Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: throwaway123123

1-Fiyat üst limit.....................................................................................: 2000 TL, çok uygun bir seçenek olursa 3000'e kadar olabilir
    2-Aylık ortalama çıktı sayısı..................................................................: 5000-10000 sayfa
    3-Çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Sadece yazıcı yeterli
    4-Özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz...........................: Laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?......................................................................: Gerekli değil
    6-Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?................: Dolum yapılarak kullanılacak, chip taktırma, resetleme gibi makine üzerinde yapılacak işlemler ne kadar az ve basit olursa o kadar iyi
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model var mı?.....................: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? .................................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ........................................: Kablosuz bağlantı olsa iyi olur fakat şart değil
    10-Çift taraflı baskı...............................................................................: Mutlaka olmalı

Tavsiyede bulunabilirseniz çok sevinirim.
    merhaba yoğunluktan ancak zaman bulabildim bir müşterimizede benzer özellikte cihaz aradığından canon 223dw aldırdım hem çift taraflı baskı özelliği var hemde wifi var yazıcı üzerinde bir işleme gerek kalmaksızın 9000sayfa kapasiteli muadil tonerleride çipli şekilde ülkemize geldi işinizi görecek bir cihazdır fiyatıda oldukça uygun 1200-1300t.l. gibi sitelerde satışı mevcut tonerlerinide dilerseniz bizden edinebilirsiniz başka soracağınız olursa direk cepten ulaşabilirsiniz

endless bilgisayar -ender şen 0532 747 33 61

• quote:

Orijinalden alıntı: king_golden

aylık baskı kapasitesi ==> 300-500

-renkli gereklimi ==> gerekli

-çok fonksiyonlu mu? ==> evet

-fiyat aralığı ==> 1500-2200

-dolum yaptırılacak mı? ==> muadil toner ile devam edilecek
    HP Laserjet Pro M254NW T6B59A Wi-Fi Lazer Yazıcı modelini öneririm.
  • Merhabalar, yazıcılardan hiç anlamayarak bir kaç ihtiyacımı iletip sizden bir tavsiye bekliyorum. Şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkürler.
    Aylık ortalama baskı kapasitesi veremiyorum ama yıl boyunca 2 bin siyah, 500-600 renkli, 200 fotoğraf anca olur.
    Beklenti olarak siyah baskılarda genellikle test çıkartacağım için mürekkebin dağılmamasını etrafı batırmamasını istiyorum.
    Fotoğraf için ise gramı bilmiyorum ama ortalama kalite bir fotoğraf kağıdına fotoğraf baskısı yapmasını bekliyorum.(Anı niteliği taşıyan güzel fotoğraflarımızı çıkartıp albümde saklamak için).
    Bir de olmazsa olmaz özelliği tarayıcısının olması.
    Toner veya kartuş farkı nedir bilmiyorum ancak ekonomik ve sağlıklı olanı tercih etmek isterim.
    Bütçe olarak üst sınırım 1.500. Bir arkadaşımın tavsiyesi epson L3151 oldu. Sizden de bir tavsiye bekliyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keisaku -- 10 Eylül 2020; 20:8:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.
    Epson Tanklı yazıcılar ile Lazer arasında kaldım.
    Renkli lazer yazıcı almak istiyorum. Ama bazı arkadaşlar toner ve durum (yada dram) sorunu olabileceğini söylüyor.
    Fakat baktığım kadarı ile tanklılar için alacağım orjinal mürekkep ile muadil toner fiyatları neredeyse aynı gibi.
    Muadil toner kullanabileceğim, sorun yaratmayacak durum gibi renkli lazer yazıcı önerebilir misiniz?

-aylık baskı kapasitesi : 500
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) : Renkli gerekli
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi)Ş Olsa güzel olurdu ama gerekli değil.
    -fiyat aralığı 1000-1500 TL
    -wifi gereklimi Gerekli değil
    -fax gereklimi gerekli değil
    -dolum yaptırılacakmı? Dolumdan ziyade muadil toner almayı düşünüyorum. İnternetten pek dışarı çıkma şansım olmuyor. Renk kalitesi güzel olan muadil toner bulabilmeliyim.
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    Attıklarınızın hepsi dublex baskı özelliğine sahip mi?
  • Xerox 3025V_BI Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Mono Laser Yazıcı tavsiye edermisiniz,toneri ucuzmudur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamen bütçe odaklı, sadece siyah/beyaz (metin) çıktı almak için bir alet lazım. janjanlı bir şeye gerek yok yani
    "ikinci elde x y z modellerini kovala" derseniz onları da düşünebilirim.

