Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ender Bey iyi günler okulda belge yazdırmak için renkli lazer yazıcı almayı düşünüyoruz .Bize birkaç model tavsiye edildi.Öncelikle kullanacağımız kağıt kalın ve üstü parlak .Diğer yazıcılarla siyah yazdırdığımızda silinme yapıyor. Hp de Cartstok tercihiyle yazdırırsak sıkıntı yaşamıyoruz. Bunun içinde ilk tercihimiz HP .
    Bize önerilen ilk makine Hp Pro 400 Color M452 NV modeli yaptığım araştırmalara göre dolumu bile çok pahalı.Muadil Toner tanesi 175 TL dediler.
    2. önerilen model HP M176 bunun tonerinin ucuz olduğu söyleniyor.Siz bize hangisini öneririsiniz . sadece renklide kullanacağız.Yada daha başka model tavsiyesi ne olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gturan20

Ender Bey iyi günler okulda belge yazdırmak için renkli lazer yazıcı almayı düşünüyoruz .Bize birkaç model tavsiye edildi.Öncelikle kullanacağımız kağıt kalın ve üstü parlak .Diğer yazıcılarla siyah yazdırdığımızda silinme yapıyor. Hp de Cartstok tercihiyle yazdırırsak sıkıntı yaşamıyoruz. Bunun içinde ilk tercihimiz HP .
    Bize önerilen ilk makine Hp Pro 400 Color M452 NV modeli yaptığım araştırmalara göre dolumu bile çok pahalı.Muadil Toner tanesi 175 TL dediler.
    2. önerilen model HP M176 bunun tonerinin ucuz olduğu söyleniyor.Siz bize hangisini öneririsiniz . sadece renklide kullanacağız.Yada daha başka model tavsiyesi ne olabilir.

ilkini zaten önermem yeni nesil hp lerin tonerleri sorunlıu aslında ilk önce hp öneriridim. fakat şu son 1-2 yıldır canon öncelikli öneriyorum özellikle renklide o dediğiniz özellik tüm hp lerde varmı araştırmak lazım yada canondada varmı zira daha düne kadar tüm canon tonerler tüm aynı özellikteki hp lerle uyumlu idi. sorularıma yanıt şeklinde tavsiye isteseydin daha iyi olurdu zira aylık çıktı adedinizi yazmamışsınız hp m176 nın toneri doluma uygundur lakin dram ünitesi ayrı ve tonerleride çok küçüktür eğer aylık 200-300sayfa alacaksanız işinizi görür. ama ben size canon 628cw öneririm. fiyatı biraz yüksek lakin şu anda toneri sorunsuz dolan renkli laser fiyata göre en iyisi bu.

endlesskartus.com
    ender

• -aylık baskı kapasitesi - 100,150 arası
    -renkli gereklimi- renkli lazer
    -çok fonksiyonlumu - hayır
    -fiyat aralığı tavan 750 tl
    -wifi gereklimi - evet
    -fax gereklimi - hayır
    -dolum yaptırılacakmı? - evet

Wifi olması şart tonerlerin dolması yada hesaplı muadil tonerde olur. evde kullanılacak eşim okul için çıktı alıyor ve renkli oluyor. Çocuklarda ilerleyen yıllarda kullanırlar. Wifi işi bozuyor sadece samsung bulunuyor bu fiyat aralığında. Başka ne alabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArmaganT

-aylık baskı kapasitesi - 100,150 arası
    -renkli gereklimi- renkli lazer
    -çok fonksiyonlumu - hayır
    -fiyat aralığı tavan 750 tl
    -wifi gereklimi - evet
    -fax gereklimi - hayır
    -dolum yaptırılacakmı? - evet

Wifi olması şart tonerlerin dolması yada hesaplı muadil tonerde olur. evde kullanılacak eşim okul için çıktı alıyor ve renkli oluyor. Çocuklarda ilerleyen yıllarda kullanırlar. Wifi işi bozuyor sadece samsung bulunuyor bu fiyat aralığında. Başka ne alabilirim ?

hp 1025w artık bulunamıyor malesef o işinizi görürdü. hp deki aie print olagyı yani kablosuz çıktı alabilşmek için sundukları çözümün benzeri canonda varmı acaba müşteri hizmetlerine bir sorun isterseniz.hp lerin yeni cihazlarınında dolumu pahalı ve zahmetli dolayısıyla muadilide öyle. eğer 2.el alma imkanınız var ise hp pro 200 m251nw modelini öneririm. tonerleri kolay bitiremez hemde daha ucuza temin edebilirsiniz.

• arkadaşlar tatilk süresince msjlara ve tavsiyelere cevap veremicem bilginiz olsun normalde her sabah yazılan bütün sorulara yazıcı tavsiyesi isteyenlere cevap yazıyordum. bi hafta kadar idare edin lütfen. herkese iyi bayramlar...

endlesskartus.com
    ender

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endlessend -- 24 Haziran 2017; 12:39:51 >
  • merhabalar ufak iş yerimiz içinsizden öneri rica ediyorum .
    1-fiyat aralığı üst 500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 100-250
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı tarayıcı fotokopili)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. her ikisi de olabilir
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? siyah yeterli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? kartus toner dolumu problemsız ve ucuz olması
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) fark etmez
  • Merhaba,
    Evde kullanacağım bir yazıcı arıyorum.
    Çıktı hızının biraz hızlı olması ve en önemlisi küçük boyutlarda olmasını istiyorum.
    Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet
    Renkli çıktı gerekli mi? olsa iyi olur şart değil
    Wifi olsa iyi olur

bu kapsamda iki yazıcı tespit ettim sizin fikirleriniz merak ediyorum. Teşekkürler

