Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
3.738
Cevap
70
Favori
164.709
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ
Giriş
    53 Mesaj
    Merhaba

Fotokopi amaçlı bir cihaz alıcam işyerine tavsiyelerinizi bekliyorum, bir de hp m134fn tambur hatası vermekte sizler satışını yapıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: brave_tr

Merhaba

Fotokopi amaçlı bir cihaz alıcam işyerine tavsiyelerinizi bekliyorum, bir de hp m134fn tambur hatası vermekte sizler satışını yapıyor musunuz?
    biz sadece toner kartuşu satıyoruz dolum&yenileme&muadil yada isteğe göre orjinal.yazdığım sorulara yanıt şeklinde sorsaydınız çok daha iyi olurdu . aylık kaç baskı? renkli lazımmı şimdi neye göre öneride bulnayım size sadece siyah ve aylık maksimum 2000-2500 baskıya kadar çıktı alacaksanız çok fonksiyonlu(tarayıcı-fotokopi -fax)canon 237w işinizi görür.

endlesskartus.com
    ender
    |
    |

Orijinalden alıntı: davutn

Sayın hocam öncelikle verdiğiniz cevaplar için teşekkürleri sunarım.Sorum şu ikinci el 1020 mi yoksa 1102 mi mantıklıdır sınıfta öğrenciler için kullanacağım.
    rica ederim. özelden de cevap yazdım. her ikiside sorunsuzluk ve doluma uygunluk açısından önceden ilk önerdiğim cihazlardı. ama malesef ikisinide artık üretilmiyor 1102 piyasadan yeni çekildi. ancak 1020 biraz daha efsane bir cihazdır lakin en genç olanı bile 8yıllık filandır. yazıcı sağlamsa toneri biraz daha büyük olduğından 1102 ye göre yaklaşık %15 daha uzun gider ama 1102 de daha genç ve 1020 den daha sağlamdır diyebilirim.
    |
    |

https://m.n11.com/canon-crg-719hxl-i-sensys-mf-411dw-12000-sayfa-muadil-toneri-P200926368

Makinenem Canon 411 dw
    Ürünün resmi sitesinde bile 2100 ve 6900luk toner seçenekleri var. Yukarıdaki ürün 12000 iddiasında.
    Nasıl avantajlı olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amd1985 -- 4 Mayıs 2018; 10:10:18 >
  • Binbaşı
    1809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amd1985

Canon CRG-719HXL / i-SENSYS MF-411dw 12.000 Sayfa Muadil Toneri

https://m.n11.com/canon-crg-719hxl-i-sensys-mf-411dw-12000-sayfa-muadil-toneri-P200926368

Makinenem Canon 411 dw
    Ürünün resmi sitesinde bile 2100 ve 6900luk toner seçenekleri var. Yukarıdaki ürün 12000 iddiasında.
    Nasıl avantajlı olur mu ?
    onlarca ithal toner var başkasının ürünlerine sorun çıkarırmı çıkarmazmı diye bişey söyleyemem. ama bence 12.000 baskı aldıklarını idda eden tonerdeki dram ve manyetik tüm parçalar aynı ve bence en azından aynı dramla 8000 çıktıdan sonra sağlıklı çıktı alabilmeniz zor
    |
    |

• Çavuş
    68 Mesaj
    Hocam kolay gelsin ilgi ve alakana şimdiden teşekkür ediyor ve önerilerini bekliyorum.
    Kullanım yeri : İş Yeri

-aylık baskı kapasitesi : 1000

-renkli gereklimi : Hayır

-çok fonksiyonlumu : Yazıcı-Tarayıcı /(+fotokopi olsada olur olmasada)

-fiyat aralığı : 1000 TL civarı veya piyasası neyse

-wifi gereklimi : Olabilir - Şart değil

-Ağ Bağlantısı : Kesinlikle Evet

-fax gereklimi : Hayır

-dolum yaptırılacakmı: Kesinlikle Evet

- Çift Taraflı Baskı : Kesinlikle Evet
    merhabalar,
    okulda basit seviyede işimizi görecek renkli lazer yazıcı arıyoruz.aslında kafamızda bir model var ama anlayandan yardım alalım dedik. kafamızdaki model canon 7660 idi.tavsiyeniz önemli.

-aylık baskı kapasitesi -1000
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır)-evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi)-yok sadece yazıcı
    -fiyat aralığı- 1800-2000 tl üst limit
    -wifi gereklimi-olsa güzel olur ama şart değil
    -fax gereklimi-değil
    -dolum yaptırılacakmı? -olması iyi olur.muadil de kullanabiliriz ama dolum da güzel iyi olur.

