Şimdi Ara

top önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar genel olarak kapalı alanda 2lik 3lük atışlar çalışıyorum daha doğrusu atış yapmayı seviyorum diyelim 80-90 tl civarında basketbol topu önerebilirmisiniz hangi marka iyidir yada hangisi anlamam kaliteli bişey olsun da param bosuna gitmesin şimdiden teşekkürler ...

• Spalding TF-150 Fiyat/Performans açısından en iyi toplardan herhalde. Ben geçen sene almıştım, memnunum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Spalding TF-150 Fiyat/Performans açısından en iyi toplardan herhalde. Ben geçen sene almıştım, memnunum .

https://www.morhipo.com/nike-basketbol-topu/14988522/detay bu top nasıldır sızce ?
  • Basketbol toplarından pek anlamıyorum maalesef hocam. Tek önerebileceğim ve tecrübe ettiğim top TF-150. Hem bu gösterdiğiniz topa nazaran çok daha ucuz olduğu için beğenmeseniz de pişman olacağınızı sanmıyorum ki beğenilmeyecek bir yanını görememiştim ben TF-150'nin.
    Tek sorunu tozlu zeminde oynarken çok toz toplaması olabilir belki de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Basketbol toplarından pek anlamıyorum maalesef hocam. Tek önerebileceğim ve tecrübe ettiğim top TF-150. Hem bu gösterdiğiniz topa nazaran çok daha ucuz olduğu için beğenmeseniz de pişman olacağınızı sanmıyorum ki beğenilmeyecek bir yanını görememiştim ben TF-150'nin.
    Tek sorunu tozlu zeminde oynarken çok toz toplaması olabilir belki de.

anladım teşekkür ederim daha çok kapalı alanda oynayacak oldugum ıcın sıkıntı olmaz heralde :)
  • Indoor outdoor farketmez Dominate'ten şaşma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.