Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarz yöntemlerde chrome dan giriş yapın diyorşar bende öyle yaptım. wintokens hep n/a hatası veriyor, ben topeleven sitesindeki bannerlara tıklıyorum.
  • chromedeyım aynen bannerlere giriyor fakat onlarıda yapıyorum programsa program indirıyorum fakat gelmiyor fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • Valla matomy kısmına gelip,hot spot'u açınca ardından video kısmına tıkladığınız zaman videolar gelir.Açıldığında sorunsuz izlenmesi lazım.Birazda şans işi :D Trabzonu yenemedik yaaa moral felç oldu.Fenev yine şampiyon
  • Anket yaptım, program indirdim, toplam 47 token kazandım. bazıları izin vermedi adresi kabul etmedi falan, hatta emule indirdim avira virüs olarak algıladı silemiyorumda. ama uğraşırsanız epey token kazanma şansı var. videodan sadece 1 token kazandım. gerisi bannerı reklamlardı. Bilgisayar çöplüğe döndü ama toolbars lardan :D
  • çok normal ben internet kafeye gittim uğraşmayayım o toolbarlarla filan diye program indirmek gereken her şeyi oradan yaptım.

bu günlerde bir kaç reklam daha çıktı biraz daha kastık maşallah

bu da takımım işte. 1. ligte 1.yim. şampiyonlar liginde de kupayı alacagım final macım bugün

http://imgim.com/8137inciz6355126.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lGuy Fawkesl -- 4 Mayıs 2012; 12:24:48 >

• Son bir maç kaldı şampiyonluk son maça kaldı :)

Top Eleven Manager - Facebook
  • Aynı kaderi paylaşıyoruz Murat :D:D Yasin AŞIK ve SuperiorS 0-9 koydu ve şampiyonluk şansını son güne bıraktı :D İşte 2 resim.İnş alırım yarın 1.liği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 4 Mayıs 2012; 20:47:06 >
  • Buda şampiyonluğun son güne kaldığının göstergesi :) İnş. alırız artık :D

• Insallah ikimizde sampiyonlugu aliriz :)
  • Benim bir kaç sorum olacak. Ben yeni başladım ilk sezonum şampiyonluğu garantiledim. Kupayıda aldım. Token biriktiriyodum sezonun başından bu yana su an 48 tokenim var. Kadrom iyi birazdan resminide koyacağım. Şimdi 2. seviyeye geçeceğiz. Oyuncuların yıldızlarının düştüğünü duymuştum. Şimdi 6 yıldızlı oyuncular 5 yıldız olacak ama güçleri aynı mı kalacak bir de seviye yükselince ona göremi transferler yapıyoruz. Yani 5 yıldızlı alacağım adam +25 üstü kalitede mi olacak onu nasıl bir dengede tutmuşlar. Son olarak tokenleri transfere mi ayırayım yoksa gözcü listesinden 50 token karşılığında 1 oyuncu mu çekeyim yardım ederseniz sevinirim
  • @Pihacu

Merhaba,

Her bir üst lige çıktığınız zaman yani seviye atladığınız zaman,mevcut maksimum güçteki futbolcuların yerine +5 güç eklenmiş olanları gelir.
    Biraz karmaşık bir cümle oldu,şöyle izah edeyim;

Örneğin 8. seviyedesiniz ve transfer listesinde transfer edebileceğiniz en yüksek güçteki futbolcu Harika(59) ve 5 yıldızlı.Bu adamı transfer edip,antreman ve maçlar ile hüner gelişimini arttırır iseniz gücü 60'a çıkacak ve Scout kategorisine girecek.

9. seviyeye geçtiğiniz zaman sahip olduğunuz futbolcunun ortalaması aynı kalacak.Scout(60) gücündeki bir adam Harika(60) olarak gözükecek ve transfer listesinde Harika(64) olan futbolcuları görebileceksiniz.

Yani her seviye gelişiminde oyuncu seviyeleri 5 basamak artıyor.Futbolcularınızın güçleri eskisi gibi kalıyor/düşmüyor.

