Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (346. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muzzy55

quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

bEN DE gördüm.Umarım alırız bu 67 tokenide:)

ben yarısına geldim bekle istersen

Tamam bekliyorum.Ben diğer 14 tokenlikler ve 11 tokenlikleri yapmaya çalışıyordum.Oppps denen hata başladı.Umarım 67 tokenlikte vermez o hatayı:)
  • muzzy meslek neymiş umarım gazeteci değildir. önce gazeteci işaretledim sonra üretici ile devam edeyim dedim :D
  • quote:

quote:

bEN DE gördüm.Umarım alırız bu 67 tokenide:)

ben yarısına geldim bekle istersen

ok bekliyoruz kardeşim
  • arkadaşlar bu my transactions yazan yere tıkladım survey karşısında da opened yazıyor 6 tokenlik bir anketti tamamlandı sanırım ama tokenleri nasıl oyuna alacaz anlamadım ne yapmam lazım ilk defa girdim bu anketlere acamiyim biraz kusura bakmayın
  • Birkaç ankette son anda elendim.Bugün bir şansızlık var üzerimde.Şaka gibi o kadar anketten daha siftah yapamadım:)
  • quote:

Birkaç ankette son anda elendim.Bugün bir şansızlık var üzerimde.Şaka gibi o kadar anketten daha siftah yapamadım:)

arkadaşım kazandığımızı nasıl anlayacaz my transactions yazan yere tıkladım survey karşısında da opened yazıyor 6 tokenlik bir anketti tamamlandı sanırım ama tokenleri nasıl oyuna alacaz anlamadım ne yapmam lazım ilk defa girdim bu anketlere acamiyim biraz kusura bakmayın mızı nerden anlayacaz
  • birazdan resimleri yüklerim
     Top Eleven Manager - Facebook
  • bana bir oyuncu ile kontrat imzaladınız dedi. ben teklif falan vermedim bugün. token de eksilmemiş. şifremi kimse bilmiyor. bu işten bi şey anlamadıım.
    47 kalitede 27 yaşında oyuncu. ben 23 yaşından büyük oyuncu almam
  • quote:

birazdan resimleri yüklerim

Eyvallah muzzy bekliyoruz:)
  • neden benim soruma kimse cevap vermiyor lütfen arkadaşlar yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan8

quote:

Birkaç ankette son anda elendim.Bugün bir şansızlık var üzerimde.Şaka gibi o kadar anketten daha siftah yapamadım:)

arkadaşım kazandığımızı nasıl anlayacaz my transactions yazan yere tıkladım survey karşısında da opened yazıyor 6 tokenlik bir anketti tamamlandı sanırım ama tokenleri nasıl oyuna alacaz anlamadım ne yapmam lazım ilk defa girdim bu anketlere acamiyim biraz kusura bakmayın mızı nerden anlayacaz

My transsactions denen yerde yeşil tik işareti olacak o aldığın anlamına gelir.Birde anket bitince zaten yazar.Thank you earn ... token diye..Tokenler otomatik gelir zaten hesabına ekstra yapman gereken birşey yok..

• saol hocam varmı senin bu 11 lik token anketlerinden yaptığın varsa paylaşsan bende denesem bitane
  • quote:

saol hocam varmı senin bu 11 lik token anketlerinden yaptığın varsa paylaşsan bende denesem bitane

Önceki sayfalara bak bayağı paylaşmıştım 11 tokenliklerden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege222

bana bir oyuncu ile kontrat imzaladınız dedi. ben teklif falan vermedim bugün. token de eksilmemiş. şifremi kimse bilmiyor. bu işten bi şey anlamadıım.
    47 kalitede 27 yaşında oyuncu. ben 23 yaşından büyük oyuncu almam

İlginç ilk defa böyle birşey gördüm.Token eksilmediyse ne güzel işte sat gitsin,beleş para :)
  • quote:

quote:

birazdan resimleri yüklerim

Eyvallah muzzy bekliyoruz:)

kardeşim ne zaman paylaşacan 67 tokenlik olanı sabırsızlıkla bekliyoruz

• 67 token
     Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook

• Hay ben böyle şansın ooppppps hatası aldım yine.Bugün harbiden cinslik var ya.67 tokende yattı demektir..
  • resim koymadıklarıma çok ilgi kesinlikle alırım gibi olumlu cevap verin
     Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook

• son

Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook

• quote:

quote:

quote:

My transsactions denen yerde yeşil tik işareti olacak o aldığın anlamına gelir.Birde anket bitince zaten yazar.Thank you earn ... token diye..Tokenler otomatik gelir zaten hesabına ekstra yapman gereken birşey yok..

arkadaşım bende bu opened yazısının yanında sarı saat işareti var sanırım bu nedir ki yeşil filan değil sarı renkte

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.