Şimdi Ara

Toner dolumu ile ilgili herşey (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
32
Favori
299.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ouz77 isimli arkadas 1102 modeli 285a toneri olarak geçmektedir.toner tozu ve parçası olarak hp 435-436 olarak geçmektedir.sana verdiğim linkle hem tozunu hemde muadilini alabılrsın.

toner tozu= http://www.ayazshop.com/urun/toz-hp-1005-1006-1505-1000-gr_939668.aspx?CatID=6624&tabId=1686

muadil toner =http://www.ayazshop.com/urun/muadil-toner-hp-285a_940464.aspx?CatID=6672

demo toner sımdılık senı idare edıcektır ama kısa bi süre sonra bıtıcektır.zaten 70 gr toner tozu alıyor bır kg tozla 14 kere felan dolum yapabılrsın ben calıstıgım fırmanın lınkını verıyorm ozellıkle cunku malzemenın kalitesi ciddi anlamda piyasanın en iyisi toz anlamında diğer malzemelerde bugune kadar sorun yasamadım inş yasamamda

• quote:

Orijinalden alıntı: mspuzo

Merhabalar herkese. Samsung 4623-F model yazıcım var yaklasık 1 aydır kullanııyorum. Tonerini bir kere doldurttum ve az toner uyarısı verdi fakat en sonunda toner bitti dedi ve toneri tekrar doldurttugumda kabul etmedi ve yeni toner takın dedi. Buyuk ihtimal chipten dolayı kabul etmedi ve cok acil isim oldugundan orjinal almak zorunda kaldım. Sizce toner tozunu nereden almalıyım? Artık kendim doldurmak istiyorum cunku Cok cıktı alan birisiyim ve bu 2. makinem ilki iflas etti cunku.
    şimdiden tesekkurler

arkadasım cok cıktı alan bırı ısen orjınale para yetıstıremessın neyse bı tane alman yedekleme ile kullanmanı daha cok kolaylastırır ouz77 arkadasımada tozda ayazı önerdım sanada aynı sekılde onerıcem alıcağın tozda 1 2 euro pahalı olanı onercema ama cıktı kalıtesı daha ıyı oldugu ıcın çip konusuna gelınce bu fırmayı ara maılını ver program yollasınlar sıfırla makınenı bıdaha çip istemessn yardımcı olabılcegım bsı olursa yazarsın:)

samsungun tüm modelleri için toz =http://www.ayazshop.com/urun/toz-samsung-magic-1-kg_939710.aspx?CatID=6657&tabId=1686

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

canon mp250 dolabiliyormu acaba?

arkadasım bu modelin dolumu olmuyor ama muadil kartuşlarınıwww.sonertoner.com adresinden alabilrsiniz.
  • Arkadaşlar HP 1102w yazıcıda karar kıldım ve aldım, indirimli denk geldi 180 TL ye aldım bugün geldi kargodan ve direkt kurulumunu bile wifi den yaptı. Bilgisayarıma bir USB kablosu daha bağlamaktan kurtuldum, süper!!!
    Çok hızlı ve çok şık bir yazıcı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim!!!

Toner dolumu ile ilgili herşey

@ouz77 arkadaşım 1102 lerin başlangıç toneri 700 sayfa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 1 Kasım 2010; 17:38:29 >
  • hayırlı olsun arkadasım doğru seçim yapmıssın güle güle kullan :)))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Arkadaşlar HP 1102w yazıcıda karar kıldım ve aldım, indirimli denk geldi 180 TL ye aldım bugün geldi kargodan ve direkt kurulumunu bile wifi den yaptı. Bilgisayarıma bir USB kablosu daha bağlamaktan kurtuldum, süper!!!
    Çok hızlı ve çok şık bir yazıcı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim!!!

Toner dolumu ile ilgili herşey

@ouz77 arkadaşım 1102 lerin başlangıç toneri 700 sayfa...

bende bugünlerde laser yazıcı almayı düşünüyorum bende de indirim çeki var hizlialda ve brother hl-2040 ile bu hp arasında kaldım.
    yazıcılar konusunda biraz cahilim, ikisi arasındaki anlağım farklar biri tam toner 2400 sayfa diğeri demo 700 sayfa gelmesi, hp de wifi olması,sanırım bide hp nin orjinal tonerinin daha pahalı olması.wifi özelliği bakımından hp yi tercih ediyorum ama bu 700 sayfa işi de can sıkıcı.ekonomi olarak sanırım brother bir adım önde.üstadlardan bu iki yazıcı arasında tercih yapabilmek için yorum bekiyorum.
    kullanım yeri:öğr evi
    ortalama günlük tüketimim:10 sayfa gibi bişey olur.

not:hp 176 ya, brother 120 liraya gelecek 12 taksitle.