Orijinalden alıntı: crazy42

Hocam kolay gelsin ilgi ve alakana şimdiden teşekkür ediyor ve önerilerini bekliyorum.

-aylık baskı kapasitesi : 1000

-renkli gereklimi : Hayır

-çok fonksiyonlumu : Yazıcı-Tarayıcı /(+fotokopi olsada olur olmasada)

-fiyat aralığı : 1000 TL civarı veya piyasası neyse

-dolum yaptırılacakmı: Kesinlikle Evet

canon 244dw öneririm. wifide var dublex baskıda tonerleri doluma uygun muadil ve dolum fiyatları ekonomiktir. fiyatıda 1500-1750 t.l. civarıdır. sitemizin içeriği silindiğinden şu an aktif değil burdan özelden yada şirket hatlarından toner fiyatlarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

endless kartuş
    ender şenkaraköse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endlessend -- 19 Mayıs 2018; 11:27:39 >
    |
    |

• Binbaşı
    1809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tefotevfik

merhabalar,
    okulda basit seviyede işimizi görecek renkli lazer yazıcı arıyoruz.aslında kafamızda bir model var ama anlayandan yardım alalım dedik. kafamızdaki model canon 7660 idi.tavsiyeniz önemli.

-aylık baskı kapasitesi -1000
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır)-evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi)-yok sadece yazıcı
    -fiyat aralığı- 1800-2000 tl üst limit
    -wifi gereklimi-olsa güzel olur ama şart değil
    -fax gereklimi-değil
    -dolum yaptırılacakmı? -olması iyi olur.muadil de kullanabiliriz ama dolum da güzel iyi olur.
    siz en mantıklısını bulmuşsunuz 1yıl kadar önce olsa size 7660 ın fiyatının altında çok fonksiyonlu modeller önerirdim ancak şu anda renkli cihazların tonerlerinin muadili ve dolumu pahalıya geldiğinden aslında 800-900t.l. olması gereken cihazlara 1500-2000 istiyorlar malesef. evet dolumlarıda ekonomik ve ençok dolumunu yani yenilemesini yaptığımız modellerdendir. renklilerde muadil pek önermiyorum biz her seferinde dramı değiştirerek ve test çıktısı alarak tonerleri yapıyoruz. yazıcı satmıyoruz sadece tonerle ilgileniyoruz.toner fiyat bilgisini özelden yada telefondan sorabilirsiniz.

endless bilgisayar-ender şenkaraköse
    |
    |

• Er
    9 Mesaj

-aylık baskı kapasitesi : 1000 -1500 (Siyah- Beyaz) Renkli (150-200)

-renkli gereklimi : Kesinlikle Evet

-çok fonksiyonlu mu : Yazıcı-Tarayıcı + fotokopi olsun)

-fiyat aralığı : 3000 TL'ye kadar olabilir

-dolum yaptırılacakmı: Kesinlikle Evet (Özellikle renkli toneri ucuz olsun ,muadil tonerlerde olur)

Orijinalden alıntı: gturan20

-aylık baskı kapasitesi : 1000 -1500 (Siyah- Beyaz) Renkli (150-200)

-renkli gereklimi : Kesinlikle Evet

-çok fonksiyonlu mu : Yazıcı-Tarayıcı + fotokopi olsun)

-fiyat aralığı : 3000 TL'ye kadar olabilir

-dolum yaptırılacakmı: Kesinlikle Evet (Özellikle renkli toneri ucuz olsun ,muadil tonerlerde olur)

bir iki ay öncesine kadar her yerde bulabileceğiniz dolumları sorunsuz o fiyatlarda tek kalan 2 odel canon isensys MF724cdw veya canon İ sensys mf728cdw modellerini öneriyordum fiyatlarıda gayet uygun 2000t.l. aralığında İDİ. tonerleride her bir rengi 5-600t.l. aralığında yeniliyorduk. ancak şu anda bu modeli bulmakda zor varsa önce bunları araştırın belki kur farkından fiyatlar epey değişmiş olabilir. çok fonksiyo olmasada olur deseydiniz fiyatı 1700-1900 aralığında olan otomatik çift taraflıda yazdırabvilen wifilisadece yazıcı olarak canon 7660dw önerirdim. 7660 şu anda bulunablir. yada fiyatı epey yüksek ancak tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek tonerleride doluma uygun ve ekonomik piyasada bulnabilen HP M570DNFW modelide var. o fiyatlara çıkmayı düşünürseniz gayet iyi cihazdır. toner yenileme ve muadil fiyatlarını özelden yada direk telefıondan sorabilirsiniz.

