Şimdi Ara

top okul mezunu iibf/endüstri müh. gerçekçi başlangıç maaşları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70
Cevap
2
Favori
3.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 29
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-CAC3788DF (20 mesaj) Alexander Volg Zangief (8 mesaj) -Shepard- (6 mesaj) Clepsy (4 mesaj) Promayz00 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (55 mesaj) Mobil (15 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> top okul mezunu iibf/endüstri müh. gerçekçi başlangıç maaşları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj

Çok uzadı bu konu evet yeni mezunlar 3.5-4 alıyor ama bu sadece 1-2 yıl oluyor.Lütfen iç karartan arkadaşları dinlemeyin.Eniştem 2012 boğaziçi uluslararası ilişkiler mezunu(zamanında 138.olmuş) bu konuyu daha dün onunlan konuştum.Kendisi de yeni mezun olunca max alacağın 4.5 dedi ama çok rahat 7-8 yıla +10k alınıyor dedi.Herkes kendini nerede daha iyi geliştireceğini düşünüyorsa o mesleği seçsin meslek para için seçilmez ama ne kadar iyiysen de o kadar da para alırsın.

• Yarbay
    6047 Mesaj

çok uzatmadan bir kardeşiniz,abiniz olarak size tavsiye vereceğim.

Türkiye'de özel sektörde çalışanların %5i falan kaymağını yer, geri kalanlar ise o %5i zengin etmek için çalışır.

Kolay atanan bölümleri okuyun sırtınızı devlete yaslayın geçin. Sabah 8 akşam 5 kafa rahat insanca çalışın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garrisonun Kuklası

Boşver dostum gerçekleri yazarsan inanmıyorlar. Geçen bir başlık açtım 2 yıllık sağlık bölümü okusan bu top ünilerde mühendislik okuyanlardan daha kolay iş bulursun diye. 2002-2003 lü genç kardeşler beni linçledi. Algılayamıyorlar çünkü. Piyasaya çıkıp iş arasalar görecekler.

Hangi bölümde arz fazlaysa o değerlidir.Puanlar gerçek arzı tamamiylen yansıtmaz. Pilotaj geçen sene yüksek kapatmış ama pilotlar bundan sonra en az 5 sene iş bulamayacak.

|
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

çok uzatmadan bir kardeşiniz,abiniz olarak size tavsiye vereceğim.

Türkiye'de özel sektörde çalışanların %5i falan kaymağını yer, geri kalanlar ise o %5i zengin etmek için çalışır.

Kolay atanan bölümleri okuyun sırtınızı devlete yaslayın geçin. Sabah 8 akşam 5 kafa rahat insanca çalışın.

Hiçbir iş yapamayan nasıl geldiği belli olmayan bir %5 var geri kalan kölelere hükmediyor gerçekten devlette yarı maaşla çalışmayı tercih ederim. En azından yarın işim olacağı garanti.

|
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtbgrzdmr

Çok uzadı bu konu evet yeni mezunlar 3.5-4 alıyor ama bu sadece 1-2 yıl oluyor.Lütfen iç karartan arkadaşları dinlemeyin.Eniştem 2012 boğaziçi uluslararası ilişkiler mezunu(zamanında 138.olmuş) bu konuyu daha dün onunlan konuştum.Kendisi de yeni mezun olunca max alacağın 4.5 dedi ama çok rahat 7-8 yıla +10k alınıyor dedi.Herkes kendini nerede daha iyi geliştireceğini düşünüyorsa o mesleği seçsin meslek para için seçilmez ama ne kadar iyiysen de o kadar da para alırsın.

zaten 2012de aldığın 2.5 ile 2020de aldığın 10k eşit dolar bazında  

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CAC3788DF

zaten 2012de aldığın 2.5 ile 2020de aldığın 10k eşit dolar bazında  

Alıntıları Göster

Senin deyimine göre ölelim aga bu ne herkes tıp okusun yoksa herkes yer paspaslar diyorsun resmen.Burda nasıl bir algı yaratıyorsun anlamıyorum seni.

|
    |
  • Yüzbaşı
    384 Mesaj

Masum...  

Mezun olunca gerçekleri görürsünüz...

8bine anca sağlam pc mühendisleri makinacılar falan başlar o da hepsi değil... Hiç bir şey bilmeden ahkam kesmeyin komik oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cemalzurafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Metufkcr

Masum...  

Mezun olunca gerçekleri görürsünüz...

8bine anca sağlam pc mühendisleri makinacılar falan başlar o da hepsi değil... Hiç bir şey bilmeden ahkam kesmeyin komik oluyor.

kanka sütçü imamdaki adam 8k başlıcak demedim ki istediğin kadar zırla

bu ülkede en yüksek başlama maaşı bi veterinerlerde var bi de ybsden çıkan yazılımcılarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalzurafa -- 9 Aralık 2020; 20:49:9 >
  • Yüzbaşı
    384 Mesaj

Aynen gülüm aynen  

|
    |
    cemalzurafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1402 Mesaj
    2 sene sonra editlerim mezun olunca ne kadar kazandığımı.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
Ko Cuce
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.