Şimdi Ara

TONGUÇ TÜRKİYE GENELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• yorumlarınız nelerdir arkadaşlar ben genel olarak beğendim ama problemler biraz karışık gibiydi siz ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aga hangi tg bi deneme kasıntı değil ya birde youtube tayfa HAHHAHAHAHHAHA çok büyük ego savaşları oluyordur deneme koordinatörü en azından 1-2 branşın kolay-orta zorlukta olmasını istemiştir ama hiçbiri egosundan taviz vermediği için yine boru gibi soruları dayamışlardır. ilk denemedeki o kimya neydi baba ya HAHAHHAHAHAH kimya adası en zor ben sorucam diye dayamış boru gibi soruları. yine böyle olacağını bildiğim için almadım bende. zaman kaybı

• bir sürü gereksiz işlem yapmamız gereken sorular arasına parmak kadar boşluk koymuşlar😅 pek beklentim yoktu zaten çözerken.genel olarak idare eder bence
  • zorluğu nasıldı?

• phantomenter P kullanıcısına yanıt

bence gereksiz kasmışlar hocam yani tek bir dersi zorlasalar tamam ama hepsinden genel olarak zorlamışlar ben beğenmedim.

• telegramda pdfi görmemle kapatmam bir oldu yarım sayfa kimya sorusu mu olur iyice sapıttı millet

• aga hangi tg bi deneme kasıntı değil ya birde youtube tayfa HAHHAHAHAHHAHA çok büyük ego savaşları oluyordur deneme koordinatörü en azından 1-2 branşın kolay-orta zorlukta olmasını istemiştir ama hiçbiri egosundan taviz vermediği için yine boru gibi soruları dayamışlardır. ilk denemedeki o kimya neydi baba ya HAHAHHAHAHAH kimya adası en zor ben sorucam diye dayamış boru gibi soruları. yine böyle olacağını bildiğim için almadım bende. zaman kaybı

• Geometrisini beğendim matematik zaman aldı yetişmedi. Genel olarak bakarsak sorular hep zaman kaybettirici olmuş. Çünkü bütün branşlarda sorular en az yarım sayfaydı. Ösym bi tık üstü olmuş yine bence.

• TÜRKÇE:saçma sapan bir dizilim olmuş paragraf sorusuyla başlatmışlar dellendim orada ÖSYM kitapçığı karışıyor ama konuların yerleri böyle absürt değişmiyor sınava girmedikleri için bilmiyorlar sanırım.Ortaydı bence.

SOSYAL:Sınav ayarını harbiden tutturuyorlar ilkinde ve ikincisinde de en başarılısı bence sosyaldi.Tarih 2 soru bilgi olabilirdi ama.

MATEMATİK:Şekilli sorular fazlaydı ama ben beğendim.Bazı sorularda dellendim yer yoktu resmen sayfada.5 sorum boş kaldı süre yetmediğinden(süreye baktım fazlaydı rehavete kapıldım MSÜ'dede olmuştu.)İptal olan soruda 43ü buldum arıyorum arıyorum yok 2 3 dakikam fazla gitti orada.

FEN:Eşit ağırlığım fenim zaten iyi değil ama değerlendirmem gerekirse fizik bir tık basit geldi kimya ortanın bi tık üstü biyoloji zor gibi geldi.

• İlkine göre daha iyi
  • Sosyal ve geometriyi beğendim sadece

• Gayet iyi bi sınavdı. Matta keşke şekil yerine biraz da yazılı problem olsaydı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • up

• Mat dışında baya ortalama bir sınavdı. Geometrisi de çok iyi ken06 farkıyla. Ama şu aptal matematik sorularını kasıntı yapmaktan zevk alıyorlar resmen . Ben hayatımda öyle bir yaş problemi görmedim msüde çıkan yaş problemini gördük. Veya ilk sorular da çok zaman alıcı ve uğraştırıcıydı. + olarak sınav 10-30 sorusu komple problem problem soruları hem çok zaman alıcı hem de sayısı çok fazlaydı.

++ zibilyon tane işlem yapılması gereken soruda göt kadar alan bırakan tasarım ekibine selamlar
  • Türkçe: Dizilimden zorlamaya çalışmışlar ilk başlara uzun anlaması zor paragraflar koymuşlar ama genel olarak ortalamaydı dil bilgisi kolaydı

Sosyal: Yorum ağırlıktaydı güzeldi bir kaç tane daha bilgi olabilirdi

Matematik: Soruları anlaması kolaydı ama uzun işlemli ve işlem hatası yapmaya müsait sorulardı zaman problemi çektim ( 1 soru hatalı bence formalı soru)

Geometri: Gayet güzeldi tam sınav ayarı

Fen: Fiziğini ve biyolojisini beğendim ama kimyasını pek beğenmedim süre sıkıntısı yaşadığımdan feni hızlı çözmek zorunda kaldım normale göre düşük gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-270A60C93 -- 25 Nisan 2021; 23:35:40 >
  • Cevap anahtarı var mı

• Formali soru iptal olmuş 6. Soru

• wodiac W kullanıcısına yanıt

aynen gördüm çözerken 3-5 dk gitti ona boş yere

• Kaliteli sorudan oluşan kalitesiz bir denemeydi.Sorular bireysel olarak çok güzel ama deneme hissiyatı yaratmıyor.Hele matematik hocalar hünerlerini kapıştırmışlar. Ama deneme ruhu yoktu. Sosyali bu eleştiriden muaf tutabilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.