Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende şu an HP Photosmart C5180 All in one yazıcı var.

Bunun orj kartuşlarının fiyatı oldukça yüksek görünüyor. Dolum setleri için önerilerinizi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbekin

İyi günler,

Bende şu an HP Photosmart C5180 All in one yazıcı var.

Bunun orj kartuşlarının fiyatı oldukça yüksek görünüyor. Dolum setleri için önerilerinizi alabilir miyim?

dolumu sıkıntılı modellerden ve zaten inkjet önermiyorum ama muadilleri mevcut piyasada. garantili satanlardan alabilirsiniz . bulunduğunuz ilden alırsanız olası sorunlarda değişimi daha garanti olur.
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    Peki bu linkteki ürün nasıldır?
    http://cescesor.com/hp-kartus-dolum-seti
  • quote:

Peki bu linkteki ürün nasıldır?
    http://cescesor.com/hp-kartus-dolum-seti

önermem birkeresinde kıramayacağım bir müşterime alma hatasında bulunmuştum başka marka veya model hakkında bir yorumda bulunamam ancak bunu denemiştim. evet bizde düne kadar kartuş dolduruyorduk bu işlerde problem çıkabilir ancak firmanın tavrı önemli benim sorunumu çözmemişlerdi.
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.. Bu durumda bana bir yazıcı önerebilir misin? Sanırım elindekini satacağım.

-aylık baskı kapasitesi ---------------------------200
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır)---evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fOtokopi)---------evet
    -fiyat aralığı --------------------------------------200-500
    -wifi gereklimi -----------------------------------fena olmaz. (ipad ile uyumlu olursa iyi olur)
    -fax gereklimi -----------------------------------hayır
    -dolum yaptırılacakmı? --------------------------evet. (kendim yapabilmeliyim)
  • -aylık baskı kapasitesi --------------------------- 200
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır)--- Evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fOtokopi)--------- Yazıcı - Tarayıcı - Fotokopi
    -fiyat aralığı -------------------------------------- 200-500
    -wifi gereklimi ----------------------------------- Hayır
    -fax gereklimi ----------------------------------- Hayır
    -dolum yaptırılacakmı? -------------------------- Opsiyonel

Yukarda da belirttiğim gibi aslında F/P ürünü arıyorum. Kartuş hemen bitmesin uzun ömürlü olsun istiyorum. Önerinizi bekliyorum
  • quote:

Teşekkürler.. Bu durumda bana bir yazıcı önerebilir misin? Sanırım elindekini satacağım.

-aylık baskı kapasitesi ---------------------------200
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır)---evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fOtokopi)---------evet
    -fiyat aralığı --------------------------------------200-500
    -wifi gereklimi -----------------------------------fena olmaz. (ipad ile uyumlu olursa iyi olur)
    -fax gereklimi -----------------------------------hayır
    -dolum yaptırılacakmı? --------------------------evet. (kendim yapabilmeliyim)

daha önce inkjet önermediğimi belirtmiştim hp nin orjinali ucuz olan bir modelini tercih edin zira aradığınız özelliklerde laser cihaz alamazsınız çok fonksiyonlu renkli cihazlar 800t.l. den başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TrowZeeN

-aylık baskı kapasitesi --------------------------- 200
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fOtokopi)--------- Yazıcı - Tarayıcı - Fotokopi
    -fiyat aralığı -------------------------------------- 200-500
    -dolum yaptırılacakmı? -------------------------- Opsiyonel

Yukarda da belirttiğim gibi aslında F/P ürünü arıyorum. Kartuş hemen bitmesin uzun ömürlü olsun istiyorum. Önerinizi bekliyorum

sizden önceki arkadaşa belirttiğim gibi renkli çok fonksiyonlu laser cihaz 800den başlar benim önereceğim cihaz ise 1000t.l. civarı hp pro 200 m276n modelidir. tonerleri doluma uygun ve ekonomiktir. orta vadede inkjet problemli olduğu için daha ekonomiktir. daha ucuz olan ise hp 176n modelidir.

• -aylık baskı kapasitesi --------------------------- 0-1000
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fOtokopi)--------- gerekmez
    -fiyat aralığı -------------------------------------- 500-2000
    -dolum yaptırılacakmı? -------------------------- evet

yeri geldiginde foto kalitesi basabilecek ama genelde düşük kalite çıktı alınacak.
    wifi değilde ethernet olursa daha iyi
    önerinizi bekliyorum, saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quitquit -- 24 Kasım 2015; 11:47:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

Orijinalden alıntı: hakanr

Karuş sapıttıda iyice sıkıldık dolduruyoruz dolduruyoruz bitiyor hemen, ayda sadece 60-70 çıktı alıyoruz

1-fiyat üst limit)............................................................................: 300tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 60-70
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: farketmez
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ....................................... usb

renkli farketmez demişsiniz fiyatı en önemli oranda değiştiren etken renkli veya siyah olmasıdır. sadece siyah olarak hp 1102 modelini öneririm. toneri doluma uygun ve ekonomiktir. tam kapasiteli toneri %5sf. yoğ. ile 1500sayfa basar