48 token az bir miktar değil.Yeni lig başlayana kadar ve yeni futbolcular transfere sunulana kadar en az 53 tokeniniz olacak.Boşuna tek bir futbolcu için harcamayın.Transfer listesinde,üst seviyedeki oyuncuların alt yapısından gelen ve seviye atlamaya hazır genç futbolcular bulunuyor.Onları takip edin.
    Tokenlerinizi iyi kullanırsanız tek bir futbolcu yerine maksimum güçteki futbolculardan en az 10 tane alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: R0ME

@Pihacu

Merhaba,

Her bir üst lige çıktığınız zaman yani seviye atladığınız zaman,mevcut maksimum güçteki futbolcuların yerine +5 güç eklenmiş olanları gelir.
    Biraz karmaşık bir cümle oldu,şöyle izah edeyim;

Örneğin 8. seviyedesiniz ve transfer listesinde transfer edebileceğiniz en yüksek güçteki futbolcu Harika(59) ve 5 yıldızlı.Bu adamı transfer edip,antreman ve maçlar ile hüner gelişimini arttırır iseniz gücü 60'a çıkacak ve Scout kategorisine girecek.

9. seviyeye geçtiğiniz zaman sahip olduğunuz futbolcunun ortalaması aynı kalacak.Scout(60) gücündeki bir adam Harika(60) olarak gözükecek ve transfer listesinde Harika(64) olan futbolcuları görebileceksiniz.

Yani her seviye gelişiminde oyuncu seviyeleri 5 basamak artıyor.Futbolcularınızın güçleri eskisi gibi kalıyor/düşmüyor.

48 token az bir miktar değil.Yeni lig başlayana kadar ve yeni futbolcular transfere sunulana kadar en az 53 tokeniniz olacak.Boşuna tek bir futbolcu için harcamayın.Transfer listesinde,üst seviyedeki oyuncuların alt yapısından gelen ve seviye atlamaya hazır genç futbolcular bulunuyor.Onları takip edin.
    Tokenlerinizi iyi kullanırsanız tek bir futbolcu yerine maksimum güçteki futbolculardan en az 10 tane alabilirsiniz.

Teşekkür ederim bilgiler için.

• Ben gediğimde bitime 6 mac vardi ve 10. Siradaydim Sanirim.2 mac kaybettim ve kalanları kazandım.Suan 4.luk garanti ama 3.yle averaj puan aynı sadece onun gol sayısı fazla diye 3.Artik son macım averaj takımıyla oynuyorum 3-4 fark yeter 3.luk icin heralde :)
  • Averajla 4. lüğü aldım. Şampiyonlar ligi ve yeni sezon ne zaman başlayacak?
  • 2 puan farkla 1.yim ben de. Ama rakibim 3. Ve 2.yle birlikte onun da puanı 2 eksik benden. Çok fazla sakat oyuncum var. Kaleci sakat birde. Son maç. Yenmem gerek.
  • Mwahahaha bu kadro kalitesi (18) ve en sevdiğim taktik 4-4-2 ile şampiyonluk kaçınılmazdı .Son maçımı az önce 2-0 yenince şampiyon oldum :D :D Sol bek gitti ama 2 gün :D bişey olmaz.Süperr Dikkat ederseniz.Attığım ve yediğim oran bi hayli iyi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 5 Mayıs 2012; 19:02:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheKull

Mwahahaha bu kadro kalitesi (18) ve en sevdiğim taktik 4-4-2 ile şampiyonluk kaçınılmazdı .Son maçımı az önce 2-0 yenince şampiyon oldum :D :D Sol bek gitti ama 2 gün :D bişey olmaz.Süperr Dikkat ederseniz.Attığım ve yediğim oran bi hayli iyi :D

Kardeşim hayırlı olsun bende aldım şampiyonluğu averaja gerek kalmadan. Rakip son maçta berabere kaldı , gerçi averajımda üstündü ama puan farkı daha iyi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratonline -- 5 Mayıs 2012; 20:47:43 >

• Saolasın seninkide hayırlı olsun.2mizinde belli değildi.Sonumuz selamet oldu :) Ben averajda baya bi üstündümde.Rakip maçını alınca.Biraz korkmuştum ama son 40 dakika içinde işi bitirdik :D Forvet ve Sağ bek attı :D Sen coşmuşsun ya :D 9 seviyede baya bi atmış bayada az yemişsin helal :D hakettik 2mizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 5 Mayıs 2012; 21:44:35 >
  • yeni sezon ne zaman başlıyor?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.