Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler ayfon üzerinden safari den tapjoy a giriyorum ama uygulamalarda top 11 çıkmıyor, ne yapmam gerekiyor :((
  • BAN mı yedim, yukarda yazdığım hatayı alıyorum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralbjk0619 -- 26 Ocak 2013; 12:17:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralbjk0619

BAN mı yedim, yukarda yazdığım hatayı alıyorum :(

Sponsor pay a girebiliyormusun peki.Ben hepsinden banlıyım supersonıc adds haric..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

Sponsor pay a girebiliyormusun peki.Ben hepsinden banlıyım supersonıc adds haric..

Girebiliyorum fakat;
    Maalesef şu anda bulunduğunuz ülke için teklif mevcut değildir. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
    Böyle bir yazı çıkıyo.

SupersonicAds'ye girip 62'lik teklifi açtığımda ise;
    Üzgünüz, fakat geçici teknik sorunlar sebebiyle, bu teklifi şu an sağlayamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
    Referrence code: 58211dc136a1d0cf
    Bu yazı çıkıyo :)
  • ban yemişsin sponsporpaydan bendede öyle her ülkede
  • quote:

Orijinalden alıntı: yugiohcu

Galiba bu konuda birisi 10-12 saatleri arası transfer açık artırmaları çok iyi oluyor diyor çok sağolsun 2 tokenle iyi bir forvet aldım (bana göre iyi)

Edit:Arkadaşlar benim hidemanla ingiltereye bağlanmıyor bana top elevenlık ingiltereye bağlanabilen bir program önerir misiniz ?

Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Girebiliyorum fakat;
    Maalesef şu anda bulunduğunuz ülke için teklif mevcut değildir. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
    Böyle bir yazı çıkıyo.

SupersonicAds'ye girip 62'lik teklifi açtığımda ise;
    Üzgünüz, fakat geçici teknik sorunlar sebebiyle, bu teklifi şu an sağlayamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
    Referrence code: 58211dc136a1d0cf
    Bu yazı çıkıyo :)

Sponsor payden ban yemişsin ama supersonic adds a birşey diyemeyeceğim.Program acmadan girsene o zaman anlasılır süpersonic addsa .Eğer yine hatayı alırsan banlanmısındır.Banlı değilsen türk teklifleri görünür...

• Sağol hocam.Arkadaşlar bana ingiltere ipine dönüşebilen bir program önerir misiniz ? hidemanda ingiltere kilitli.
  • quote:

Sağol hocam.Arkadaşlar bana ingiltere ipine dönüşebilen bir program önerir misiniz ? hidemanda ingiltere kilitli.

Security kiss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaorucca

quote:

Sağol hocam.Arkadaşlar bana ingiltere ipine dönüşebilen bir program önerir misiniz ? hidemanda ingiltere kilitli.

Security kiss

Sağolun hocam birde şuanda bende oyuına girmiyor sizde giriyor mu acaba ?
  • bende beceremedim yaa, netshade programını kurdum safari den giriyorum tapjoy'e telefondaki bütün oyunlar çıkıyo top 11 yok anasını satim, var mı bir çözümü acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

Iphone'dan 'TapJoy' ile jeton kazanan arkadaşlar ben yüklüyorum uygulamaları hala kazanamadım bilir kişi anlatabilir mi acaba ?

bende beceremedim yaa, netshade programını kurdum safari den giriyorum tapjoy'e telefondaki bütün oyunlar çıkıyo top 11 yok anasını satim, var mı bir çözümü acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: katil_koc

quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

Iphone'dan 'TapJoy' ile jeton kazanan arkadaşlar ben yüklüyorum uygulamaları hala kazanamadım bilir kişi anlatabilir mi acaba ?

bende beceremedim yaa, netshade programını kurdum safari den giriyorum tapjoy'e telefondaki bütün oyunlar çıkıyo top 11 yok anasını satim, var mı bir çözümü acaba...

Oyunun içinden gözüküyor 'token' simgesine tıklandığında da yükledim hiç bir şey olmadı ben de bıraktım. Siz bi' deneyin belki olur.
  • belçikaya girin. sponsor payda ilk teklif Eci.be teklifi var. üye olun mail aktifleştirin 32 token cepte. bu kıyağımıda unutmayın
  • Arkadaşlar 50 token birikmiş gözlemciden transfer yapmayı düşünüyorum sizce hangi oyuncuyu almalıyım forvet ve kalecim iyi diğer bölgelerden herhangi birine oyuncu alıcağım aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz ? ya da tokenleri burda harcamayıp direk açık artırmadanmı adam toplamalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: cem3883

Arkadaşlar 50 token birikmiş gözlemciden transfer yapmayı düşünüyorum sizce hangi oyuncuyu almalıyım forvet ve kalecim iyi diğer bölgelerden herhangi birine oyuncu alıcağım aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz ? ya da tokenleri burda harcamayıp direk açık artırmadanmı adam toplamalıyım?

paranı biriktir bidahaki sezon alırsın. çünkü artık gozlemciden oyuncu alsanda sezon sonuna kadar ne kadar yükselecekki. sezon sonuna kadar idare edebilirsen kadronla bence hiç alma. sezon başı futbolcu transferi daha iyi olur. alırsanda 39 luk tam sınırda olan 22 yaşında olanlardan al bitane. fiyatı 3.5M olan bitane gördüm orda DC o güzel mesela..

• quote:

Orijinalden alıntı: helloween

belçikaya girin. sponsor payda ilk teklif Eci.be teklifi var. üye olun mail aktifleştirin 32 token cepte. bu kıyağımıda unutmayın

belçika ip hangi programda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: helloween

quote:

Orijinalden alıntı: cem3883

Arkadaşlar 50 token birikmiş gözlemciden transfer yapmayı düşünüyorum sizce hangi oyuncuyu almalıyım forvet ve kalecim iyi diğer bölgelerden herhangi birine oyuncu alıcağım aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz ? ya da tokenleri burda harcamayıp direk açık artırmadanmı adam toplamalıyım?

paranı biriktir bidahaki sezon alırsın. çünkü artık gozlemciden oyuncu alsanda sezon sonuna kadar ne kadar yükselecekki. sezon sonuna kadar idare edebilirsen kadronla bence hiç alma. sezon başı futbolcu transferi daha iyi olur. alırsanda 39 luk tam sınırda olan 22 yaşında olanlardan al bitane. fiyatı 3.5M olan bitane gördüm orda DC o güzel mesela..

Yeni sezonu beklemek iyi fikirmiş saol

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: silivriserdar

Arkadaşlar rica etsem şu jeton kazanma olayını detaylı olarak anlatabilirmisiniz. Pc ile bağlanıyorum security kiss programı var.

Ya kardeşim zaten sayfalarca açıklama var bu konu ile ilgili.Önceki sayfalara bak.Armut piş ağzıma düş olayından bir kurtulun artık.Hiç emek vermeden jeton kazanmayı düşünüyorsunuz peah.........

Zaten öyle yaptım kardeşim sayfalarca baktım ama sayfaların arasında nerede anlatılmış belli değil. 2. si ben bugün kendim denemdim security kiss ile 3 yabancı ülkeden bağlandım ve sadece 1 token kazanabiliyorsun günlük ayrıca oyunada bağlanmıyor hata veriyor.Jeton kazan kısmına girmeye çalıştım ama orasıda hata verdi.şimde bana daha fazla ülkeden girebileceğim bir pro lazım.

• FACEBOOK DONDURSAM OYUNA GİREBILIR MIYIM ACABA?
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.