Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peanut Labs çok basit 1 anket.401 K providers diye bir anket görürseniz hemen yapın.İlk başta yes diye başlıyoruz.Ardından 200.000 deyip devam ediyoruz.Çıkan kutucukta hepsine no seçeneğini işaretliyoruz.Daha sonra bütün soruları sallayın kafanıza göre ben okumadan işaretledim ve 10 dakikada aldım 15 tokeni..

Top Eleven Manager - Facebook
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

Peanut Labs çok basit 1 anket.401 K providers diye bir anket görürseniz hemen yapın.İlk başta yes diye başlıyoruz.Ardından 200.000 deyip devam ediyoruz.Çıkan kutucukta hepsine no seçeneğini işaretliyoruz.Daha sonra bütün soruları sallayın kafanıza göre ben okumadan işaretledim ve 10 dakikada aldım 15 tokeni..

basta iki soru cikiyor on dan sonra bu anket size gore degil diyor acaba
    profil ayarlarinda 22 tane soru var onlara nasil cevap verdiniz ben yasi 1974 yaptim master degre filan gibi oyuzdenmi oluyor
    deli olacagim gun gelir penault lab da uyanir banlamadan alsak bizde sans yok bir suru anket var ama olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskici43

quote:

Peanut Labs çok basit 1 anket.401 K providers diye bir anket görürseniz hemen yapın.İlk başta yes diye başlıyoruz.Ardından 200.000 deyip devam ediyoruz.Çıkan kutucukta hepsine no seçeneğini işaretliyoruz.Daha sonra bütün soruları sallayın kafanıza göre ben okumadan işaretledim ve 10 dakikada aldım 15 tokeni..

profil ayarlarinda 22 tane soru var onlara nasil cevap verdiniz ben yasi 1974 yaptim master degre filan gibi oyuzdenmi oluyor
    deli olacagim gun gelir penault lab da uyanir banlamadan alsak bizde sans yok bir suru anket var ama olmuyor

Hadi arkadaşlar buraya bi el atıverin.
    Çoğumuz sıkıntılı bu profil ayarlarında.
    22 soruya ne cevap verelimki açılsın anketler.?
    Anket paylaşıyosunuz ama malesef bizler sadece bakıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENİZELİ

quote:

quote:

Ben bu profil ayarlarıyla hiç oynamadım.Ancak şimdi siz dediğinizde gördüm.Benim ayarlarımı şimdi yazacağım.Bende de her anket açılmıyor zaten.Bazıları açılıyor.Açılanları token kazanırsam paylaşıyorum.Sınırlı yani anketler ama ben iyi kazandım şu zamana kadar.Spout flux ile bağlanıyorsunuz değil mi?

Şimdi benim profil ayarlarım:

1974,april 16
    Male
    34653-Pos code
    15.000-24,999
    Native American
    Yes
    Vocational and tecnical degree
    Sony playstation 3
    dog
    Rent
    married
    All of it
    2
    male feb 2013
    female nov 2008
    part time
    yes
    fiat
    2012
    luxary sedan
    basic phone....
    t-mobile
    computer-tablet
  • lANET OLSUN şimdi peanut labs agirdim.Tekliflere tıklayınca bu yazıyor:

User blocked

Bir bu eksikti peah...
  • quote:

lANET OLSUN şimdi peanut labs agirdim.Tekliflere tıklayınca bu yazıyor:

User blocked

Bir bu eksikti peah...

bişey olmaz ondan bendede çıkıyor arasıra
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENİZELİ

quote:

quote:

yeni bi pcde denedim bende de açmadı şöyle bi ekran çıktı
    ayarlar gelişmiş ayalar gizlilik içerik ayarları pop-up izin ver konum izin ver vb. hepsine izin ver dedim anketler yeniden aktif oldu.böyle bi deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzy55 -- 26 Mayıs 2013; 11:27:27 >
  • Peanut Labs downloadlı bir teklif 9 token.İndirin programı kurun.Kurduktan sonra 10-15 dakika içerisinde geliyor token.Token gelmeden programı silmeyin.En geç yarım saatte gelir token.Bundan sonra downloadlara el atacağım:)

