Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
3.738
Cevap
70
Favori
164.709
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ
Giriş
    1577 Mesaj

Öneriniz için teşekkürler. Fiyat olarak daha aşağılarda bir seçenek önerir misiniz? Bu model 650 TL civarından başlıyor ve bu rakamlara çıkmak istemiyorum. Maksimum 400 TL civarı bir alet tercihim.

Muadil ürün ararken BROTHER HL-1211W gözüme çarptı, önerir misiniz? Daha kompakt ve ucuz seçeneklere kayınca da HP Deskjet 1115 gibi seçenekler çıkıyor ama onlardan çok emin olamıyorum.
    |
    |
    endlessend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    280 Mesaj

Aynı durumda ben de kaldım şuan. Brother güzel duruyor. Ofiste masanın yanına da gider ufak çünkü . 1000 baskıymış. Eğer dolum yapılıyorsa bence canon a 700 vermek yerine 400 vererek bunu almak makul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Guybrush Threepwood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Öneriniz için teşekkürler. Fiyat olarak daha aşağılarda bir seçenek önerir misiniz? Bu model 650 TL civarından başlıyor ve bu rakamlara çıkmak istemiyorum. Maksimum 400 TL civarı bir alet tercihim.

Muadil ürün ararken BROTHER HL-1211W gözüme çarptı, önerir misiniz? Daha kompakt ve ucuz seçeneklere kayınca da HP Deskjet 1115 gibi seçenekler çıkıyor ama onlardan çok emin olamıyorum.

deskjet dediğiniz inkjet inkjeti önermiyorum daha öncede çokça yazdım sebeplerini .önereceğim başka cihaz varsa onlarıda yazıyorum. başka önereceğim cihaz yok tek tek şu nasıl bu nasıl sorularına yetişmem mümkün değil. zira önermiyorum deyince sebebinide soruyorlar

endlesskartus.com
    ender
    |
    |

• Binbaşı
    1809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yasir3

Aynı durumda ben de kaldım şuan. Brother güzel duruyor. Ofiste masanın yanına da gider ufak çünkü . 1000 baskıymış. Eğer dolum yapılıyorsa bence canon a 700 vermek yerine 400 vererek bunu almak makul

siz bilirsiniz. ben önermiyorum. sadece ufak ve ucuz olması yeterliyse sizin mesele yok ozaman ama ben önermem.
    |
    |
    Merhaba ofiste kullanmak üzere muadil toneri kolay bulunan lazer renkli ve tarayıcı faxı olan yazıcı arıyorum önerilen model canon mf728cdw idi ama artık üretilmiyor herhelde olan da çok pahalı satıyor bu ayarda bir makine ihtiyacım var tavsiye alabilirsem sevinirim teşekkürler.

Orijinalden alıntı: storm_crow

Merhaba ofiste kullanmak üzere muadil toneri kolay bulunan lazer renkli ve tarayıcı faxı olan yazıcı arıyorum önerilen model canon mf728cdw idi ama artık üretilmiyor herhelde olan da çok pahalı satıyor bu ayarda bir makine ihtiyacım var tavsiye alabilirsem sevinirim teşekkürler.

şu anda faxlı olarak önereceğim şu anda yok malesef renkli cihazlarda şu anda sıkıntı var doluma uygun üretilmiyor yrni çıktığındada muadilleri çok pahalı oluyor yeni çıkan hp ve canonların tonerleri çok pahalıya geliyor yeni olduıklarından o yüzden faxdan vazgeçerseniz canon 176n daha ucudur çok fazla çıktı almıyorsanız işinizi görür muadilleride her yerde bulunur bizde satıyoruz. muadili şimdilik pAHALI OLAN canon 635cx de alabiklirsiniz her bir toneri 100t.l.nin üzerinde tabi +kdv şeklinde şimdilik malesef.

endlesskartus.com
    ender
    |
    |

• Binbaşı
    1252 Mesaj
    merhaba; HP LaserJet Pro M402dw hakkında görüşünüz nedir, tavsiye edermisiniz?

Orijinalden alıntı: mTm

merhaba; HP LaserJet Pro M402dw hakkında görüşünüz nedir, tavsiye edermisiniz?

aslında model sorularına yanıt vermiyordum. foruma biraz göz gezdirirseniz görürsünüz. onun yarine hem kendisi hemde toneri daha ekonomik olan yüksek kapasiteli toneri ile %5sf. yoğunluğu ile tek tonerle 6400 sayfa çıktı veren canon lbp 251dw öneririm. özellikleride aynıdır. özelden fiyat bilgisi atarım toneri ile ilgili biz yazıcı satmıyoruz. sadece toner dolumu ve muadil toner satıyoruz.

endlesskartus.com
    ender
    |
    |

Cevabınız için teşekkür ederim, zaten kafamdaki diğer modellerde 251 ve 252dw idi, sadece hp biraz daha kompakt tasarıma sahip olduğu için onu sormuştum, inşallah yakın zamanda 252 yada 251 modellerinden birini alacağım öyleyse...
    |
    |
    Bahsedilenler: endlessend
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) Evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) evet
    -fiyat aralığı Maksimum 800
    -wifi gereklimi evet ve mümkünse, cepten baskıya yollama, bağlanma/kullanım kolaylığı önemli
    -fax gereklimi hayır ama olsa ve fiyat uçmaz ise çok güzel olur :)
    -dolum yaptırılacakmı? mümkünse tank'lı bir cihaz olsun zaten

