Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni zelendaya hangi programla baglanıorsn ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msperia

yeni zelendaya hangi programla baglanıorsn ?

mesaj içeriğinde yazdım. ben tüm ülkelere overplay.net vpn programı ile baglanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: latiff1903

bugün hollandada az önce televizier diye supersonics de 39 token veren bir kayıt var... rekeningnummer atlamıyor... diğer supersonics ve bu işlem için size yardımcı olması için google.nl de sample rekeneingnummer diye arattım su sitedeki weriyi girdim oldu

sizde faydalanın diye linki yazıyorum.

http://www.cjib.nl/Onderwerpen/rekeningnummer.aspx

Hartelijk dank voor uw aanvraag, uw gegevens worden verwerkt.

teklifi yaptım bu yazı çıktı.( Uygulamanız için teşekkür ederiz, veri işleme alınacaktır.) geldi mi token sana

• 43 TOKEN GELDİ SAĞOL ARKADAŞLAR YAPIN OLDUKÇA BASİT

27
    March
    2013 Proefabonnement Televizier 26 weken voor maar € 10 Tokens worden toegewezen wanneer u de volledige geldige inschrijving afgerond hebt. Aanbod meldt met een 15 minuten vertraging. 43 Tokens Voltooid (Tokens verdiend!)
  • üye oldum ama kullanamıyorum ki nasl kullanıyorz anlamadm .s
  • program ve ülke ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege222

43 TOKEN GELDİ SAĞOL ARKADAŞLAR YAPIN OLDUKÇA BASİT

27
    March
    2013 Proefabonnement Televizier 26 weken voor maar € 10 Tokens worden toegewezen wanneer u de volledige geldige inschrijving afgerond hebt. Aanbod meldt met een 15 minuten vertraging. 43 Tokens Voltooid (Tokens verdiend!)

hocam nasıl yapacaz ben hiç bilmiyorum fazla da birşey anlamadım biraz yardımcı olurmusun

securityKISS i indirdim kurdum başka ne yapacağım ?
  • Televiizer teklifini bu tıkla bir sayfaya yönlendirileceksin. bilgileri doldur o kadar. ad soyad adres posta kodu. telefon numarası vs ..
  • quote:

Televiizer teklifini bu tıkla bir sayfaya yönlendirileceksin. bilgileri doldur o kadar. ad soyad adres posta kodu. telefon numarası vs ..

ama bu hollanda da sanırım ve benim programda 4 ülke var
  • quote:

Televiizer teklifini bu tıkla bir sayfaya yönlendirileceksin. bilgileri doldur o kadar. ad soyad adres posta kodu. telefon numarası vs ..

tıkladım teklife ama hata verdi nedense
  • quote:

Bu hollandaya harbi uyuz oldum.Hepsini tam anlamıyla yaptım ama vermiyor.Tek tek yapıyorum.Daha önce de şimdi de vermedi herzamanki gibi.Neye dayanarak vermiyor anlamıyorum.Başka ülkelerde sorun olmuyor.Lanet bu Hollanda..
  • 2 günde Amerikada video izleyerek 150 jeton kazandım :)) Hollandadan hiç token alamadım okadar oyun, form doldurmama ragmen hic birşey gelmedi!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: son_mektup

2 günde Amerikada video izleyerek 150 jeton kazandım :)) Hollandadan hiç token alamadım okadar oyun, form doldurmama ragmen hic birşey gelmedi!!

hangi programla izledin acaba bende hiç çıkmıyor
  • quote:

2 günde Amerikada video izleyerek 150 jeton kazandım :)) Hollandadan hiç token alamadım okadar oyun, form doldurmama ragmen hic birşey gelmedi!!

O kadar video bana hayatta çıkmaz.Günde 1 video ancak cıkıyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

sayfanın sağında earn token lere bak 1 video 1 token genelde. az önce ingiltere birminghamdan 6 video izledim.b şimdi abd miami videoları izliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

sayfanın sağında earn token lere bak 1 video 1 token genelde. az önce ingiltere birminghamdan 6 video izledim.b şimdi abd miami videoları izliyorum

Onu biliyorum ama bende çıkmıyor.Günde en fazlz 1 video cıkıyor oda çıkarsa.Token vermiyor.Zamanında çok izliyordum ama banlanınca cıkmıyor artık.Bir peanut labs banlamamıstı o da banlamıs sagolsun..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DENİZELİ

quote:

ben 1 aylık overplay.net vpn programını satın aldım. 15tlye... 55 ülkeye baglanıyorum. ortalama kasmadan günde 30-50 token yapıyorum. ayda 1500 token yapsam. 3 ayda 1 programı satın alsam kafidir. security kiss, hide ip , gibi bazı programlarda proxy gibi algılıyor ve banlanma nedeni oluyor. kısaca Overplay.net kullanıyorum ben. suanda almanyada berlinden baglandım nielsen var 29 token, hollandadanda 42 token televizier.. bereket wersin

Süpermiş çok iyi kazanıyorsun.Bende yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum token kazanmaya 150 civarı kazanmışımdır.Proğram kurduran teklifleri yapmıyorum ama hep banlandım.Sizde sponsorpayda süpersonıc ads kadar bol teklif çıkıyormu?Acaba ordandamı ban yedik.Bende az çıkıyor da. Securıty kiss ve safe ip kullanıyorum.

ayda 150 token çok az... ben herkesin oldugu gibi Matomyden banlandım ve tokenads banlıyım.. Sponsor pay (10 ulkeden 7 tanesinde çıkıyor seçkin ülkelerde) supersonics ads, peanut labs, jampp, trialpay v.s. bunlar açık. banlı değilim çok şükür... kullandıgın ip programı ilede alakalı söliyim. security kissle UK ingiltere Ip baglandıgında sponsorpay çıkmadı suan overplayde cogu ülkede sponsorbay çıkıyor. yeni zelandada bile:))

