Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba 2500 tl lik bi butce ile dublex baskı yapan fotokopi makınası bulmanız zor,bu fiyata ancak ıkıncı el alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahturudu

Selam,

1) wifi/ethernet olmali
    2) onlu arkali baski olmali
    3) kartus dolumu sorunsuz olmali
    4) Mono lazer olmali

fiyat araligi belirtemiyorum 500 tl uzeri olabilir.

tesekkurler

çok fonksiyonlumu renkli gereklimi aylık baskı adedi hakkında cavaplarsanız daha kolay yardımıcı olabilirim.

www.endlesskartus.com
    ender

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endlessend -- 22 Şubat 2013; 16:12:10 >
  • aylık baskı 100-150
    Renkli olsa iyi olur.
    Wifi-fax gerekli değil.
    Çok fonksiyonlu
    Dolum yaptırılacak.
    Fiyat 250 yi geçmezse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasdef -- 7 Ocak 2013; 13:44:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasdef

aylık baskı 100-150
    Renkli olsa iyi olur.
    Wifi-fax gerekli değil.
    Çok fonksiyonlu
    Dolum yaptırılacak.
    Fiyat 250 yi geçmezse iyi olur.

renkli olursa fiyat laser cihazlarda fazla olur çok fonksiyonlu renkli olarak en uygunu tonerleri dolabilen HP PRO 100(175A)modelidir. fiyatı 550t.l. civarı
    yok bu kadar fiyat farkediyorsa siyahta olur derseniz hp 1132 modeli çok fonk. faxsız modeldir. fiyatıda 250t.l. civarı toneri doluma uygundur.

www.endlesskartus.com
    ender
  • -aylık baskı kapasitesi: 100-150
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır): Hayır
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi):Evet
    -fiyat aralığı:0-200
    -wifi gereklimi: Hayır
    -fax gereklimi: Hayır
    -dolum yaptırılacakmı? :Şart değil, çok baskı almıyacağım ama mürekkebinin fiyatı uygun olmalı, ayrıca dolumlar orjinali kadar iyi olmuyor sanırım, birde orjinale göre çok daha çabuk bitiyolar sanırsam :/

hocam bana uygun fiyatlı sadece yazı çıkartıp okuyacağım aradada fotokopi çekebileceğim bir yazıcı arıyorum.
  • -aylık baskı kapasitesi: 2000-3000
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır): Evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi):Hayır
    -fiyat aralığı:0-500
    -wifi gereklimi: Hayır ama Ethernet gerekli
    -dolum yaptırılacakmı? : Evet

Bunların dışında süratli bir cihaza ihtiyacımız var. Örneğin renkli baskı hızı 20ppm olmalı. Bu doğrultuda yaptığım araştırmalar sonucu Lexmark'ın C540N isimli bir modelini buldum. Tam aradığım makina gibi duruyor. Fakat çevreden dolumu ve sorun çıkartması konusunda çok olumsuz yorumlar aldım. Dolumu mümkün müdür, sorunlu mudur? Bilgileriniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkdonanımhaber -- 8 Ocak 2013; 0:15:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkdonanımhaber

-aylık baskı kapasitesi: 2000-3000
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır): Evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi):Hayır
    -fiyat aralığı:0-500
    -wifi gereklimi: Hayır ama Ethernet gerekli
    -dolum yaptırılacakmı? : Evet

Bunların dışında süratli bir cihaza ihtiyacımız var. Örneğin renkli baskı hızı 20ppm olmalı. Bu doğrultuda yaptığım araştırmalar sonucu Lexmark'ın C540N isimli bir modelini buldum. Tam aradığım makina gibi duruyor. Fakat çevreden dolumu ve sorun çıkartması konusunda çok olumsuz yorumlar aldım. Dolumu mümkün müdür, sorunlu mudur? Bilgileriniz için teşekkürler.

