Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ

3.738
Cevap
70
Favori
164.628
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ
Giriş
    182 Mesaj
    Toner tozu tavsiyesi nedir ..tn 1040 toner ..

Birde kaç gram koymak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: my1863

Toner tozu tavsiyesi nedir ..tn 1040 toner ..

Birde kaç gram koymak lazım

yaklasık 35-40 gr. doldururken ben gram hesabı yapmıyorum goz kararı doluma 3 - 4 cm kalasıya kadar dolduruyorum. genelde yazıcı toner bitti uyarısı verse dahi içinde hala toz oluyor. hiç doldurmadan reset carkını cevirip devam ediyorum taki çıktı kalitesi düşüp de toz tamamen bitene kadar
    |
    |

Herhangi bir ekstra fonksiyonu olmayan renkli yazıcıya ihtiyacım var; baskı kalitesinin iyi olması gerekiyor ama. Hangi ürünü tavsiye edersiniz?

Baküden selamlar! Merhaba arkadaşlar,

Düğün salonu işi yapan ve termal makine kullanan arkadaşlar Düğün salonu için en iyi termal baskı makinası sizce hangisidir ?

Düğün salonu işi geldi ve termal makine ve maliyet hesabı yapıyorum daha doğrusu araştırıyorum. İnternet çok karışık ve bilgi kirliliği var Benim tercihim DNP DS620 Termal Fotoğraf Baskı Cihazı! Ama Baküde en çok Kodak ve Fuji işleniyor

15*21 baskı boyutu için bana yazıcı tavsiyesinde bulunabilir misiniz? DNP, Citizen, Kodak v.s. bilgisi olan arkadaşlardan, bilgi ve tecrübe paylaşımı rica ediyorum. Fiyat-performans, kağıt maliyeti ve bulunabilirliği gibi konularda özellikle.

Termal makinesi pahalı olsada olur. Amma kağıdı ucuz ve 15x21 boyutda en azı 1 kolide 600-700 baskı olsun.

Ama Epson L850 aklımdan çımıyor. Sizce L850 yoksa termal fotoğraf baskı makinası?

Kodak RGP270 A5 (15x21) Glossy Inkjet Kağıtı hangi yazıcılar içindir?

15x21 baskı yapa bilen mürekkep püskürtmeli yazıcı varmı? Varsa bir dolumda kaç adet çıkır.

Bitane Termal fotoğraf baskı makinesi bitanede Epson almaya karar verdim.

Ama istediyim gibi Epson bulamıyorum. Epsonun böyle bir yazıcısı varmı - dvd baskılı, tanklı ve otomatik çift taraflı yapa bilen? (Canon Pixma MX 925 Gibi. Ben yıllardır Epson kullanıyorum, bunun için Canon almadım ve en esası tanlı diyil.) Arkaşdakar bilen yazsın rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler! Herkese hayırlı işler!

+99517320666 whatsapp
    |
    |

• Binbaşı
    1809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: medey403

Kolay gelsin

Biz mimari bir ofis için A3 renkli yazıcı arıyoruz

Gramjlı kağıda çıktı alacaz (150-300 gr)

Elimizde hp 477 serisi A4 renkli yazıcı var

Onun için a3 mono yazıcı bile olabilir.

Dolum veya muadil uygun olması iyi olur.

Epson l1800 önerdiler ama bizim çıktı sıklığımız zamana yayılı değil

Profesyonel de olabilir.

hp 5225 yada dublex baskıda gerekli ise cp 5225dn öneririm. tonerleri doluma uygun ve büyük tonerlidir. çözünürlüğüde birkaç mimari ofis ve inşaat şirketi müşterimiz için yeterli bulunuyor. tabi biz yazıcı satmıyoruz sadece toner dolumu ve muadil toner işiyle uğraşıyoruz toner fiyat bilgisi sormak isterseniz özelden yada telefonlarımızdan bana ulaşabilişrsiniz.

endlesskartus.com
    ender
    |
    |

• Binbaşı
    1809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

İyi akşamlar,

Herhangi bir ekstra fonksiyonu olmayan renkli yazıcıya ihtiyacım var; baskı kalitesinin iyi olması gerekiyor ama. Hangi ürünü tavsiye edersiniz?