• arkadasım 1102 olanı al brother toz her yerde ıyı değil 700 sayfa sana az gelmiş olabilir ama brotherlardada drum vs parçaları yuksek fıyatta ve heryerde bulamıyorsun hem 1102 yazıcının sıfır toneri bile 45 tl cıvarında onun dısında çip istemıyor tozu 70 gr alıyor toneri kendın bıle doldursan 1 kg ile yaklasık 14 tane toner dolduryorsun drumı 1102 de 8 tl cıvarında iken brotherda 20 küsür tl zaten suan en popüler ıkı yazıcı bunlar ama tercıhın 1102den olsun derım
  • Arkadaşlar,
    HP 2035 veya 2055 mono laser yazıcılardan birini alacağım. Muhasebe ofisinde kullanılacak. Bu makieyi tercih etmemdeki en önemli etken hızları. Ayda yaklaşık 2000 sayfa cıvarı çıktı alıyoruz.
    Asıl sorum şu, bu laserlar 505A toner kullanıyor. Bu tonerin dolumu, chip'i dramı v.s noktalarında bir sıkıntısı varmıdır.... Sorunsuz dolumu yapılıyormu...... bilen, kullanan arkadaşların değerlendirmesini rica ediyorum....

Selamlar....
  • bir lazer yazicinin tonerinin yüzde kac dolu oldugunu nasil ogrenebiliriz?(lexmark e232)
  • Arkadaşlar, Hp 2035 ve 2055 tonerleri hakkında bir değerlendirmeniz alsak......
  • foxbats arkadasım 505a modeli sorunsuz dolumu yapılabılr evet çipli bır model ama çipleri öle çok pahalı değil sıkntısız iyi yazıcıdr drumı cabuk gıtmıyor ıyı kullandıgın surece 4 5 dolum sonrası drum değiştirsen yeterli.tozu hp 1005 ile aynı tozu kullanıyor yazıcıyı alabılrsın guzel yazıcıdır
  • engin84 arkadaş,
    değerlendirmen için teşekkür ederim... Hp2035 ve 2055 güçlü makinalar. Uzun zamandır kullandığımız ve çok memnun olduğumuz Hp 1022'yi artık biraz dinlendirelim istiyoruz... zira 4-5 yıldır bize çok iyi hizmet verdi.

1022 den sonra daha hızlı laser arayışımız bizi 2035 yada 2055 götürdü. Umarım bu tercihlerimiz doğrudur. Toner fiyatları malum...
    505A tonerlerin problemsiz bir şekilde doldurulması ve kaliteli çıktı vermesi bizim için çok önemliydi. Zira ayda 2000 zerinde çıktı alıyoruz. Bizim için hem hız hemde maliyet çok önemli... 505A ların sorunsuz olduğunu duymak iyi oldu.... O zaman 2035 yada 2055 den birini alıyoruz....

Teşekkürlerimle, Sağolunuz....
  • arkadasım ikisinden birini alabılrsın sıkntısı yazıcı benımde sıkntısız kullandığım bı yazıcı var canon 4350d bunuda alabılrsın süper bi yazıcı
  • bende bu konu üzerine yazıp kara vermek istedim ama açıklayıcı cevaplar gelmedi ve bende araştırmalarım sonucu Brother HL-2040 aldım çipsiz olması kağıt haznesinin gizli olması ve aylık max 20-30 tane çıktı alcağım ve toner dolumunun çok basit olması nedeniyle vatan computerden aldım.Toner doldurmak için 50 TL 9 dolumluk tozu var onu alıp kendinde doldurabilirsin toner dolum yerlerinde soyulmaya gerek yok.Ayrıca drum ünitesi 12000 basımdan sonra işlevini yitiriyor denmiş ben 12000 basıma ulaşana kadar parça bulmak daha kolay ve ucuz olacaktır ki bu model çok tutuldu.Gözün kapalı alabilirsin ve ayrıca tam dolu toner (2500 sayfa) ile geliyor...
  • cooll hocam;
    Evde kullanmak için yazıcı arıyorum ama bir türlü hangi yazıcıyı alacağıma bir türlü karar veremedim çünkü bilmiyorum anlamıyorum.
    Niyetim renkli laser yazıcı almaktı öncelikle ama hangi marka model alacağımı seçemiyorum.Çünkü her gittiğim elektronik marketlerde ayrı ayrı modelleri öve öve bitiremiyorlar.A mağazasına gidiyorum diyorum renkli laser yazıcı almak istiyorum,ordaki eleman kafamdaki ürünü soruyor bende diyorum mesela samsung kesinlikle uzak dur diyor.Peki ne öneriyorsunuz diyorum HP almanızı tavsiye ederim diyor.Ordan çıkıp B mağazasına gidiyorum elemana diyorum renkli laser yazıcı alacağım diyorum kafanızda bir ürün var mı diyor,bende haliyle A mağazasındaki elemanın dediğini diyorum HP alacağım diyorum.Kesinlikle uzak durun HP'den niçin diyorum çok sorunlu makine diyorlar.Peki ne önerirsiniz diyorum Canon üzerine renkli laser yazıcı tanımam diyorlar.
    Bu durumda haliyle bizde ne alacağımızı bilemiyoruz.En iyisi sizden alacağımız cevap ile hareket edeceğim.

