Şimdi Ara

Tonlarca vergi alan TRT'nin 1.Lig'i yayınlamaması?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam akıllı verdiği bir tek 1.lig maçları vardı bu sene onları da vermiyor TRT . Geçen sene zorla vermişlerdi zaten 6-7 hafta yayıncısı yoktu 1.ligin. TRT ne içerik sunuyor bize şimdi merak ettim . Tonlarca vergi alıyolar . Benim tek gördüğüm TRT Belgesel'de biraz kendi ürettikleri içeriği yayınlarlar, biraz da sağdan soldan buldukları ünlü kişilerin belgesellerini ayda bir kere yayınlarlar o kadar . Onlar da youtube'da var zaten resmi olarak . TRT bize ne sunuyor da bu kadar vergi topluyor arkadaş . Daha 1.ligi yayınlamaktan aciz bir kanal . Ülke takımının avrupa maçını da vermez . Reklam desen o da var diğer kanallar gibi sürekli reklam koyuyolar . Nedir bu verginin olayı o zaman niye ödüyoruz ? Türkiye kupasını yayınlayan , bazı milli maçları yayınlayan ATV'de vergi istesin o zaman .

• öpülüyorsunuz .. demekte kısaca
  • Haklısınız lakin Trt Belgesel trt kanalları araısnda bence en kalitelisi. Dışarıdan belgesel almasa yayın saatini dolduramaz malesef
  • TRT parayı hakan şükür gibilerine veriyor. Akşamları yorumculuk yaparak ayda 400 bin TL kazanıyordu... Milletin parasını çar çur ediyorlar sadece...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

TRT parayı hakan şükür gibilerine veriyor. Akşamları yorumculuk yaparak ayda 400 bin TL kazanıyordu... Milletin parasını çar çur ediyorlar sadece...

O adamların meslekleri şu ülkede en kıyak meslek hiç abartmıyorum. Sıfır sorumluluk, maç izle, maç izlemek için para al, istersen maçı izlemeden yorum yap, izlediği maçtaki oyunların isimlerini bilme. Aralarından popüler olan bir iki yöneticiye salla gelsin paralar
  • vergilerle maç yayınlanacaksa neden süper lig, premier lig filan olmasın.
    hedefi büyütün.
  • Eskiden İstiklal Marşı'yla günü açıp kapatan, Eurovision'u yayınlayan, milli bayramlarda askeri geçişlerini, stadyumlarda çocukların koreografilerini yayınlayan, bütün partilere eşit yaklaşan TRT'yi özledim. Şimdi maalesef devletin değil hükümetin kanalı olmuş, diğer kanallardan farklı bir şey sunmayan bir kanal olmuş. Yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandaşlar aç mı kalsın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

vergilerle maç yayınlanacaksa neden süper lig, premier lig filan olmasın.
    hedefi büyütün.

Hocam 1.lige razıyım . Yani daha doğrusu elde o varken keşke süper ligi yayınlasalar diyodum . Ama elde olan 1.lig de gitti . TRT'ye zor geldi yayınlamak herhalde . Sıradan bir kanaldan farkı yok TRT'nin ama vergi ödeniyor.
  • quote:

TRT parayı hakan şükür gibilerine veriyor. Akşamları yorumculuk yaparak ayda 400 bin TL kazanıyordu... Milletin parasını çar çur ediyorlar sadece...

Şöyle kısaca bir baktım da sağlam diyebileceğim kaynaklardan . Yayınlanan spor programını sunan kişiye aylık 500-600 bin lira maaş veriliyor . Yorumculuk yapanlara yıllık 1 - 1.5 milyon civarı para veriliyor . Belki daha fazladır . Cidden yazık ben bu kadar aldıklarını sanmıyordum . Topçulardan çok kazanıyolar.
  • Niye para harcasınlar ona verecekleri parayla kendilerine ikramiye dağıtırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Athlon 840 Kaveri

quote:

Şöyle kısaca bir baktım da sağlam diyebileceğim kaynaklardan . Yayınlanan spor programını sunan kişiye aylık 500-600 bin lira maaş veriliyor . Yorumculuk yapanlara yıllık 1 - 1.5 milyon civarı para veriliyor . Belki daha fazladır . Cidden yazık ben bu kadar aldıklarını sanmıyordum . Topçulardan çok kazanıyolar.

Bu bizim millette bu saçma sapan futbol sevdası bitmezse daha çok almaya devam ederler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

vergilerle maç yayınlanacaksa neden süper lig, premier lig filan olmasın.
    hedefi büyütün.

premier ligini yayınlayan sky sportsun aboleneri bizim trt ye verdiğimizden daha az yıllık ücret veriyor emin ol..
  • Trt World'e de çok para gidiyor arkadaşlar. Reklam yok ekip tamamen yabancı ve profesyonel. Dünya genelinde paralı muhabirlerle çalışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeStorm

Eskiden İstiklal Marşı'yla günü açıp kapatan, Eurovision'u yayınlayan, milli bayramlarda askeri geçişlerini, stadyumlarda çocukların koreografilerini yayınlayan, bütün partilere eşit yaklaşan TRT'yi özledim. Şimdi maalesef devletin değil hükümetin kanalı olmuş, diğer kanallardan farklı bir şey sunmayan bir kanal olmuş. Yazık.

Bir de tutturmuşlar yalanların sonu gelmez doğrusu ne zaman demedikçe diye.

Ulan sesi ayrı uyuz ediyor, konuşma şekli ayrı uyuz ediyor, söylediği yalan ayrı uyuz ediyor.

• TRT Spor dün akşam Vardar - Fenerbahçe özeti verdi.

Özeti izleyenler bilir, görüntü 240p kalitedeydi. Futbolcu numaraları zor okunuyordu. Vardarın ilk golü yoktu özette, Josef kırmızı kart yemiş dakika 90 da onda da sadece hakemin kırmızı kart çıkardığı görüntü vardı. Tek kelime ile rezaletti.

Şimdi TRT neddn bu durumda konusuna girmeyelim, az çok kafası çalışan biliyor zaten.

• Hükümet yandaşları mi hiç para yemesin? %10'a çıkardılar, ohh miss.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmignc -- 18 Ağustos 2017; 14:46:35 >
  • Bir bbc ye bakiyorum bir de trt ye ama Tamam bi planet earth, sherlock gibi seylerde beklemiyoruz ama bu kadar vergi aliyorsun bari duzgun seyler yap. Bi ara izledigim ertugrul vardi onu da daha izleyemedim biraktim, 2.5 saat dizi mi olur allah aşkina. Hadi dolu dolu olsa tamam da en fazla 30-40 dk lik icerik var geri kalani uzatta uzat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 18 Ağustos 2017; 20:41:50 >
  • Doğru yaptığı tek şey olabilir. Her hafta tuttuğum takımın maçını izleyen biri olarak söylüyorum, TRT ne birinci lig ne ikinci lig maçlarını yayınlamamalı. Özel kanallarda yeterince futbol programı var zaten, TRT toplumun gelişimi için ihtiyacı olan spor, kültür, sanat, belgesel, eğitim vs programları yayınlamalı. Uyuşmuş olan beyinleri dahada uyuşturmak için futbol filan yayınlamamalı...
  • Yemişim TRTsini. 10 numaranizliyoruz bein de Altınordu'yu. Böylesi çok daha iyi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.