aylık baskı kapasitesi - 500
    renkli gerekli mi - hayır
    çok fonksiyonlu - hayır
    fiyat aralığı - olabildiğince minimum
    wifi - hayır
    fax - hayır
    dolum yaptırılacak mı? - hangi şekilde daha ucuza gelecekse
    çift taraflı baskı - zorunlu değil ama olursa hayır demem
  • 1-Fiyat üst limit.....................................................................................: Optimum ne tavsiye ederseniz; 2500-3000 aralığında görüyorum bu ara. Bu evden eğitimle gelen talep piyasayı çok yükseltmiş anlaşılan.
    2-Aylık ortalama çıktı sayısı..................................................................: 200-300 sayfa
    3-Çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Tarayıcı gerekli.
    4-Özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz...........................: Laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?......................................................................: Evet.
    6-Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?................: Dolum yapılarak kullanılacak.
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model var mı?.....................: Yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? .................................................................: Evet.
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ........................................: wifi
    10-Çift taraflı baskı...............................................................................: Şart değil.
    Çok teşekkürler.

• 1-Fiyat üst limit.....................................................................................: fark etmez

2-Aylık ortalama çıktı sayısı..................................................................: ttnet işyeri için sayfa

3-Çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Tarayıcı gerekli.

5-Renkli çıktı gerekli mi?......................................................................: yok

6-Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?................: Dolum yapılarak kullanılacak.

8-Fax özelliği isteniyor mu? .................................................................: Evet.

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ........................................: wifi

10-Çift taraflı baskı...............................................................................: ŞART

Çok teşekkürler.

• Hocam değerli yardımlarınızı rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

1-Fiyat üst limit...........................................................................: 1000 TL

2-Aylık ortalama çıktı sayısı...........................................................: 250 sayfa

3-Çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Sadece yazıcı

4-Özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz........................: Lazer

5-Renkli çıktı gerekli mi?...............................................................: Gerekli değil

6-Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?...............: Orjinal toner kullanılacak (fiyatı mutlaka uygun olmalı)

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model var mı?..................: Yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? ..........................................................: Hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ....................................: Kablo + wifi

10-Çift taraflı baskı......................................................................: Olursa iyi olur

• -aylık baskı kapasitesi : 500 - 1.500

-renkli gereklimi : EVET

-çok fonksiyonlumu : HAYIR

-fiyat aralığı - max 3.000

-wifi gereklimi : evet

-fax gereklimi : hayır

-dolum yaptırılacak mı : temiz olursa toner dolum olabilir / uygun olursa sağlam muadil toner olabilir

teşekkürler. @endlessend

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turqie -- 10 Ekim 2020; 17:55:9 >
  • Merhaba

aylık baskı kapasitesi -- ortalama 1000

-renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) - hayir

-çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) evet

-fiyat aralığı - 1500 2300

-wifi gereklimi - hayir

-fax gereklimi - hayir

-dolum yaptırılacakmı? Evet yada muadil

Bunlara ek olarak üstten belge besleyicili ve çift taraflı baskı bu özelliklerde yazıcı var ancak ben en az sorun çıkarıp toneri ucuz olan .hemde hızlı olanını arıyorum.

• Hocam merhabalar, ofis için yazıcı + tarayıcı + fotokopi özellikleri bulunan yazıcı tavsiyelerinizi bekliyorum.

1-fiyat üst limit: 1500 TL

2-aylık ortalama çıktı sayısı: 500-1500

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili): EVET

4-Renkli çıktı gerekli mi?: NEREDEYSE HİÇ GEREKLİ DEĞİL.

5- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: EVET EKONOMİK OLMASI BAKIMINDAN MUADİL TONER VE KARTUŞ KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

6-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?: HAYIR, İŞİMİ GÖRSÜN SAĞLAM OLSUN YETERLİ.

7-Fax özelliği isteniyor mu?: OLSA İYİ OLUR ANCAK ŞART DEĞİL.

8- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi): WİFİ ÜZERİNDEN ÇIKTI ALABİLME ÖZELLİĞİ ÇOK ÖNEMLİ.