Birde HP LASERJET P1102w YAZICI veya CANON LBP 6000 LAZER YAZICI siyah beyaz laser yazıcı için hangi modeli önerirsiniz...

Yorumlarınızı bekliyorum.

• okulda Canon İ-SENSYS MF8450 yazıcı kullanıyoruz. kartuşu doldurdum fakat hep "toneri değiştirin" yazısı çıkıyor. ne yapmam lazım? yardımcı olun lütfen.
  • cooll hocam;
    ben hp lazer jet 2014 marka yazıcı kullanıyorum bu yazıcının toneri olan 7553 a kartuşlarda hangi marka toner tozu ve durum kullanıcağım hakkında bilgi verirsen çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogretmen0202

okulda Canon İ-SENSYS MF8450 yazıcı kullanıyoruz. kartuşu doldurdum fakat hep "toneri değiştirin" yazısı çıkıyor. ne yapmam lazım? yardımcı olun lütfen.

dolum malzemesi satan yerlerden çip alıp üzerindeki çipi değiştirmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orbay79

cooll hocam;
    Evde kullanmak için yazıcı arıyorum ama bir türlü hangi yazıcıyı alacağıma bir türlü karar veremedim çünkü bilmiyorum anlamıyorum.
    Niyetim renkli laser yazıcı almaktı öncelikle ama hangi marka model alacağımı seçemiyorum.Çünkü her gittiğim elektronik marketlerde ayrı ayrı modelleri öve öve bitiremiyorlar.A mağazasına gidiyorum diyorum renkli laser yazıcı almak istiyorum,ordaki eleman kafamdaki ürünü soruyor bende diyorum mesela samsung kesinlikle uzak dur diyor.Peki ne öneriyorsunuz diyorum HP almanızı tavsiye ederim diyor.Ordan çıkıp B mağazasına gidiyorum elemana diyorum renkli laser yazıcı alacağım diyorum kafanızda bir ürün var mı diyor,bende haliyle A mağazasındaki elemanın dediğini diyorum HP alacağım diyorum.Kesinlikle uzak durun HP'den niçin diyorum çok sorunlu makine diyorlar.Peki ne önerirsiniz diyorum Canon üzerine renkli laser yazıcı tanımam diyorlar.
    Bu durumda haliyle bizde ne alacağımızı bilemiyoruz.En iyisi sizden alacağımız cevap ile hareket edeceğim.

Birde HP LASERJET P1102w YAZICI veya CANON LBP 6000 LAZER YAZICI siyah beyaz laser yazıcı için hangi modeli önerirsiniz...

Yorumlarınızı bekliyorum.

özellik olarak hatta tonerlerin tipi bile aynıdır. HP LASERJET P1102w modelini tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BFRT

cooll hocam;
    ben hp lazer jet 2014 marka yazıcı kullanıyorum bu yazıcının toneri olan 7553 a kartuşlarda hangi marka toner tozu ve durum kullanıcağım hakkında bilgi verirsen çok memnun olurum.

örnek bir kaç link vereyim

http://www.ayazshop.com/urun/drum-hp-oem-7553a_940221.aspx?CatID=6659
    http://www.ayazshop.com/urun/toz-hp-magic-premium500-gr-sise_940456.aspx?CatID=6625

http://www.microer.com.tr/default.asp?q=urun&ID=528
    http://www.microer.com.tr/default.asp?q=urun&ID=239

size tavsiyem daha yeni olduğunuz için yazıcının modelini söyleyerek telefonla görüşerek sipariş vermeniz. böylelikle yanlış sipariş vererek herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. microer den sipariş verecekseniz temizleme sıvısıda almanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.