Şimdi Ara

Top Spin 4 Ana Konu(Kortlara çıkma vakti 18 martta başlıyor) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
296
Cevap
2
Favori
14.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

hele dün berbattı
    tam yeni turnuva sezonu başladı oh dedik 3 turnuvadan baglantı yüzünden elendim yok yere
    hatta bir maçta ben hareket edebiliyorum ama adam dondu,hatta player 1 kazandı demesine ragmen turnuvadan elendi gözüktüm

Aynı saçma sapan, ne olduğu belli olmayan, nedenlerle ben de kaç turnuvadan elendim hatırlamıyorum. Problemi halledemezlerse, oyunu köle gibi satmazsan ne olayım!!

quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

Orijinalden alıntı: defego

Online beni hayatımdan bezdirdi. 20 mbps hızım var ama aniden mağlup olabiliyorum. Rakip bulamama sorunu da cabası.
    Diğer hiçbir oyunda böyle bir online sorununa rastlamadım.

World Tour'da rakip bulamama sorunu direct maçlarda oluyor. Turnuvalarda pek karşılaşmadım. Internetinde en ufak bir kopma senin maçı 3-0 3-0 yenilmeni sağlıyor malesef. kesinlikle online sorunları düzelten bir yama gelmeli.

Orkun'um keşke sadece doğrudan maçlarda olsa problem. Bir başladımı oyun sapıtmaya, dipsiz kuyu mübarek, bul bulabilirsen rakip!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defego -- 12 Nisan 2011; 15:56:19 >

• amazonda indirime girdi bu hafta bende aldim milletde aldiysa rakip gelir baya sanirim. 24euroya düstü suan.
  • tek kelimeyle muazzam bir oyun. insana tenisi sevdirir, acaip sardım bu ara:)
  • biraz farklı bir sorum olacak. televizyonum bravia w5500. diğer tüm oyunları 1080p dahil oynayabiliyorum. bildiğim kadarıyla bu oyun 720p. fakat bu oyun baslarken sol üst köşede 576p yazısı çıkıyor. bu olayla karşılasan oldu mu?
  • oyun cok guzel. hatta cok cok guzel. online moda kesinlikle yama lazım. ya rakip bulamıyor yada macı yuklerken kitleniyor. mecbur reboot yapınca yenilmis sayılıyosun. turnuvalarda elenmis oldum bu sebeple

ONLINE a yama istiyoruuuz!
  • Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda PC'ye gelme ihtimali var mı?
  • PS3 arısasından sonra, şaka değil, bir tane bile online oynayamadım. Rakip bile bulmadı.
    Aynı problemi yaşayanlar, çözümüyle beraber bilgi verirlerse çok memnun olurum.
  • quote:

PS3 arısasından sonra, şaka değil, bir tane bile online oynayamadım. Rakip bile bulmadı.

Gökhan'ım, bosuna deneme. Top Spin 4 online oyunda sinifta kaldi. Hem sen bosver sanal tenisi. Al raketini çık kortlara ki pasın gitsin:)
  • quote:

quote:

PS3 arısasından sonra, şaka değil, bir tane bile online oynayamadım. Rakip bile bulmadı.

Gökhan'ım, bosuna deneme. Top Spin 4 online oyunda sinifta kaldi. Hem sen bosver sanal tenisi. Al raketini çık kortlara ki pasın gitsin:)

Türkçesi, sat oyunu gitsin diyorsun yani...Sonunda o olacak zaten...
  • quote:

quote:

quote:

Satarsan uygun bir fiyata alabilirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

quote:

quote:

quote:

Satarsan uygun bir fiyata alabilirim...

Satarken ilk senin haberin olacak, söz...

• Arkadaşlar bu basılı tutup power vurşu dışında iki kere basıp çekme varya hedef ikonu gibi birşey çıkıyor onun o bar doldurmalı power vuruşundan farkı nedir ?
  • Beyler birisi nasıl İnside-out sut atıldığını anlatabilir mi?
  • şu ayak değiştirme oyunu değil mi o inside-out
    top forhand inize gelirken L2 ye basıyoruz sanırım,adam bir anda dönüp back hand vuruyor topa
    yada backhand den dönüp forehand vuruyor,buydu sanırım o olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

şu ayak değiştirme oyunu değil mi o inside-out
    top forhand inize gelirken L2 ye basıyoruz sanırım,adam bir anda dönüp back hand vuruyor topa
    yada backhand den dönüp forehand vuruyor,buydu sanırım o olay

Teşekkür ederim, dediğiniz gibi Academy'den çözdüm olayı.
  • Selamlar,
    Top spin 4 ü yeni aldım, çok güzel bir oyun, kariyere başladım, yakında online da kendimi göstermeyi umuyorum, almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim
  • Arkadaşlar bir sorum var.
    Advanced Service nasıl atılıyor.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Arkadaşlar bir sorum var.
    Advanced Service nasıl atılıyor.?

analog ile önce aşağı çek sonra top yükselip ineceği anda yine analog ile bir yönü seç,zamanlama çok önemli
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBeyaz -- 10 Eylül 2011; 16:38:48 >
  • Arkadaşlar Top Spin 4 ün online world tour u çok eğlenceli, her yeni sezon yeni bi umut
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.