Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turkuazımsı

Hocam merhabalar, ofis için yazıcı + tarayıcı + fotokopi özellikleri bulunan yazıcı tavsiyelerinizi bekliyorum.

1-fiyat üst limit: 1500 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı: 500-1500

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): EVET

4-Renkli çıktı gerekli mi?: NEREDEYSE HİÇ GEREKLİ DEĞİL.

5- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: EVET EKONOMİK OLMASI BAKIMINDAN MUADİL TONER VE KARTUŞ KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

6-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: HAYIR, İŞİMİ GÖRSÜN SAĞLAM OLSUN YETERLİ.

7-Fax özelliği isteniyor mu?: OLSA İYİ OLUR ANCAK ŞART DEĞİL.

8- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): WİFİ ÜZERİNDEN ÇIKTI ALABİLME ÖZELLİĞİ ÇOK ÖNEMLİ.

Şimdiden teşekkürler :)

fiyat limitinizi biraz aşıyor lakin bu cihazın toneri oldukça kolay bulunur ve ekonomik olduğundan fiyatını yükseltmişler cihazın modeliCanon I-Sensys MF237W Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı wifili dir. elektronik her nekadar şans işi olsada genel olarak sorunsuz bir modeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaramz

Merhaba

aylık baskı kapasitesi -- ortalama 1000

-renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) - hayir

-çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) evet

-fiyat aralığı - 1500 2300

-wifi gereklimi - hayir

-fax gereklimi - hayir

-dolum yaptırılacakmı? Evet yada muadil

Bunlara ek olarak üstten belge besleyicili ve çift taraflı baskı bu özelliklerde yazıcı var ancak ben en az sorun çıkarıp toneri ucuz olan .hemde hızlı olanını arıyorum.

sizede Canon I-Sensys MF237W Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Faks Mono Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı modelini öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Turqie

-aylık baskı kapasitesi : 500 - 1.500

-renkli gereklimi : EVET

-çok fonksiyonlumu : HAYIR

-fiyat aralığı - max 3.000

-wifi gereklimi : evet

-fax gereklimi : hayır

-dolum yaptırılacak mı : temiz olursa toner dolum olabilir / uygun olursa sağlam muadil toner olabilir

teşekkürler. @endlessend

bulabilirseniz HP Laserjet Pro M254DW modelini öneririm. yada CANON i-SENSYS LBP623Cdw

modelinide tercih edebilirsiniz.

• Merhabalar, sadece çıktı alabileceğimiz tarayıcı fax vb. Gerekmeyen aylık 50 100 sayfa arası yazdıracapımız wifi olan ve siyah yazacak şekilde muadil toneri olan yada doldurulabilen sorunsuz en ekonomik lazer yazıcı tavsiyeniz nedir? Ben biraz araştırdım ve pantum marka yazıcılar dikkatimi çekti. Ancak lazer yazıcılara çok yabancıyım bilgi önerileriniz nelerdir bilgilendirirseniz çok menun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endlessend E kullanıcısına yanıt

Fiyat limitini kaldırırsak kriterlere uyan en ucuz ne olabilir? Eğer uzun vade gidebilecekse bütçe de artabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: must@fa

Merhabalar, sadece çıktı alabileceğimiz tarayıcı fax vb. Gerekmeyen aylık 50 100 sayfa arası yazdıracapımız wifi olan ve siyah yazacak şekilde muadil toneri olan yada doldurulabilen sorunsuz en ekonomik lazer yazıcı tavsiyeniz nedir? Ben biraz araştırdım ve pantum marka yazıcılar dikkatimi çekti. Ancak lazer yazıcılara çok yabancıyım bilgi önerileriniz nelerdir bilgilendirirseniz çok menun olurum

canon lbp6030 öneririm muadil toner fiyatı uygun ve sorunsuz çalısır

• quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

canon lbp6030 öneririm muadil toner fiyatı uygun ve sorunsuz çalısır

Alıntıları Göster

Tavaiyeniz için teşekkür ederim hocam, biraz daha uygun fiyatlı bi ürün önerinizde varmıdır?

• endlessend
    Hocam merhabalar.
    Web sitenizi öğrenme şansım var mı?
    Veya nasıl sipariş verebilirim?

• Negral10 N kullanıcısına yanıt
    Ozelden yazabilir yada telefondan direk bana ulaşabilirsiniz

0532 747 33 61 ender endless bilgisayar

-aylık 500

-hayır

-hayır

-1500tl (çok iyi bir model bulursanız 2000 zorlayabilirim)

-evet(telefondan çektirmem gereken durumlar olacak)

-hayır

-Hocam muadil toneri bolca olursa çok daha iyi olur kendim dolum yapabileceğimi sanmıyorum. üni öğrencisiyim. yanımda her zaman bilgisayar olmayabilir. telefonla uyumu olan bir makine lazım. kendim aradım ama bulamadım. konunuzu gördüm maşallah 2012'den beri konuya cevap yazıyorsunuz. Allah sizden razı olsun. Sizin önerinize uyup ilk makinemi alacağım inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6882984C7

-aylık 500

-hayır

-hayır

-hayır

-Hocam muadil toneri bolca olursa çok daha iyi olur kendim dolum yapabileceğimi sanmıyorum. üni öğrencisiyim. yanımda her zaman bilgisayar olmayabilir. telefonla uyumu olan bir makine lazım. kendim aradım ama bulamadım. konunuzu gördüm maşallah 2012'den beri konuya cevap yazıyorsunuz. Allah sizden razı olsun. Sizin önerinize uyup ilk makinemi alacağım inşallah.