Şimdiden teşekkürler :)

• Ev için çift taraflı, Wi-Fi, muadil kartuş çip derdi olmayan sadece siyah beyaz yeterki. Fotokopi tarayıcı fax gerek yok. Tavsiye alabilir miyim. Teşekkürle e

• quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Ev için çift taraflı, Wi-Fi, muadil kartuş çip derdi olmayan sadece siyah beyaz yeterki. Fotokopi tarayıcı fax gerek yok. Tavsiye alabilir miyim. Teşekkürle e

n uygun olanı zaten bulmussunuz bende lbp 223dw önerecektim kullanan müşterim var 8tane birden aldı tonerinin çipi şimdilik pahalı oldugundan muadilide dolmuda bir önceki modelden biraz daha pahalı ama onlara yüksek kapasiteli (%5sayfa yoğunluğu ile 10.000 baskı) tonberini çipli sıfır muıadil olarak veriyoruz sıkıntı yok tavsiye ederim ilerleyen zamanda fiyatıda daha makul düzeye düşer ama şu haliylede 175/225 tl lerde olduğundan alınan çıktı sayısına göre ekonomik sayılıur zaten

• Merhaba @endlessend,
    ev için bir lazer yazıcı önerebilir misiniz?
    1.çift taraflı çıktı alinabilse güzel olur ancak çok da elzem değil.
    2. Renkli olmasa da sorun değil - o seçeneklere de açığım-
    3.fax özelliği aramıyorum.
    4.chipli olmayan bir yazıcı
    5. En önemlisi toner sorunu olmayan bir yazıcı. Muadili bulunan, uygun fiyatlı toner kullanılan bir yazıcı önerirseniz sevinirim.
    6. fiyat olarak 1000 ile 1700 arası var mıdır böyle bir yazıcı :)

• aylık baskı kapasitesi: 5-10 

az kullanım olacağı için mümkünse kurumadan kaynaklı sorunları çok yaşamayan dayanıklı arıyoruz

renkli gereklimi: Evet,

kaliteli renkli çıktı alabilen bir tane makbule geçer

çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) : Evet.

fiyat aralığı: 500-1500

ama uzun vade sorunsuz gidebilir bir model varsa biraz daha yükselebilir.

Wifi gereklimi: Evet.

fax gereklimi: Hayır.

dolum yaptırılacakmı?: Yapılabilirse hoş olur. 

Yazıcılar hakkında bilgim az o yüzden bu başlığa minnettarım.

Şimdiden çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: egnosa

aylık baskı kapasitesi: 5-10 

az kullanım olacağı için mümkünse kurumadan kaynaklı sorunları çok yaşamayan dayanıklı arıyoruz

renkli gereklimi: Evet,

kaliteli renkli çıktı alabilen bir tane makbule geçer

çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) : Evet.

fiyat aralığı: 500-1500

ama uzun vade sorunsuz gidebilir bir model varsa biraz daha yükselebilir.

Wifi gereklimi: Evet.

fax gereklimi: Hayır.

dolum yaptırılacakmı?: Yapılabilirse hoş olur. 

Yazıcılar hakkında bilgim az o yüzden bu başlığa minnettarım.

Şimdiden çok teşekkürler.

merhaba o fiyatlarda laser yani tınerli ve çok fonksiyonlu cihaz yok malesef. inkjet yani mürekkepli cihazlarıda ben önermiyorum(kuruma ,baskı maliyeticihaz dayanıklılığı açısından)

• quote:

Orijinalden alıntı: harefferah

Merhaba @endlessend,
    ev için bir lazer yazıcı önerebilir misiniz?
    1.çift taraflı çıktı alinabilse güzel olur ancak çok da elzem değil.
    2. Renkli olmasa da sorun değil - o seçeneklere de açığım-
    3.fax özelliği aramıyorum.
    4.chipli olmayan bir yazıcı
    5. En önemlisi toner sorunu olmayan bir yazıcı. Muadili bulunan, uygun fiyatlı toner kullanılan bir yazıcı önerirseniz sevinirim.
    6. fiyat olarak 1000 ile 1700 arası var mıdır böyle bir yazıcı :)

evet öyle bir cihaz var ancak çipsizi pek yok ancak toner kapasitesi baskı maliyeti açısından çipsiz kadar ekonomik olan canon 223dw öneririm hemde dublex baskı özelliğide mevcut sadece siyah tonerli bir cihazdır.

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.