endless kartuş
    ender şen
    |
    |

• Binbaşı
    1447 Mesaj
    canon 421 dw ler nasıl acaba ?
    crg 052h toner kullanıyor galiba dolumu oluyor mu. çip varsa çip takmadan kullanılabiliyor mu ? yoksa cip değişmeden makineyi kilitliyor mu ?

Orijinalden alıntı: mondschein66

canon 421 dw ler nasıl acaba ?
    crg 052h toner kullanıyor galiba dolumu oluyor mu. çip varsa çip takmadan kullanılabiliyor mu ? yoksa cip değişmeden makineyi kilitliyor mu ?
    yahu kardeşim 5-6 ayıdr defalarca öneride bulunmuştum boşunamı uğraştık ?zaten hala yazıcı almadınmı?. defalarca tek tek yazıcı sormayın diyede yazmıştım . binlerce model var hepsini şu nasıl diye soracakmısın acaba? birde öğretmenim demiştin okullrda kapanıyor. başkası içinmi soruyorsun? senden bişey anlamadım.

Orijinalden alıntı: endlessend

yahu kardeşim 5-6 ayıdr defalarca öneride bulunmuştum boşunamı uğraştık ?zaten hala yazıcı almadınmı?. defalarca tek tek yazıcı sormayın diyede yazmıştım . binlerce model var hepsini şu nasıl diye soracakmısın acaba? birde öğretmenim demiştin okullrda kapanıyor. başkası içinmi soruyorsun? senden bişey anlamadım.

Alıntıları Göster
    neden bu kadar kızdınız anlamadım. arkadasım için sormustum zamanında canon 411dw aldı. ( okuldaki arkadasların beklentisi farklı olabiliyor. beklentiye gore maddiyat da farklı olabiliyor. o kriterlerde, o fiyatta yazıcılara bakıp gerekirse size veya forumdaslara soruyorum ) bu kez kendim için sordum. canon 411dw galiba piyasadan kalkıyor, seneye 1. sınfıım o yuzden yeni veliler olacagı için şimdiden alsam mı 411dw yi yoksa eger dedigim modelin toneri rahatsa eylulde alıyım diye planlamıstım. biraz arastırma ile o modelde çip oldugu, muadilinin pahalı oldugu ... vs ogrendim ve şimdiden canon 411dw sipariş verdim. siyah -beyaz konusunda daha sizi rahatsız etmem :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    850 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

Alıntıları Göster
    Hocam biraz daha sabır. İftara az kaldı :) Adamcağız bir kere daha sormuş işte demekki size itamat etmiş.
    |
    |

• Yüzbaşı
    910 Mesaj
    aylık baskı kapasitesi : 300-400 (Siyah- Beyaz)

-renkli gereklimi : HAYIR

-çok fonksiyonlu mu : HAYIR

-fiyat aralığı : 300-500 ya da en uygun ne kadar olabiliyorsa

-wifi gereklimi : HAYIR

-Ağ Bağlantısı : HAYIR

-dolum yaptırılacakmı: Evet, muadili uygun olan da olabilir
    Merhaba,

Hocam şu kriterlerde tavsiyede bulunabilirseniz çok sevinirim (mümkünse chip taktırma, resetleme gibi makine üzerinde işlem yapmaya gerek olmayacak bir model):

-aylık baskı kapasitesi : 1000-1500 Siyah-Beyaz, 200-300 Renkli

-inkjet / laserjet: Laser

-renkli gerekli mi : Evet

-çok fonksiyonlu mu : Evet - Yazıcı + Tarayıcı + fotokopi

-fiyat aralığı : Max 2500 TL

-wifi gereklimi : Evet

-Ağ Bağlantısı : Evet

-Fax: Şart değil

-dolum yaptırılacak mı: Evet. Dolum ve muadil toner alternatifi muhakkak olmalı

-Çift Taraflı Baskı : Tercihen evet.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Muadil tonerli,
    Çipi olmayan veya uğraştırmayacak,
    Wifili,
    Yazıcı + Fotokopili + tarayıcılı

Hangi ürünler öneririlir?
google reklamları
Masal
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.