Şimdi Ara

TONGUÇ TG 2 AÇIKLANDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 20 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • laplasyen (2 mesaj) Guest-270A60C93 (2 mesaj) osmancakar123 (2 mesaj) Guest-D72C9D06E (2 mesaj) ryanbabel8 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (4 mesaj) (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laplasyen -- 26 Nisan 2021; 21:28:39 >

|
    |
  • TONGUÇ TG 2 AÇIKLANDI

Fikir oluşsun diye attım buyrun.

94,25 e 24k kişiden 1115 Tonguç tayfa baya sağlammış Maşallah xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denemeciyim -- 26 Nisan 2021; 21:16:39 >
  • Edit: cidden 24k girmiş çok az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucy13 -- 27 Nisan 2021; 11:29:31 >
  • Denemeciyim D kullanıcısına yanıt
    bu sene siralamalari zeere tikime takmiyorum. msude 95 11 k getirdi skmsonik tongucta 24 k ozdebirde 86 15 k :D ozdebir 100 k katilim bir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancakar123 -- 26 Nisan 2021; 22:12:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • giremiyom ki

• osmancakar123 kullanıcısına yanıt
    Tongucta kaç yaptınız hocam
  • yasamagayretindeyim y kullanıcısına yanıt
    cozmedim, iki tonguc da duruyor. netler artarsa tokat yemek icin cozerim belki

• özdebir açıklandı mı

• osmancakar123 kullanıcısına yanıt

ben limitte 15k girdim 58 net ile türkiye geneli tyt de çok takma 100k idi oda takma çok bu türkiye geneli sınavları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richardfeymanınsaçı -- 26 Nisan 2021; 21:44:17 >
  • Türkçe çok düşük gelmiş

• yığılma olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site açmıyor bende cevap anahtarı olan atabilir mi ?
  • Karamba007'nin 90242.hesabi

• ne alakası var? sıralamalar kötü gelmiş yine bi online denemede. hem zor diyorlar. o zaman nasıl yapıyor millet?

ayrıca karambayla alakam yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D72C9D06E -- 28 Nisan 2021; 2:37:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 95,75'e ne geliyor o civarda olan var mı? 1k falan gelir sanırım. gerçi 24k katılım varmış, sıralama bir şeyler anlatacak kadar açıklayıcı değil gibi gözüküyor.

onun dışında deneme kötüydü bence. çok kötüydü yani. türkçe geçen denemedeki rezalet sorulara kıyasla bir tık daha iyiydi. matematik çok süre çaldı ve ösym tipi bir zorluk değildi. geometriyi bu deneme özelinde değil de genel olarak yapamadığımdan azıcık zorlandım ama bence güzeldi. sosyal fena değildi coğrafyadan 2 ıskam var. fizik iyiydi ama kimya ve biyoyu çok beğenmedim şahsen. özellikle o kimya adası adamın zor yapmak için zor yaptığını düşünüyorum.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.