Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ege222 Şu işi tam anlat be kardeşim hiç yapamadık daha önce yazılanları yaptım profil vs ama yok olmuyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege222

o bi şey değilde matomy süpersonic ile boşuna uğraşmışız. 1 hafta 10 günde 600 token aldık anketlerden

Aynen bir o kadar da ben almışım:)
  • dreamcather D kullanıcısına yanıt
    Beyler Yanlış anlamayın ama size acaip sinir olmaya başladım :) nasıl forum nerde paylaşım hep aldık kazandık oley çok kolay alla allaa ingilizcemiz var doğru cevap veriyorum oops bilmem ne
  • Dreamcather sende de durum aynı mı 1 haftadır falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekol666

Beyler son 1 haftadır anketler 2-3 taneyi geçmiyor siz de de öylemi.

Peanut kendini güncelledi o yüzden anketleri biraz kıstı.Ancak şuan bayağı çıktı anket.67 token aldım şimdi.Paylaşacağım..
  • Basit bir peanut anketi.67 Token.Yaklaşık 30 dakika sürüyor.İlk eleme sorusuna plumber diyeceksiniz.Daha sonra resimdekileri uygulayın

Top Eleven Manager - Facebook

• Ah ya son anda bir 67 lik kaçtı.Neyse birdahakine onu da alırım.Bugün aldım 67 tokeni o da iyi:)
  • şu resim eklemeyi bir türlü başaramadım.

11 token var ilk soru yakın bir zamanda kablolu tv alacakmısınız gerisi kolay 10 dakka kadar sürüyor. ingilizcem yok çeviri yapamadım ona rağmen aldım 11 tokeni
  • ben de tek tük çıkıyor önceki gibi bol değil..
  • Hala oynuyan var demek ki
  • Çok basit 11 token 5 dakika sürdü.Bütün soruları okumadan salladım.Cep telefonu ile ilgili.Eleme sorusu how many quarter in 100 ?Buna 4 diyeceksiniz.Diğer soruları rastgele sallayın alırsınız..

• 22 token daha aldım.Peanutu banlanana kadar sömürecem:)Daha önce neden keşfetmemişim ben bunu ya.Resmen token bankası bu sponsor.1 numara bu peanut.Diğer sponsorların yüzüne dahi bakmaz oldum:)
  • Her gün inatla employee ile ilgili ön anket soruyor 67'lik hiç birini de geçemedim..

1-50
    50-100
    100-200

tarzı bir anket.. Cevabı nedir bunun ?
  • Ya arkadaşlar hepinizin emeğine sağlık teşekkürler ben security kiss ile los angeles ipsine bağlanıyorum onda sıkıntı yok top eleven sayfasına girip peanut labs'a tıklıyorum offer blocked thank you falan yazıyor bunları nasıl aşarız matomyde de proxy kullanıcısısınız gibisinden yazı yazıyor oradaki teklifleride yapamıyorum yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Krauser

Ya arkadaşlar hepinizin emeğine sağlık teşekkürler ben security kiss ile los angeles ipsine bağlanıyorum onda sıkıntı yok top eleven sayfasına girip peanut labs'a tıklıyorum offer blocked thank you falan yazıyor bunları nasıl aşarız matomyde de proxy kullanıcısısınız gibisinden yazı yazıyor oradaki teklifleride yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

spotflux ile dene..
  • cevabını bilen varmı beyler 67 lik
  • Dreamcather kardeşim yardımın için sağol ama peanut labs da hala aynı hatayı alıyorum ''try another offer'' yazmakta bu spotflux programının amacı ne bu seferde tokenads da spotflux warninq yazısı çıktı şimdide orası açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: caylak37

cevabını bilen varmı beyler 67 lik

none of above deme sakın onun olmadığından eminim elendim çünkü:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

Orijinalden alıntı: caylak37

cevabını bilen varmı beyler 67 lik

none of above deme sakın onun olmadığından eminim elendim çünkü:)

eyvallah

• sizin sölediğiniz teklifler hhep opps diyor yahu D
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.