Şimdi Ara

TONGUÇ TÜRKİYE GENELİ SONUÇLAR (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
6.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 97.75 niye böyle düştü netlerim anlamadım. Türkiye 390.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 96.75 net yapmışım beklemiyordum bu kadarını
  • Yanlış cevaplarımız ı nereden görebiliriz ? Cevap anahtari yayinlandi mi?

• Oldschool00 kullanıcısına yanıt
    Evet yukarda arkadaş paylaşmış
  • tonguç kolaydır çözmek zaman kaybı önyargısıyla hiç almadım bile denemeyi bir yerden bulup da çözersem editler yazarım buraya netlerin nasıl geldiğini.millet çok zor demiş merak ettim şimdi

• Kankalar millet netleri sallıyor ya, cevapları okuyun anlarsınız biri 97 netle tr 390.sı olmuş biri 99 netle tr 628. biri de 100.5 netle tr 238i .
    Herkes yine ekmeğinde...
  • Beni şaşırtan netlerden bağımsız yüzdelik dilim oldu herkes çalışıyormuş ya lan

• en son 11'in başında türkçede bu kadar düşük net yapmıştım, 95-100'de sallanırken 83 yapmak koydu biraz: 25-17.5-30.5-10. sıralamalara zaten diyecek bir şey yok, çoğunun sınavını kunduz çözdüğü için sıralamayı çok da ciddiye almamak gerek, deneme analizi yapıp geçin işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basilhallward -- 12 Ocak 2021; 7:5:10 >
  • burak0- B kullanıcısına yanıt

Ben kendi kontrol ettiğim neti yazmıştım 99 diye ama sanırım bir soruyu yanlış işaretledim 97.75 miş. Ama üstteki arkadaş 97.75’le nasıl 390. oldu anlamadım

Öncelikle günaydın. Benim yalan söylemek gibi bir amacım yok fakat sistemde bir yanlış daha fazla gözüküyormuş. Kodlarken hata yapmış olabilirim ama kitapçıkta dediğim gibi. Sıralamam ne dediysem o. Lütfen herkesi hemen yargılamayın. İyi günler dilerim:)
  • stuck.with.u kullanıcısına yanıt
    Kanka benim yargılamak gibi bir amacım yoktu ,sadece yorumlar birbirini tutmayınca kendimi tutamadım söylemek istedim. Kimse yalan söylemek istemez zaten
    Tamamdır. Anlayışın için teşekkür ederim o zaman:)

Selamun aleykum kardeşim mezun günlüğü konumda sonucumun ssini görebilirsin ben sallamam. Ayrıca niye sallıyim anca kendilerini kandırırlar

TONGUÇ TÜRKİYE GENELİ SONUÇLAR
    TONGUÇ TÜRKİYE GENELİ SONUÇLAR

• Oldschool00 kullanıcısına yanıt
    kaç dk vererek çözdünüz denemeyi
  • bohemianrapsodi B kullanıcısına yanıt

2 saat 15 dk?

• hedef 200k, 70 binde 6k geldi. görece iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alperqqdd

tebrik ederim hocam müthiş bir net bence bu sınav için

benim 85.75 geldi 2474 / 69785 netimi tahmin ediyordum ama sıralamam umduğumdan daha düşük geldi aynı ayarda sınavı 2 ay sonra falan yaparlarsa gelişimi görmek açısından baya iyi olabilir

Alıntıları Göster

yeni analiz ettim denemeyi de işaretlerken yanlış işaretleyen var mı benden başka baya saçma bir sistemdi totalde 4 tane yanlış işaretlemişim 3 tanesi doğru yaptıklarımı yanlış , 1 tanesi yanlış yaptığımı doğru (1 tane yanlış kodladığımı görünce cevap anahtarından tek tek kontrol ettim) haliyle sıralamamı bilmiyorum 85,75'e 2,4k gelmişti 88,25 civarında yapanlar var mı kaç geldi sıralaması?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.