• Eğer programı kurduktan sonra güzel bir şekilde kaldırmak istiyorsanız,iobit unistasller kullanın.Çok güzel program.Kayıt defterinden bile kaldırıyor.Hiçbir kalıntı kalmıyor pc de...
  • 5 maçta 1 gol atıpta her maçı 7 puanla bitiren ama oynadığı ligde üst düzey olan 19 yaşındaki bir mc sizce kalmalımı satılmalımı?

5 yıldız 29 seviyede ve 2 inci ligde. Seviye ve yıldızı ligine göre harika ama kalmalımı satmalımı bilemedim, 6-7 hafta sonra lig bitiyor satmak gerekirse lig bitmeden satayım para kazanayım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

5 maçta 1 gol atıpta her maçı 7 puanla bitiren ama oynadığı ligde üst düzey olan 19 yaşındaki bir mc sizce kalmalımı satılmalımı?

5 yıldız 29 seviyede ve 2 inci ligde. Seviye ve yıldızı ligine göre harika ama kalmalımı satmalımı bilemedim, 6-7 hafta sonra lig bitiyor satmak gerekirse lig bitmeden satayım para kazanayım diyorum.

yeni sezon basinda daha cok para eder bulundugun servere de bagli 5 yildizli oyuncu az cikiyorsa aksama sat gitsin
    ben 5-6macta 1-2 gol atan surekli 7 ile ara sira 6-5e dusen oyunculara irite oluyorum hemen satiyorum
    yerine 1 tokene hemen birini aliyorum
    ben 10 leveldeyim cok rahat surekli takip ediyorum 1 er tokene ozel yetenek 67 kaliteler de 69oldu -69kalite oyunculari aldim 70cikanlari satiyrum oyuncularimin cog 6yildiz barajinda bekletiyorum ozel yetenek 19 18 yas arasi sezon basi cuvalla para kazanacagim
    hep boyle yapiyorum yeni sezonda benim 4yildiza dusen oyuncu bana 5yildiz oyuncu aliyor busayede para+oyuncular 900milyon degerinde takimim var en pahali oyunculari aliyorum hicpara sikintisi yok

• quote:

quote:

5 maçta 1 gol atıpta her maçı 7 puanla bitiren ama oynadığı ligde üst düzey olan 19 yaşındaki bir mc sizce kalmalımı satılmalımı?

yeni sezon basinda daha cok para eder bulundugun servere de bagli 5 yildizli oyuncu az cikiyorsa aksama sat gitsin
    ben 5-6macta 1-2 gol atan surekli 7 ile ara sira 6-5e dusen oyunculara irite oluyorum hemen satiyorum
    ben 10 leveldeyim cok rahat surekli takip ediyorum 1 er tokene ozel yetenek 67 kaliteler de 69oldu -69kalite oyunculari aldim 70cikanlari satiyrum oyuncularimin cog 6yildiz barajinda bekletiyorum ozel yetenek 19 18 yas arasi sezon basi cuvalla para kazanacagim
    hep boyle yapiyorum yeni sezonda benim 4yildiza dusen oyuncu bana 5yildiz oyuncu aliyor busayede para+oyuncular 900milyon degerinde takimim var en pahali oyunculari aliyorum hicpara sikintisi yok

Bu yıldız ve kalite olayını zaten anlamadım hiç, elimde 4 yıldızlı 24 kalitede bir forvet var ve her maç 2-3 gol atıyor yada asist yapıyor, sakatlandı 2 maç oynamadı 1 ini zar zor dakika 89 da attığım golle 2-1 aldım diğerinide 88 dakikada yediğim golle 1-1 berabere bitirdim. Halbuki bu oyuncu oynadığında maçlar 4-5 golden aşağısı pek olmuyor, Bu forvetimin sakatlandığı zaman kalite 27 olan 5 yıldız bir forvet aldım oda 4-5 maçta 1 gol atamadı aldığı puanlarda 6-7.
  • quote:

Peanut Labs downloadlı bir teklif 9 token.İndirin programı kurun.Kurduktan sonra 10-15 dakika içerisinde geliyor token.Token gelmeden programı silmeyin.En geç yarım saatte gelir token.Bundan sonra downloadlara el atacağım:)

bu oyunda yeniyim Peanut Labs denen yere nasıl giriyoruz biri anlatabilirmi? pc ye Vpn one clik kurdum abd ip sinden baglanıyorum daha sonra jeton kazan yazan yere tıklıyorum uygulamalar geliyor ama Peanut Labs bulamıyorum???
  • spotflux dedikleri nedir uygulamanın adımı
  • Bu programlari yukluyorsunuzda bi 10 token icin bilgisayara virus girerse ne olcak guvenlimiki acaba kurdugunuz programlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Bu programlari yukluyorsunuzda bi 10 token icin bilgisayara virus girerse ne olcak guvenlimiki acaba kurdugunuz programlar

Antivirüs kullan sende
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

quote:

Bu programlari yukluyorsunuzda bi 10 token icin bilgisayara virus girerse ne olcak guvenlimiki acaba kurdugunuz programlar

Antivirüs kullan sende

o neki yemek mi icecek mi eger soylemesen gercekten dusunemezdim bunu iyi akil verdin sagol
  • quote:

Ben virüs programı kullanmıyorum arkadaşım o yüzden bilmiyorum virüslümü değil mi.Ben sadece paylaştım,isteyen kurar isteyen kurmaz.Benim laptop biraz külüstür o yüzden kurarım her türlü:) Ama sen benim pc çok iyi dersen değmez kurma bence:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: saruhan33

spotflux dedikleri nedir uygulamanın adımı

Spout flux bir vpn programıdır.Vpn ne dersen ip değiştirme programıdır.Yani sen bu programı kurar ve açarsan nete amerikadan bağlı görünürsün.Bu şu demek oluyor amerikadaki teklifleri görürsün.Türk serverinde pek teklif olmuyor o yüzden bu programı kullanarak bir bakıma sanal ağ ile amerikadan bağlanıyosun.Daha sonrawww.topeleven.com sitesine gir.Oradan peanut labs denen melete tıkla anketleri göreceksin sonra yap teklifleri al tokenleri..
  • quote:

quote:

quote:

Bu yıldız ve kalite olayını zaten anlamadım hiç, elimde 4 yıldızlı 24 kalitede bir forvet var ve her maç 2-3 gol atıyor yada asist yapıyor, sakatlandı 2 maç oynamadı 1 ini zar zor dakika 89 da attığım golle 2-1 aldım diğerinide 88 dakikada yediğim golle 1-1 berabere bitirdim. Halbuki bu oyuncu oynadığında maçlar 4-5 golden aşağısı pek olmuyor, Bu forvetimin sakatlandığı zaman kalite 27 olan 5 yıldız bir forvet aldım oda 4-5 maçta 1 gol atamadı aldığı puanlarda 6-7.

her mac ta 2-3 gol veya asist yapan forvetmi? oyle oyuncu bulsam 100m veririm valla
    iyilestirsene
    boyle forvet bulsam surekli sampiyon olurum
    nereli o golcu acayip forvet sıkıntim var
    teke tek golculer aldim frikik ustasi kornel kullanma ustasi yok gol atmiyorlar
    forvetle ortasaha da iyi oynayan oyuncu bulamiyorum
    oyuncu alip satarken 1.7milyar lik oyuncu satmisim
    en pahali 35m 34m oyuncular aliyorum yok

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.