Şimdi Ara

Toner dolumu ile ilgili herşey (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
32
Favori
299.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar acil yardım ml2250d toner dolumu hakkında bılgi .çipli mi dir bu ..acil yardım
  • _________________________________________________________________________________________________________________________

SAMSUNG LaserJet ML 3471ND Yazıcı nın kullandığı 4.000 sayfa çıktı veren SAMSUNG 3470 (ML-D3470A) Siyah Lazer Toner

veya 10.000 sayfa çıktı veren SAMSUNG 3470 (ML-D3470B) Siyah Lazer Toner i kullanan tarayıcı ve fotokopi özelliği

olan daha ucuz chipsiz dolumu kolay laser yazıcı modeli yok mu .350 tl civarında.

_______________________________________________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberal02 -- 26 Aralık 2009; 11:37:20 >
  • cool111 kardeş acil yardım ml 2250 d nsduzce@hotmail.com
  • İki sorum var cevaplamanızı rica ediyorum.

* Malum piyasada birçok toner tozu var. Universel, japon, polyester vs. Xerox modelleri için toner tozlarını kalitesine göre sıralayabilirmisiniz?

* Toner dolum videolarını izlerken parçaların temizlenmesi için çeşitli solüsyonlar kullandıklarını gördüm. Hangi parçaların hangi temizlik malzemesiyle temizlenmesi gerektiğini yazabilirmisiniz?

Bahsettiğim video: http://www.youtube.com/watch?v=e2p0oHX0iNk , http://www.youtube.com/watch?v=LnO1ZIAgqHQ&feature=related

• quote:

Orijinalden alıntı: nsduzce

cool111 kardeş acil yardım ml 2250 d nsduzce@hotmail.com

konunun en başına döküman linkini ekledim. bildiğim kadarıyla bu tonerde çip var fakat çip değişimi olmadan da yazdırmaya devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atcua

İki sorum var cevaplamanızı rica ediyorum.

* Malum piyasada birçok toner tozu var. Universel, japon, polyester vs. Xerox modelleri için toner tozlarını kalitesine göre sıralayabilirmisiniz?

* Toner dolum videolarını izlerken parçaların temizlenmesi için çeşitli solüsyonlar kullandıklarını gördüm. Hangi parçaların hangi temizlik malzemesiyle temizlenmesi gerektiğini yazabilirmisiniz?

Bahsettiğim video: http://www.youtube.com/watch?v=e2p0oHX0iNk , http://www.youtube.com/watch?v=LnO1ZIAgqHQ&feature=related

bu tozların en kalitelisi japon polyester olanıdır orjinal keskinlikte ve baskı sayısında çıktı alırsınız. parçaları temizlerken saf alkol veya dolum malzemecisinde satılan özel temizleme solüsyonlarından alabilirsiniz. bunlar haricindeki hiçbir maddeyle temizlemeyin. temizlerken yumuşak pamuklu bez kullanın. videoda kullanılan temizleme sıvısı saf alkol. saf alkolü eczanelerden temin edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberal02

_________________________________________________________________________________________________________________________

SAMSUNG LaserJet ML 3471ND Yazıcı nın kullandığı 4.000 sayfa çıktı veren SAMSUNG 3470 (ML-D3470A) Siyah Lazer Toner

veya 10.000 sayfa çıktı veren SAMSUNG 3470 (ML-D3470B) Siyah Lazer Toner i kullanan tarayıcı ve fotokopi özelliği

olan daha ucuz chipsiz dolumu kolay laser yazıcı modeli yok mu .350 tl civarında.

_______________________________________________________________________________________________________________________

malesef yok bildiğim kadarıyla.
  • cool111 açıklama için teşekkür ederim.

2. videoda (http://www.youtube.com/watch?v=LnO1ZIAgqHQ&feature=related ) 2.05 ve 3.22 dakikalarda alkol hariç iki farklı şey kullanılmış. Onlar nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atcua

cool111 açıklama için teşekkür ederim.

2. videoda (http://www.youtube.com/watch?v=LnO1ZIAgqHQ&feature=related ) 2.05 ve 3.22 dakikalarda alkol hariç iki farklı şey kullanılmış. Onlar nedir acaba?

