakiler bizden değil dedim kendi kendime. elemanların hepsi gelmediğinden bu 4. masa boş kaldı bizim yerimizi de başka müşterilere verdiler dedim...

•  toplanın beyler iftar buluşmasında olanları başıma gelenleri anlatıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaSTiEsTR

quote:

• kimler burada beyler
  • Buradayım cikcik, anlat.
  • Serinde olsa yerimi aldım bekliyorum.
  • devam et biraz daha serinleyelim
  • o kızlar mı taş gibiydi
  •  toplanın beyler iftar buluşmasında olanları başıma gelenleri anlatıyorum
  • size ben ilk başta meşhur sur tatlısını anlatayım. bildiğimiz irmik helvası ve dondurmayla yapılıyor. ilk başta tabağa dondurma kalıbı koyun. daha sonra da üzerini kaplayacak şekilde irmik helvasını yerleştirin. üzerinde de tarçın var. yani irmik helvasının içine dondurmayı koyuyolar ortaya güzel bir lezzet şöleni çıkıyor. herkesin tabağı geldi. kızlar da benim gibi tatlının tadına ilk defa bakacaklardı. kumral güzeli melda ilk kaşığı ağzına aldığında ııımmmmm diye bir ses çıkardı. o an donumda bir ıslaklık hissettim. aşağı eğildiğimde dondurmanın üzerime döküldüğünü farkettim. dondurmanın döküldüğünü farkeden ceyda hemen aa canım ben peçeteyle alıyım dedi. lütfen diye gülümseyip göz kırptım. peçeteyle dondurmayı aldıktan sonra eliyle de biraz çitiler gibi yaptı sürttü elini pantolonumun üzerinde. daha sonra cikcik senin dondurman da taş gibiymiş, baksana benimkine erimiş vıcık vıcık olmuş dedi tabağındaki tatlıyı kaşığına alıp göstererek. biraz oynadıktan sonra benim dondurmam da erir balım dedim. karşılıklı gülüşme yaşadıktan sonra yapacağım haraketin bu kadar şehvetli olacağını nerden bilebilirdim ki. herşeyin başladığı andı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c585itjrkrdod -- 17 Ağustos 2011; 12:12:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.