evet lexmarkların dolumu sorunludur. aylık baskı adediniz biraz fazla olduğundan fiyat limitinizi biraz aşan modeller önereceğim size önerilerim sırasıyla bulabilirseniz hp 1525n neya 1525nw hp colorlaserjet 2025n canon lbp 5050n bu modellerin hepsinin toneri sorunsuz dolar ve sınıfına göre ekonomiktir. sanırım üretimleri artık yok bulamazsanız başka modellere bakarız . bazu mağzalarda var gözüküyo diye yazdım

www.endlesskartus.com
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melrin

-aylık baskı kapasitesi: 100-150
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır): Hayır
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi):Evet
    -fiyat aralığı:0-200
    -wifi gereklimi: Hayır
    -dolum yaptırılacakmı? :Şart değil, çok baskı almıyacağım ama mürekkebinin fiyatı uygun olmalı, ayrıca dolumlar orjinali kadar iyi olmuyor sanırım, birde orjinale göre çok daha çabuk bitiyolar sanırsam :/

hocam bana uygun fiyatlı sadece yazı çıkartıp okuyacağım aradada fotokopi çekebileceğim bir yazıcı arıyorum.

renkli gerekli olmadığına göre mürekkepli yazıcı almanız mantıklı değil orjinal dahi kullansanız mürekkep kartuşu(inkjet) yazıcılarda sorun fazla olur ve baskı maliyetinizde yüksek olur size en çok uyacak en ekonomik ve dolumuda iyi yere yaptırduktan sonra orjinalden ayırt edemeyeceğiniz dolumu ucuz hp 1132modelini öneririm. 250t.l. civarı bir fiyatı vardır. yazıcıyı 100t.l.ye alıp 80-100syf da bir kartuşlarına 80t.l. ödemektense bununla 25-30t.l. arası 1500syf. civarı çıktı alırsınız.

endlesskartus
    ender
  • Cevabınız için teşekkürler. Anlaşılan fiyat limitini artırmamız gerekecek. Önerdiğiniz modeller arasında en mantıklısı HP CP 2025N gibi görünüyor. Diğerlerinin renkli baskı hızları düşük kalıyor. Fiyatı yaklaşık 1.200 TL. Ben de HP nin şöyle yeni bir modelini buldum: HP CM451nw. Fiyatı yaklaşık 850 TL. Bu modeli inceleyip görüşlerinizi bildirirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar...
  • -aylık baskı kapasitesi Ayda 500-750 sayfa arası baskı
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) Evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) Evet
    -fiyat aralığı Maksimum 750 TL
    -wifi gereklimi Olmazsa olmaz değil ama olursa çok iyi olur.
    -fax gereklimi Hayır
    -dolum yaptırılacakmı? Evet
    Otomatik belge tarama özelliği olmalı.
  • Arkadaşlar merhaba,

Ofis için yazıcı alacağız, wi-fi modeli olursa iyi olur. Tarayıcı ve fotokopi özelliği de olan kartuş fiyatı fahiş olmayan bir cihaz arıyoruz.
  • Selam,

1) wifi/ethernet olmali
    4) Renkliye ihtiyacim yok
    5) fax gereksiz
    6) fotokopi ve scan olmali.
    7) fiyat konusunda max 1000 tl butce diyebilirim

dublex baski fiyati oldukca arttiriyor biliyorum. O yuzden o oldugunda ve o olmadiginda diye iki model tavsiyesinde bulunursaniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

-aylık baskı kapasitesi Ayda 500-750 sayfa arası baskı
    -fax gereklimi Hayır

hp pro100(175a)modeli veya bulabilirseniz hp colorjet 1415 modelini tercih edebilirsiniz.

www.endlesskartus.com
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkdonanımhaber

Cevabınız için teşekkürler. Anlaşılan fiyat limitini artırmamız gerekecek. Önerdiğiniz modeller arasında en mantıklısı HP CP 2025N gibi görünüyor. Diğerlerinin renkli baskı hızları düşük kalıyor. Fiyatı yaklaşık 1.200 TL. Ben de HP nin şöyle yeni bir modelini buldum: HP CM451nw. Fiyatı yaklaşık 850 TL. Bu modeli inceleyip görüşlerinizi bildirirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar...

o modeli bende biliyordum ama şıan için toneri çip yüzünden biraz dolumu sıkıntılı sanırım birkaç aya çözülür. oyüzden önermedim.

endlesskartus
    ender
  • quote:

Selam,

1) wifi/ethernet olmali
    4) Renkliye ihtiyacim yok
    5) fax gereksiz
    6) fotokopi ve scan olmali.
    7) fiyat konusunda max 1000 tl butce diyebilirim

dublex baski fiyati oldukca arttiriyor biliyorum. O yuzden o oldugunda ve o olmadiginda diye iki model tavsiyesinde bulunursaniz sevinirim.

dublex baskıdan ziyade wifi de fiyatı artırır. çift taraf baskı olamyan hp 1132-canon 3010-canon4450 modelleri
    çift taraflı olarakda (mecburen faxlı) canon 4570dn canon 4890 hp 1536dnf modellerine bir bakın derim fiyatlarıda limitinizin oldukça altında tonerleri dolumu ucuz ve çıktıları kalitelidir.

www.endlesskartus.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endlessend -- 9 Ocak 2013; 9:50:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Arkadaşlar merhaba,

Ofis için yazıcı alacağız, wi-fi modeli olursa iyi olur. Tarayıcı ve fotokopi özelliği de olan kartuş fiyatı fahiş olmayan bir cihaz arıyoruz.

renkli gereklimi ve aylık baskı adedinizi yazmamışsınız . siyah olarak tavsiyem hp 1217nw modelidir.

endlesskartus
    ender
  • hp 1536dnf modelini sececegim sanirim. Tavsiye icin tesekkur ediyorum. Bir baskasindan fikir aldigimda da ayni model tavsiye edilmisti. Sizin fikrinizle birlikte kararim kesinlesmis oldu. Simdi dolum ile ilgili sorum ise bu cihazin kullandigi toner in kapasitesi nedir peki? Piyasada iki tip mi toner bulunuyor ( 1000 ve 2000 adet baskilik ). Cihazin uzerinde gelen demo toneri ileride doldurulabiliyor mu?

tesekkurler simdiden
  • quote:

hp 1536dnf modelini sececegim sanirim. Tavsiye icin tesekkur ediyorum. Bir baskasindan fikir aldigimda da ayni model tavsiye edilmisti. Sizin fikrinizle birlikte kararim kesinlesmis oldu. Simdi dolum ile ilgili sorum ise bu cihazin kullandigi toner in kapasitesi nedir peki? Piyasada iki tip mi toner bulunuyor ( 1000 ve 2000 adet baskilik ). Cihazin uzerinde gelen demo toneri ileride doldurulabiliyor mu?

tesekkurler simdiden

doldurulabiliyor ama 1000syf. kapasitelidir. dirde muadil yedek alıp onu doldurursanız daha ekonomik olacaktır.

endlesskartus
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

-aylık baskı kapasitesi Ayda 500-750 sayfa arası baskı
    -fax gereklimi Hayır

hp pro100(175a)modeli veya bulabilirseniz hp colorjet 1415 modelini tercih edebilirsiniz.

www.endlesskartus.com
    ender

Çift taraflı baskı var mı bu modellerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Arkadaşlar merhaba,

renkli gereklimi ve aylık baskı adedinizi yazmamışsınız . siyah olarak tavsiyem hp 1217nw modelidir.

endlesskartus
    ender

Baskı adedi konusunda net bir şey söyleyemem çok, ama proje firmasıyız bir fotokopici kadar olmasak da çıktı alıyoruz tabi.

Renkli kesinlikle şart, ve A3'e de çıktı alabiliyor olmamız lazım.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.