CANON İ-SENSYS LBP7660CDN modelini öneririm. tonerleride doluma uygun ve ekonomiktir. fiyatıda fena sayılmaz.

endlesskartus.com
    ender
    |
    |
    mimari buromuz için 2 ayrı tavsiyeye ihtiyacımız var..
    1.si 2ayrı tepsisi bulunan muadil tonerli a3 a4 renkli lazer yazıcı
    2.si 1 secenek pahalı gelirse muadil tonerli a4 renkli lazer yazıcı

su anda brotherin a3 a4 2 tepsili murekkep puskurtmeli yazıcısını kullanıyoruz.ilk secenek butcemize uyar ise bunu kullanmayı bırakacagız.Butceyi asarsa bu yazıcıyı renkli a4 lazer yazıcı ile destekleyeceğiz..
    Büromuzda plotterda mevcut...
    Şimdiden tesekkur ederiz..

Orijinalden alıntı: bakkal34

selamun aleyküm tam sayfa a4 renkli çıktılar alabileceğim ekonomik dolumu kolay lazer yada mürekkepli hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz teşekkür ederim

özeldende yazmışsınız bende konu içerisinde yazın demiştim cevabımda ordan görürsünüz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: bguloglu

Merhaba,
    mimari buromuz için 2 ayrı tavsiyeye ihtiyacımız var..
    1.si 2ayrı tepsisi bulunan muadil tonerli a3 a4 renkli lazer yazıcı
    2.si 1 secenek pahalı gelirse muadil tonerli a4 renkli lazer yazıcı

su anda brotherin a3 a4 2 tepsili murekkep puskurtmeli yazıcısını kullanıyoruz.ilk secenek butcemize uyar ise bunu kullanmayı bırakacagız.Butceyi asarsa bu yazıcıyı renkli a4 lazer yazıcı ile destekleyeceğiz..
    Büromuzda plotterda mevcut...
    Şimdiden tesekkur ederiz..

sorulara yanıt şeklinde sorsaydınız daha iyi olurdu. a3 renkşli laser olarak tonerlerinin dolumda baskı adedine göre ekonomik ve çözünürlüğüde fena olmayan hp 5225 öneririm. 1seçenek pahalı gelirse şu anda dolumu sorunsuz ekonomik fiyatlı renkli laser pek kalmadı a4 olarak yeni nesillerin tonerleride dolumu maliyetli ve küçük a4 çok fonksiyonlu önereceğim modeli Canon i-SENSYS MF728Cdw modelidir. toner fiyatlartını sorarsanız ya özelden yada telefondan sorabiklirsiniz.

endlesskartus.com
    ender
    |
    |

• Çavuş
    55 Mesaj
    Canon mx925 için dolan kartuş ve mürekkep alamayı düşünüyorum
    Bunun için hem dolan kartuşu nerden alsam.

Ayrıca mürekkep olacak gözüme çarpan markalar
    1- cercesor
    2- ocp
    3- PHOTO INK (bursakartuş)
    4- go print

veya sizin önereceğiniz mürekkepler.

Bu mürekkebi sadece fotoğraf baskısına kullanacağım.
    Tıkanma yapmamalı, solma yapmamalı ve nem, su gibi etkenlere dayanıklı olmalı.

Bilgilerinizi bekliyorum.
    |
    |

Canon MX925 den üstün bir yazıcı biliyorsanız yazın lütfen.

Benim için en esası tanklı, dvd baskısı ve çift taraflı olması.

Epson L850 iyi ama malesef wifi yok.

ECOTANK ITS L3050 - ECOTANK ITS L3060 - Epson L565 - Epson L565 - Epson L3060 - Epson L1455 - Epson L6190 - Epson L4150 bunların hangisi cd baskısı yapa biliyor? Sonradan cd baskılı yapmak mümkünmü?