2.05 dakikadaki kullandığı şey bebek pudrası yani talk pudra talk pudrayı pamuğun üzerine döküyorsunuz ve videodaki gibi sürerek değil vurdurarak tatbik ediyorsunuz bu işlem wipper blade temizlendiğinde drum kaydırma yapmadığından kolay kaysın diye yapılıyor hatta ben drumun üzerinede bir miktar pudrayı vurdurarak sürmenizi tavsiye ederim. 3.22 dakikada pamuklu çubuğa sürdüğü gress yağ merdanenin yuvasında daha rahat hareket etmesini sağlar. çok az bir miktar sürmeniz yeterlidir.

• coll111 krdeş dolum hakkında grz mavidusss@hotmail.com
  • cool111 yardımın için çok teşekkürler...
  • selam cool111 hocam

samsung universal marka toner tozları kalite olarak nasıldır acaba.tavsiye edermisniz.
  • ______________________________________________________

Canon 4010 yazıcıyı teslim aldım kurulumunu yaptım.Yazdırma hızına ve baskısına hayran kaldım doğrusu.
    Ama BÜTÜN KLAVUZ İNGİLİZCE bunu nasıl çözeceğim.Ayarlarını nasıl değiştireceğim bir fikri olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberal02 -- 28 Aralık 2009; 20:26:24 >
  • Arkadaşlar, bizim bi arkadaşta Samsung 4521F lazer yazıcı var. Toner dolumu yapıldı. Ancak yazıcı kağıdı almıyor. Neden kaynaklanabilir acaba? Çok zor alıyor. Kağıt sıkışması da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr01

selam cool111 hocam

samsung universal marka toner tozları kalite olarak nasıldır acaba.tavsiye edermisniz.

samsung universal diye bir marka yoktur oradaki universal bütün hepsine uyumlu anlamı taşımaktadır. tercihen japon polyester olanından almalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Arkadaşlar, bizim bi arkadaşta Samsung 4521F lazer yazıcı var. Toner dolumu yapıldı. Ancak yazıcı kağıdı almıyor. Neden kaynaklanabilir acaba? Çok zor alıyor. Kağıt sıkışması da yok.

kağıdı içeri çeken küçük bir kauçuk silindir vardır zamanla üzeri ince kağıt talaşından dolayı kayganlaşır kağıdı çekmede zorlanır. bu parçayı nemli bir bezle silin büyük ihtimalle düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberal02

Canon 4010 yazıcıyı teslim aldım kurulumunu yaptım.Yazdırma hızına ve baskısına hayran kaldım doğrusu.
    Ama BÜTÜN KLAVUZ İNGİLİZCE bunu nasıl çözeceğim.Ayarlarını nasıl değiştireceğim bir fikri olan varmı?

canonun müşteri hizmetlerini ararsanız size türkçe kullanma kılavuzunu göndereceklerdir. tüketici hakları yasalarına göre her ürünün türkçe kullanma kılavuzu verilme zorunluluğu vardır.
  • ben derım kı bu bılgılerın en azından uye kısıler tarafından görulmesi ve okunması lazım dıyorum eleman yazıyor GOOGLE ye SAMSUNG ML-1640 CHIP RESET dıye hopp buraya atıyor hepsını okuyor sonra işlem tamam eee bu işden ekmek yıyenler pekı ?????????????????
  • samsung clp 315 makinamız var bu makinaın siyah toneri bitti anakartına chip takılması gerektiği söylendi taktırdık ama yinede çalışmıyor mart 2009 sonraki yazıcılarda çalışmaz bu chipler diyorlar ne yapmamız gerekir bir çözüm... teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilkar

samsung clp 315 makinamız var bu makinaın siyah toneri bitti anakartına chip takılması gerektiği söylendi taktırdık ama yinede çalışmıyor mart 2009 sonraki yazıcılarda çalışmaz bu chipler diyorlar ne yapmamız gerekir bir çözüm... teşekkürler

çipi taktırdığınız yer kontrol edip size teslim etmedimi. çipi taktırdığınız yerle konuşmanız en iyisi çünkü takılan modül onların garantisi altında.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.