Cevabınız için teşekkürler, renkli olursa nasıl bir öneride bulunurdunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: quitquit

-aylık baskı kapasitesi --------------------------- 0-1000
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fOtokopi)--------- gerekmez
    -fiyat aralığı -------------------------------------- 500-2000
    -dolum yaptırılacakmı? -------------------------- evet

yeri geldiginde foto kalitesi basabilecek ama genelde düşük kalite çıktı alınacak.
    wifi değilde ethernet olursa daha iyi
    önerinizi bekliyorum, saygılar

HP LaserJet Pro 200 M251n Renkli Laser Yazıcı CF146A modelini öneririm fiyatı uygun toneri doluma uygun ve ekonomiktir.(600t.l. civarı)

endlesskartus.com
    ender

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

Karuş sapıttıda iyice sıkıldık dolduruyoruz dolduruyoruz bitiyor hemen, ayda sadece 60-70 çıktı alıyoruz

1-fiyat üst limit)............................................................................: 300tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 60-70
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: farketmez
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ....................................... usb

renkli farketmez demişsiniz fiyatı en önemli oranda değiştiren etken renkli veya siyah olmasıdır. sadece siyah olarak hp 1102 modelini öneririm. toneri doluma uygun ve ekonomiktir. tam kapasiteli toneri %5sf. yoğ. ile 1500sayfa basar

Cevabınız için teşekkürler, renkli olursa nasıl bir öneride bulunurdunuz?

HP LaserJet Pro 200 M251n Renkli Laser Yazıcı CF146A modelini öneririm fiyatı uygun toneri doluma uygun ve ekonomiktir.(600t.l. civarı)
    aynı yazıcıyı sizede öneririm. ancak şunuda göz ardı etmeyin sadece siyah yazıcılar renkli yazıcıya göre baskı maliyeti açısından en az %50-70arası daha ekonomiktir.

endlesskartus.com
    ender

• teşekkürler...
  • Çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -aylık baskı kapasitesi ....................................................................... 0-500
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) ......................................... Hayır
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fOtokopi) ................................................. Yazıcı - Tarayıcı - Fotokopi
    -fiyat aralığı ..................................................................................... 140-200 tl
    -wifi gereklimi .................................................................................. Hayır
    -fax gereklimi ................................................................................... Hayır
    -dolum yaptırılacakmı? ....................................................................... Evet

arkadaşım yazıcıyı okulda kullanacak çok yoğun olarak kullanılmayacak.
  • Çok teşekkürler

• selam arkadaşlar,

1) wifi/ethernet olmali
    2) önlü arkali baski olmali
    3) kartuş dolumu sorunsuz olmali

fiyat aralığı belirtemiyorum 500 tl kadar olabilir.
  • Merhaba arkadaşlar küçük mahalle bakkalı için lazer yazıcı alacağım fiyat 700 e kadar daha ucuz da olabilir olması daha güzel olur tabi :)
    Renkli çıktı alabileceğim
    Fotokopi ve tarayıcı özelliği olan (tarayıcı olmasa da olur )
    Kaliteli çok sorun vermeyecek
    Dolumu kolay ve ucuz olan bir yazıcı arıyorum.
    Bitmeyen kartuslu kullandım ilk başlarda iyiydi ama kartuş ömrü dolup değişime gidip geldikten sonra düzen tutmadı bir türlü ve artık usandım sorunsuz birşey arıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 28 Kasım 2015; 23:30:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.V.P.

-aylık baskı kapasitesi ....................................................................... 0-500
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) ......................................... Hayır
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fOtokopi) ................................................. Yazıcı - Tarayıcı - Fotokopi
    -fiyat aralığı ..................................................................................... 140-200 tl
    -wifi gereklimi .................................................................................. Hayır
    -fax gereklimi ................................................................................... Hayır
    -dolum yaptırılacakmı? ....................................................................... Evet

arkadaşım yazıcıyı okulda kullanacak çok yoğun olarak kullanılmayacak.

bu özelliklerde laser cihazı bu fiyatlara alamazsınız. inkjette önermiyorum zaten hem baskı maliyeti hemde sağlamlık açısından. size en uygun cihaz hp 125a modelidir fiyatıda sanırım 400-500t.l. aralığında idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: massmavi.

selam arkadaşlar,

1) wifi/ethernet olmali
    2) önlü arkali baski olmali
    3) kartuş dolumu sorunsuz olmali

fiyat aralığı belirtemiyorum 500 tl kadar olabilir.

hp 1536n modelini, ömneririm gerçi en önemli unsuru yazmamışsınız renkli gereklimi değilmi. bu yazdığım model sadece siyahtır eğer renkli gerekli ise fiyatda modelde değişecek tabiki. yanlız bunda wifi yok daha ucuzu faxsız model olan fiyatıda size yakın olan HP LaserJet Pro M125NW Çok Fonksiyonlu Yazıcı modelinide öneririm her ikiside doluma uygun ve ekonomikjtir.

endlesskartus.com
    ender
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.