Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece oyuncu geliştirmeler bile 6000 dolara patlar. Dürüst yollardan kendi emeğiyle para kazanan biri zenginde olsa böyle saçma bir harcama yapmaz.
    Tahminen ya zengin bir ailenin şımarık çocuğu ya da gerçekten hile yapmanın bir yolunu bulmuş.
  • bu penault lab ta bir suru anket var ama arkdas
    ilk basta iki soru soruyor birinci de verdigin cevabi ikincisinde tekrari istiyor galiba ayni cevabi veriyorum
    sorry filan diyor anket size gore degil diyor anlamadim nasil yapilo acayip token alicaz ama olmuyor 100lerce token var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar ilk macimi kendi sahamda 3-1 yendim rakip takimin sahasinda da 2-0 yenildim sampiyonlar liginde elendimmi ben simdi
  • MUZZZ KARDEŞ

aYNEN Bu yazaıyor peanut labs da:

Thank you for your responses - your profile has been a good match so far for this survey. We will now be taking you to a partner website where further qualification questions may be asked.

NE YAPMAM LAZIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

arkadaslar ilk macimi kendi sahamda 3-1 yendim rakip takimin sahasinda da 2-0 yenildim sampiyonlar liginde elendimmi ben simdi

Maalesef elendin.Çünkü rakibin senin evinde sana gol atmış:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskici43

bu penault lab ta bir suru anket var ama arkdas
    ilk basta iki soru soruyor birinci de verdigin cevabi ikincisinde tekrari istiyor galiba ayni cevabi veriyorum
    sorry filan diyor anket size gore degil diyor anlamadim nasil yapilo acayip token alicaz ama olmuyor 100lerce token var

Spout flux ile bağlanacaksın.Çelişkili cevaplar vermeyeceksin.Almak biraz zor ama ben 150 den fazla aldım anketlerden token.77 tokenlik var yarısına kadar geliyorum sonra eleniyorum.Yani peanut da adamların istediği cevapları vermek zorundasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedua

MUZZZ KARDEŞ

aYNEN Bu yazaıyor peanut labs da:

Thank you for your responses - your profile has been a good match so far for this survey. We will now be taking you to a partner website where further qualification questions may be asked.

NE YAPMAM LAZIM

Spout flux kullan.Bende de bazen böyle oluyor.Hatta çoğunda bu anket size uygun değil gibilerinden şeyler çıkıyor.Ancak bazılarında açılıyor.Sürekli takip etmek lazım.Özellikle 67 tokenlikler açılıyor iyi bir şekilde onlara yoğunlaş deri,m.Muzzy video paylaşmıştı onalra bak aynılarını yakalarsan yap.Birde ben kazandıklarımı resimli olarak attım.Onlar denk gelirse yap..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

Spout flux ile bağlanacaksın.Çelişkili cevaplar vermeyeceksin.Almak biraz zor ama ben 150 den fazla aldım anketlerden token.77 tokenlik var yarısına kadar geliyorum sonra eleniyorum.Yani peanut da adamların istediği cevapları vermek zorundasın.

deme kardes ya kupa gecen gitti zaten sampiyonlar ligindenmi olduk uzuldum valla ha lige bakacak demek istiyom ama oda olmuyor abicim 2. siradayim 1. olan kisi ne berabrelikligi var neden yenilgisi her macini aldi gelene gidene vuruyor

Top Eleven Manager - Facebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 21 Mayıs 2013; 22:58:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

quote:

quote:

deme kardes ya kupa gecen gitti zaten sampiyonlar ligindenmi olduk uzuldum valla ha lige bakacak demek istiyom ama oda olmuyor abicim 2. siradayim 1. olan kisi ne berabrelikligi var neden yenilgisi her macini aldi gelene gidene vuruyor

Hayırlısı olsun be kardeşim,bir dahaki sezona artık:)

• quote:

Yani 1000 token 185 tl.Adamda milyonlarca token olduğunu varsayarsak ki bu kuvvetle ihtimal ya da en azından takımın o hale gelmesi için 100.000 token olması lazım.Bunu paraya vurursan ne kadar bir para ortaya çıktığını sen düşün...

Onlara göre daha ucuz bunun yanında adam da bizim gibi kasıyor olabilir yani herşey hile mi? Parası çoktur almıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.topeleven.com/news/mourinho-is-now-your-top-eleven-friend/

mourinho arkadaşım olmuş taktiğimi beğendi herhalde hazırlık maçı yapacakmışız seviyedeki durumumuzu öğrenmekmiş amaç ben saçma buldum ama şu maç yoğunluğu azalsın bi eline veriyim mourinho nun

bu arada token isteyenler matomy sponsorluğunda n11.com a kaydolun 3 tokeni cebe indirin mail onayı gerekiyor başka maillerle token kazanılır mı bilmiyorum isteyen deneyebilir

düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chapoo -- 22 Mayıs 2013; 12:28:09 >

• Arkadaşlar ip değiştirme programı olarak neyi kullanıyorsunuz?
  • spotflux yükledim kurdum.. Çalıştırınca hiçbir site açılmıyor ayar mı yapmam gerek
  • http://www.youtube.com/watch?v=r3KhZcqWjlE

arkadaslar su videoyu bi izleyin takimi biri 30. seviyede diger takim ise 2. seviyede mac sonucu cok tuhaf en az 5 atmasi lazim bu takimiin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 22 Mayıs 2013; 15:34:51 >
  • Peanut labs çok basit bir teklif.6 tokenlik anketlerden birisi.Sadece üyelik bilgini gir al tokeni.1 dakiaka sürede alırsınız...
  • teşekkürler.
  • peanutlabs 2 3 dakkalık anket 13 token
    android
    snapchat demeniz yeterli
     Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook

• Ya dostlar bu transferlerde tıklıyorum açıyorum transfer edeceğim adamı izlerken sayfayı yeniliyorum misal veriyorum 10 dk sonra ne o eleman var listede nede ona yakın başkası...

Ne yapmak gerek. İyi oyuncu almak için.

Geçen gece 4 saat vardı bitmesine bir tıkladım yeniledim sayfayı 4-5 tane AMC vardı sabaha bitecek.. hiçbiri kalmamış..
  • peanutlabs kısa anket 11 token
     Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook

• peanutlabs yaklaşık 15 dakka sürüyor 11 token
     Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook Top Eleven Manager - Facebook

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.