Şimdiden herkese teşekkürler
    |
    |

Güçlü ve verimli Ofis için Hepsi Bir Arada yazıcı

Tarama, fotokopi ve faks işlemleri için 35 sayfalık çift taraflı Otomatik Doküman Besleyici

Tanklı

Kullanışlı, yüksek kapasiteli 250 yapraklık kağıt tepsisi

Çift İşlevli Panele sahip büyük, kullanıcı dostu 7,5 cm (3,0 inç) renkli TFT ekran

akıllı telefonlar/tabletlerden baskı alın ve akıllı telefonlar/tabletlere tarama yapın. Apple AirPrint desteklenir

Google Cloud Print desteği ve PIXMA Cloud Link ile Internet'ten baskı

Doğrudan Diske Baskı ve çift taraflı baskı ile gelişmiş ortam kullanımı
    |
    |

Tanklı + Cd baskısı + Wifi + Otomatik çift taraflı yapa bilen bir yazıcı varmı?

Mesela Canon Pixma Mx925 gibi herşey var ama tanklı diyil.

Lütfen acil cevaplarsanız sevinirim

https://www.facebook.com/sahin.abisov.92

İyi günler ...tn 1040 tonere dolum yaptım.tonere resette attım.ancak yazıcıdan çıktı alıyorum ama o kadar silik ki sanki hiç yazmamış gibi ...neden acaba acil cevap verirseniz çok sevinirim..

dolumu duzgun yaptıysanız tek sorun kullandıgınız tozdur. farklı bir markanın tozunu mu kullandınız ?

linki var mı tozun. ? kaç kez dolum yaptınız aynı hazneye, muadil hazne mi orijinal hazne mi ? tonerdeki bıcagı hiç temizlediniz mi ? dolumdan once cıktılarda sorun var mıydı

Olmuyor bir türlü resimde atamadık ..kusura bakmayın

|
    |
    mondschein66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi günler ...tn 1040 tonere dolum yaptım.tonere resette attım.ancak yazıcıdan çıktı alıyorum ama o kadar silik ki sanki hiç yazmamış gibi ...neden acaba acil cevap verirseniz çok sevinirim..

manyetiği temizleyen bıçağı tırnağınızla veya maket bıçağı gibi bişeyin tersiyle hafifçe, oluşan şerit şeklindeki oksitlenmeyi gayet dikkatlice kazıyın eğer nanyetik ve dramın ömrü bitmediyse sorununuz çözülecektir.

endlesskartus.com
    ender
    |
    |

Orijinalden alıntı: Epson7

Merhaba,

Tanklı + Cd baskısı + Wifi + Otomatik çift taraflı yapa bilen bir yazıcı varmı?

Mesela Canon Pixma Mx925 gibi herşey var ama tanklı diyil.

Lütfen acil cevaplarsanız sevinirim

https://www.facebook.com/sahin.abisov.92

sorunuza yenlış yerde yanlış konuda yanıt arıyorsunuz inkjet yazıcı önermiyorum. çok sorunlu olduğu için konu içerisinde dfalarca nedenlerini yazdım ve onlarca bu yazıcıdan alıp hayatından bezenlerin sorularıyla dolu. illa inkjet alacaksanız hp nin bir modelini alın her ihtimale karşı orjinal kartuşu ucuz bir model seçin en azından kısa ömrünü uzatmış olursunuz.
    |
    |

• Er
    7 Mesaj
    İyi günler. Bir yazıcı almaya karar verdim fakat kolay olmadığını gördüm. Bütçe 600 TL. Aradığım yazıcıda şu ozelliklerin olmasını istiyorum.

1) Orjinal toner pahalı oldugu için toner dolumu olmalı

2) Baskı maliyeti düşük olmalı

3) Toner kapasitesi yüksek olmalı

4) Fiyatı çok yüksek değilse çok fonksiyonlu yazıcı da olabilir.

haberler
Masal
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,378
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.