şimdiden çok teşekkürler

Orijinalden alıntı: unik06

-aylık baskı kapasitesi : En Fazla 100 sayfa Siyah / 100 sayfa renkli
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) Evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) evet
    -fiyat aralığı Maksimum 800
    -wifi gereklimi evet ve mümkünse, cepten baskıya yollama, bağlanma/kullanım kolaylığı önemli
    -fax gereklimi hayır ama olsa ve fiyat uçmaz ise çok güzel olur :)
    -dolum yaptırılacakmı? mümkünse tank'lı bir cihaz olsun zaten

şimdiden çok teşekkürler

tanklı sistem inkjet (mürekkep kartuşlu) yazıcılarda olur inkjetide ben önermiyorum. sebeplerini merak ederseniz konu içerisinde onlaerca kez yazdım. laser renkli olarak toneri sorunsuz dolabilen ve muadilleri bulunan fiyatı en uygun olarak şu anda bulunabilen hp m176n öneririm. wifi hariç diğer tüm özellikler mevcuttur.

endlesskartus.com
    ender
    |
    |

• Binbaşı
    1101 Mesaj
    -aylık baskı kapasitesi ----------------------------------500 sanırım hiç saymadık
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) ---------- evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) ------------------- evet
    -fiyat aralığı ------------------------------------------- max 500
    -wifi gereklimi ------------------------------------------ evet
    -fax gereklimi ------------------------------------------- gerekir (ama olmazsa olmaz değil)
    -dolum yaptırılacakmı? ----------------------------------- evet

önceki çalıştığım yere canon 5650 almıştık 218 tl ye bitmeyen kartuş kitiyle memnundum. Ama piyasada yok şuan. Tekrar öyle bir şeyler var ise veya ona yakın çok makbule geçer.
    Teşekkürler.
    quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

-aylık baskı kapasitesi ----------------------------------500 sanırım hiç saymadık
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) ---------- evet
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) ------------------- evet
    -fiyat aralığı ------------------------------------------- max 500
    -wifi gereklimi ------------------------------------------ evet
    -fax gereklimi ------------------------------------------- gerekir (ama olmazsa olmaz değil)
    -dolum yaptırılacakmı? ----------------------------------- evet

önceki çalıştığım yere canon 5650 almıştık 218 tl ye bitmeyen kartuş kitiyle memnundum. Ama piyasada yok şuan. Tekrar öyle bir şeyler var ise veya ona yakın çok makbule geçer.
    Teşekkürler.

ofiyatlarda laser renkli cihaz yok malesef inkjetide ben önermem sebeplerini konu içerisinde onlarca kez yazmıştım.merak ederrseniz biraz göz gezdirirseniz görürsünüz.
    |
    |

• Çavuş
    51 Mesaj
    - Aylık baskı kapasitesi: 100-150
    - Renkli gerekli mi: Hayır
    - Çok fonksiyonlu mu (tarayıcı-fotokopi): Evet
    - Fiyat aralığı: 1000 TL
    - Wi-fi gerekli mi: Evet
    - Fax gerekli mi: Hayır
    - Dolum yaptırılacak mı: Evet
    1809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Brogba

canon 237w toneri dolumu ve muadili ekonomiktir. toner fiyat bilgisi için özelden sorabilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ofis için aylık 1000-2000 arası baskı yapan renkli çok fonksiyonlu lazer yazıcı arıyoruz.
    yer dar olduğundan sekreterimiz masaya koyacak o yüzden fotokopi tarzı cihazlar zor gözüküyor.
    Geçmiş yazılarınızı okudum toner açısından renkli lazerler problemli diyorsunuz ama yine de sormak istedim.
    Bütçe belli değil muhtemelen 1500TL civarı olur. Yine de bütçeyi düşünmeden de önerileriniz alabiliriz.
    teşekkürler

Aynı özelliklerde fiyatı biraz daha uygun bir yazıcı tavsiye edebilir misiniz?
    |
    |
    endlessend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kataliz

Merhabalar,
    ofis için aylık 1000-2000 arası baskı yapan renkli çok fonksiyonlu lazer yazıcı arıyoruz.
    yer dar olduğundan sekreterimiz masaya koyacak o yüzden fotokopi tarzı cihazlar zor gözüküyor.
    Geçmiş yazılarınızı okudum toner açısından renkli lazerler problemli diyorsunuz ama yine de sormak istedim.
    Bütçe belli değil muhtemelen 1500TL civarı olur. Yine de bütçeyi düşünmeden de önerileriniz alabiliriz.
    teşekkürler

canon 7660cdn hem dublex baskılı ethernetlidir. tonerleri doluma uygun ve ekonomiktir. en çok dolum yaptığımız tonerlerden kulllanmaktadır toner dolum yada muadil toner fiyatlarını özelden yada telefondan sorabilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender

quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

Orijinalden alıntı: Brogba

canon 237w toneri dolumu ve muadili ekonomiktir. toner fiyat bilgisi için özelden sorabilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender

Aynı özelliklerde fiyatı biraz daha uygun bir yazıcı tavsiye edebilir misiniz?
    |
    |
    Bahsedilenler: endlessend
Reklamlar
son dakika
haberler
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.