Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peantus lab da 11 lik 4 tane anket var yapamıyorum önceki yorumlara baktım yine beceremedim yardım ederseniz sevinirim

Top Eleven Manager - Facebook

Uploaded with ImageShack.us

• a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat6602 -- 8 Haziran 2013; 19:05:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

İngiltere süpersonic ads.Sadece üye olmanız yeterli.Email onayına bile gerek yok.Boşlukları doldurun anında geliyor tokenler...13 token 1 dakikada cepte..

bana gelmedi nedense. kuponu yazdır filan diyor ne yapçaz orda birde posta kodu ne girdiniz?
  • waybe kullanıcısına yanıt
    kuponu yazdırmana gerek yok bana da 10 dakka sonra geldi hemen gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege222

kuponu yazdırmana gerek yok bana da 10 dakka sonra geldi hemen gelmedi
    teşekkürler
  • 11 tokenlik çok basit bir teklif var.İlk eleme sorusu muzun rengi nedir diyor:)Elemeyi geçince anket sayfası açılıyor.Anket musluklarla ilgili.Cevaplara hep ilk iki seçeneği işaretleyin alırsınız tokenleri.5 dakika..

• dreamcather D kullanıcısına yanıt
    Merhaba anketleri doldurunca aşağıdaki gibi bir yazı çıkıyor.

Oops! Something went wrong when we tried to taking you to our partner’s website. Error Code: 0
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecmiBolat

Oops! Something went wrong when we tried to taking you to our partner’s website. Error Code: 0

Aynı hatayı bende alıyorum.
  • quote:

11 tokenlik çok basit bir teklif var.İlk eleme sorusu muzun rengi nedir diyor:)Elemeyi geçince anket sayfası açılıyor.Anket musluklarla ilgili.Cevaplara hep ilk iki seçeneği işaretleyin alırsınız tokenleri.5 dakika..

burda BAD mı diyorsun GOOD mu ben hangine basarsam basayım kapanıyor nerde yanlış yapıyorum sorularada doğru cevap veriyorum
  • Burada birşey demiyorsun ki.Burada zaten yukarıda yazıyor 11 token kazandığım anında geliyor token zaten.Sende muhtemelen we are sorry diye başlayan birşey yazıyodur.O da ankette bir yerlerde yanlış yaptığını gösterir alamazsın tokenleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamcather -- 9 Haziran 2013; 12:43:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terekeme_1903

quote:

Şu an bu hata bende de mevcut.Zaman zaman çıkıyor bu hata..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: terekeme_1903

quote:

Şu an bu hata bende de mevcut.Zaman zaman çıkıyor bu hata..

Tmm hocam hatanın geçmesini bekleyelim o zaman :)
  • 11 tokenlik bir anket vardı aldım tokenleri sonra yine hata verdi :)

ss alamadım ama anket 11 eylül ile alakalıydı, 4 soruluk kısa bir anket kolayca yapabilirsiniz.
  • 14 tokenlik hayat sigortası ile ilgili token vardı.%94 te elendim ya.Çok az kalmıştı:)Bir anlık dalgınlığa gelmiyor:)
  • Beyler spotflux biraz karışık geldi bana ingiletere falan dğeiştirlmiyor vpn programı söylermsiinz ?
  • hideman daha iyi bir program her ülkenin kine girebilirsin
  • arkadaşlar 34 tokenlik bir teklif var
    SPOTFLUX-ABD PEANUT LABS

ilk aşamada hangi hastalık var diye soruyor cevap olarak IBS (bağırsak hastalığı) seçin

sonrası kolay bir tane googla translate ile çevirerek gidin 10-15 dakika sürüyor çok basit.

ben şimdi aldım ilk aşamada elenmeyin diye yazıyorum doğra hastalığı yazın bol şans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekol666

arkadaşlar 34 tokenlik bir teklif var
    SPOTFLUX-ABD PEANUT LABS

ilk aşamada hangi hastalık var diye soruyor cevap olarak IBS (bağırsak hastalığı) seçin

sonrası kolay bir tane googla translate ile çevirerek gidin 10-15 dakika sürüyor çok basit.

ben şimdi aldım ilk aşamada elenmeyin diye yazıyorum doğra hastalığı yazın bol şans.

Ben sabah elenmiştim bu anketten.Yapmasaymışım şimdi alırmışım demek ki.Teşekkürler yine de.Alan arkadaşlarda bizim gibi paylaşırlarsa daha iyi olacak.En azından bu şekilde birbirimizi bilgilendirirsek almamız daha kolay olacak,

Tekrardan teşekkürler..
  • Teklif verdiğim oyuncu tokenlerle birlikte ortadan kayboldu.. Nasıl görebilirim ne olduğunu ? Mesaj filan da gelmedi.
  • Şu an herhangi bir anket görünmüyor arkadaşlar, sizde de öyle mi?
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.