Canon 223dw oneririm wifilidir tonerini bizdende piyasadanda bulabilirsiniz 10.000sayfalik yuksek kapasiteli muadil tonerleride var bu modelin.

Hocam ürüne baktım da hiç yorum yapılmamış ürüne. Toner fiyatları da çok pahalı. 10.000 sayfa toneri 2300 tl. yazıcıdan daha pahalı. Başka bir tavsiyeniz var mı? Hiç sorun çıkartmayacak. Toneri çok ucuz olacak. 30tl'ye 1000 sayfa falan. Wifisiz olsa da olur ama telefondan çıkartmam gerek. Kablo ile olur sanırım. Yoksa ben vazgeçiyorum kırtasiyeye mahküm... :/

• Siz orjinal tonerlerinr bakiyorsunuz orjinal tonerlet hepsinin pahali muadil toneri yuksek kapasite o fiyatin onda biri😁
  • Zaten 1000sayfaya oranlarsaniz yuksek kapasite muadil tonerde 25tl yi geçmez zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6882984C7

-aylık 500

-hayır

-hayır

-hayır

Yada bulabilirseniz canon 6030w alin toneri daha kucuk ama muadili bol ve uygun fiyatlidir sanirim artik uretilmiyor elinde olan vatsa iyi cihazdir alin derim

Hocam önerileriniz için teşekkürler. Sizin tavsiyenizle kafamdaki ürünler biraz daha netleşti. Şu ürün ( https://www.amazon.com.tr/dp/B07SB6TZGG/ref=asc_df_B07SB6TZGG1601943000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07SB6TZGG&linkCode=asn ) nasıldır? Buna ilaveten 1 kg toner tozu ( https://urun.n11.com/toner/hp-laser-mfp-135a-135w-137fnw-1-kg-toner-tozu-P374799572 ) alıp , profesyonel dolduran yerlerde doldursak; sorun olmadan kullanabiliriz değil mi? 1 kg toz ile demo toner 7-8 kere doldurulabilir deniyor. Sanırım en ucuz bu şekilde olur gibi değil mi? Ürün sizde var mı?

• İyi akşamlar,

Evde ki HP yazıcının kartuşunu doldurttum. Fakat mürekkep az gösteriyor. Doldurduğum yere gittim adam bant yapıştır bir yerine hava yapmıştır falan dedi, yine doldurdu şırınga ile yine yadırmıyor. Zaten adam yalandan yere dolduracağı 3 liradan kar edecek değil. O yüzden doldurmadığını düşünmüyorum.

Sorun şu, sınama sayfası yazdır dediğimde sular seller gibi akıyor yazıcı. Kendim bir dosya yazdırdığımda boş kağıt veriyor. Mürekkep yok yazdıramam da demiyor, boş kağıdı gönderiyor. Mürekkep seviyesini hala az gösteriyor ama.

Ne yapabilirim yazıcıyı kullanmak için?

@endlessend Var mıdır hocam bir fikriniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impressive -- 11 Aralık 2020; 15:20:9 >
  • Sinama sayfasini yazdiriyorsa silik degilse dolum yapmistir inkjet yani murekkeo kartus oyuzden doldurmuyoruz sikintisi cok oluyor cikarmak istediginiz cikti siyahmi belki siyah kartusunuz silik yani tikali veya bitiktir eger oyle degil se gonderdiginiz dosya sayfaya sigmiyor olabilir yada gonderdiginiz cikti daha once boyle bir sorunla karsilasmadim gormek lazim dolum yaptirdiginiz yere cihazi goturme sansiniz varsa götürün baska bir kartusla cikti almayi deneyin biz yaklasik 6/1yildir inkjet kartusla ugrasmiyoruz modelide onemli dolumu engellemek adina azalınca doluda olsa yazmiyor olabilir
  • Onermem cipi sikinti cikarabilir size en uygun olani bilgilerimiz dahilinde yazdim zaten dolumcunin ustalığı ile pek ilgisi yok ayrica siz dolduracaksaniz bunlari satanlarin soyledigi gibi doldur kapat olmaz het seferinfe atik haznesinin temizlenip parcalarin kontrolu gerekit ama.asil sorun çipi olur
  • Merhaba herkese

Lazer siyah-beyaz

Airprint wifi özelliği bulunan

Toner dolumu yapılabilen sorun çıkarmayacak

Evde çocukların ödevlerini çıkartmak için kullanılacak

bir yazıcı önerebilir misiniz ?

Xerox Phaser 3020 Wi-Fi Mono Lazer Yazıcıda gözüm var ama dolumu olmuyor dediler doğru mudur ?

Ayrıca dolum mu yoksa muadil toner almak mı daha mantıklı yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLPhinuSs -- 13 Aralık 2020; 16:52:36 >
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.