Bilgilendirme için teşekkür ederim.İngiltere de çıkmıyor aynen.Peki sponsorpayda süpersonic ads gibi bol teklif çıkıyormu sende?Bende security kissle sponsorpayda toplasan en fazla 15 teklif çıkıyor.Bazende 4-5 tane anca.
    Birde grepoliste oyunu Teklife tıkladığımızda açılan sayfadanmı emaile gelen linktenmi oynucaz .Yoksa emaili onaylayıp açılan oyunu kapatıcakmıyız?Kafam karıştı puanı yaptım 2 kere vermedi 8 tokeni anlamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben 1 aylık overplay.net vpn programını satın aldım. 15tlye... 55 ülkeye baglanıyorum. ortalama kasmadan günde 30-50 token yapıyorum. ayda 1500 token yapsam. 3 ayda 1 programı satın alsam kafidir. security kiss, hide ip , gibi bazı programlarda proxy gibi algılıyor ve banlanma nedeni oluyor. kısaca Overplay.net kullanıyorum ben. suanda almanyada berlinden baglandım nielsen var 29 token, hollandadanda 42 token televizier.. bereket wersin

Süpermiş çok iyi kazanıyorsun.Bende yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum token kazanmaya 150 civarı kazanmışımdır.Proğram kurduran teklifleri yapmıyorum ama hep banlandım.Sizde sponsorpayda süpersonıc ads kadar bol teklif çıkıyormu?Acaba ordandamı ban yedik.Bende az çıkıyor da. Securıty kiss ve safe ip kullanıyorum.

ayda 150 token çok az... ben herkesin oldugu gibi Matomyden banlandım ve tokenads banlıyım.. Sponsor pay (10 ulkeden 7 tanesinde çıkıyor seçkin ülkelerde) supersonics ads, peanut labs, jampp, trialpay v.s. bunlar açık. banlı değilim çok şükür... kullandıgın ip programı ilede alakalı söliyim. security kissle UK ingiltere Ip baglandıgında sponsorpay çıkmadı suan overplayde cogu ülkede sponsorbay çıkıyor. yeni zelandada bile:))

Bilgilendirme için teşekkür ederim.İngiltere de çıkmıyor aynen.Peki sponsorpayda süpersonic ads gibi bol teklif çıkıyormu sende?Bende security kissle sponsorpayda toplasan en fazla 15 teklif çıkıyor.Bazende 4-5 tane anca.
    Birde grepoliste oyunu Teklife tıkladığımızda açılan sayfadanmı emaile gelen linktenmi oynucaz .Yoksa emaili onaylayıp açılan oyunu kapatıcakmıyız?Kafam karıştı puanı yaptım 2 kere vermedi 8 tokeni anlamadım.

sponsorpayde hiçbirzaman supersonics kadar teklif çıkmaz çıkmıyorda.. dediğin gibi bazen 10-15 bazende 5-6 teklif çıkıyor sponsorpayde..

grepolis oynamadım hiç o işe hiç girmedim. ben ülke ülke gezip yüksek teklifleri yapıyorum. grepolis 1-2 saat oyun oynıyıp ugrasamaıyorum.

yukarıda bir arkadaş ege , videodan 150 token kazandım demiş.. dediği gii olabilir ama matomyden girip videoyu seçmeyin, sayfanın sağında earn tokens denilen
    yerden videoyu tıklayın, 1 video 1 token weriyo. öbürtürlü 3 video 1 token veriyor..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sponsorpayde hiçbirzaman supersonics kadar teklif çıkmaz çıkmıyorda.. dediğin gibi bazen 10-15 bazende 5-6 teklif çıkıyor sponsorpayde..

grepolis oynamadım hiç o işe hiç girmedim. ben ülke ülke gezip yüksek teklifleri yapıyorum. grepolis 1-2 saat oyun oynıyıp ugrasamaıyorum.

yukarıda bir arkadaş ege , videodan 150 token kazandım demiş.. dediği gii olabilir ama matomyden girip videoyu seçmeyin, sayfanın sağında earn tokens denilen
    yerden videoyu tıklayın, 1 video 1 token weriyo. öbürtürlü 3 video 1 token veriyor..

Grepolis yüksek teklifli çıkarsa kaçırma derim.Ben sadece gece 11 gibi girip en fazla 2 saat takılıp çıkıyorum.

• ARKADASLAR SUPERONİC ADS DEN BANLİ İSENİZ
    ANDROİD İPHONE TELEFONUNUZDAKİ supersonic ads kismindan teklifleri yapabilirsiniz
    BİRDE BİLGİSAYARDA YAPTİGİNİZ TEKLİFİ TELEFONUZLA DA YAPABİLİRSİNİZ
    ORNEK BEN GFK DEN 2 DEFA 34+34=68TOKEN ALMİSTİM
    AMA Bİ SORUN VAR bazi teklifler icin pc gerekiyor iste sorun da burda basliyor EMAİLİME GONDER BUTONU VAR AMA BEN UGRASİYORUM BİR TURLU YAPAMADİM yapan varmi acaba veya ugrasalim derim ben
    NİLSEN VAR ANDROİDDE 50 TOKEN VERİYOR PC İL 50 ALMİSTİM
    eger androiddeki teklifi emaile gonderip ordanda bilgisayardan teklifi yapip nilsenden 50 daha token almak mumkun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.