Canon Pixma E474 Fotokopi + Tarayıcı +Wi Fi Yazıcı bitmeyen kartuşlu 270 tl
    HP DeskJet Ink Advantage 4535 Fotokopi + Tarayıcı + Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı 260tl
  • Bunlar inkjettir ben inkjet onermiyorum sebeplerini çok sefer yazdım göz gezdirebilirsiniz madem renkli şart değil daha dayanıklı toneri doluma uygun muadilide ekonomik olan Canon 6030w oneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bore

merhabalar ufak iş yerimiz içinsizden öneri rica ediyorum .
    1-fiyat aralığı üst 500
    2-aylık ortalama çıktı sayısı 100-250
    3-çok fonksiyonlu mu (yazıcı tarayıcı fotokopili)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz. her ikisi de olabilir
    5-Renkli çıktı gerekli mi (renkli Lazer Yazıcılar fiyatları diğerlerinden yuksektir) ? siyah yeterli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı? kartus toner dolumu problemsız ve ucuz olması
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) fark etmez

Canon 231 işinizi görür

Endlesskartus.com

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_cs

Merhaba,
    Evde kullanacağım bir yazıcı arıyorum.
    Çıktı hızının biraz hızlı olması ve en önemlisi küçük boyutlarda olmasını istiyorum.
    Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız? evet
    Renkli çıktı gerekli mi? olsa iyi olur şart değil
    Wifi olsa iyi olur

bu kapsamda iki yazıcı tespit ettim sizin fikirleriniz merak ediyorum. Teşekkürler

Canon Pixma E474 Fotokopi + Tarayıcı +Wi Fi Yazıcı bitmeyen kartuşlu 270 tl
    HP DeskJet Ink Advantage 4535 Fotokopi + Tarayıcı + Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı 260tl

Bunlar inkjettir ben inkjet onermiyorum sebeplerini çok sefer yazdım göz gezdirebilirsiniz madem renkli şart değil daha dayanıklı toneri doluma uygun muadilide ekonomik olan Canon 6030w oneririm

• @endlessend

Merhaba,

Ofiste XEROX marka düşman başına bir yazıcı vardı, kullanılamaz hale geldi.

Tarama, faks, wi-fi vs. tüm özellikleri barındıran bir yazıcı almamız lazım. Ofiste kullanıyoruz ama çok ciddi sayılarda çıktı alınmıyor. Bize seri çalışan, kartuşta sıkıntı çıkarmayacak (xerox dolum ile çalışmıyordu, ocağa incir ağacı dikti) sorun çıkınca kolayca halledebilecek bir yazıcı tavsiye eder misiniz?
    Çalıştığımız kırtasiyedeki arkadaş HP alın dedi. Sizce ne almalı?
  • Bitmeyen Kartuşlu Canon E474 almayı planlıyorum. 4 tüp 100 ml dolu. 300 tl.

WiFi olması ve renkli olması önemli Benim için.

Bu sistemi ilk defa kullanacağım.

Önerisi tavsiyesi olan var mı?

Kullanan var mı bu ürünü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

@endlessend

Merhaba,

Ofiste XEROX marka düşman başına bir yazıcı vardı, kullanılamaz hale geldi.

Tarama, faks, wi-fi vs. tüm özellikleri barındıran bir yazıcı almamız lazım. Ofiste kullanıyoruz ama çok ciddi sayılarda çıktı alınmıyor. Bize seri çalışan, kartuşta sıkıntı çıkarmayacak (xerox dolum ile çalışmıyordu, ocağa incir ağacı dikti) sorun çıkınca kolayca halledebilecek bir yazıcı tavsiye eder misiniz?
    Çalıştığımız kırtasiyedeki arkadaş HP alın dedi. Sizce ne almalı?

hp ama hp nin yeni çıkan laserlarında bile dolum sorunlu yada çipi pahalıya geliyor . ancak fiyatı en çok etkileyen en önemli özellik lazımmı yazmamışsınız. renkli gereklimi değilmi gerekli değil varsayarak canon 237w , dublex baskıda lazımsa canon 416dw yada canon 247dw öneririm.

endlesskartus.com
    ender

• quote:

Orijinalden alıntı: anonymouss

Bitmeyen Kartuşlu Canon E474 almayı planlıyorum. 4 tüp 100 ml dolu. 300 tl.

WiFi olması ve renkli olması önemli Benim için.

Bu sistemi ilk defa kullanacağım.

Önerisi tavsiyesi olan var mı?

Kullanan var mı bu ürünü ?

inkjet önermiyorum açtığım konuya pek göz gezdirmemişsiniz sanırım. heleki bitmeyen sistemleri hiç önermem. sebeplerini defalarca yazmıştım zaten
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    Renkli lazım evet.
    Dolum yapılamayacak bile olsa toneri ucuz olsun isteriz.

Canonların dolum tonerinde sıkıntı olmuyor mu?
  • Merhaba, ofisimiz için her işimizi görebilecek dolumu kolay uzun ömürlü bir yazıcı arayışındayız.

-aylık baskı kapasitesi - 500
    -renkli gereklimi - Evet
    -çok fonksiyonlumu - Evet
    -fiyat aralığı - Maksimum 1150
    -wifi gereklimi - Evet
    -fax gereklimi - Evet
    -dolum yaptırılacakmı? - Evet

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • -aylık baskı kapasitesi: 500 yoğun dönemde en fazla 1000 sayfa.
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) :hayır.
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi):evet
    -fiyat aralığı: en fazla 800 lira.
    -wifi gereklimi: Evet
    -fax gereklimi: Hayır.
    -dolum yaptırılacakmı? Evet.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak; aynı ağ üzerinden 2 bilgisayarın rahatlıkla yazıcıyı kullanabileceği, hızlı ve düşük maliyetli bir yazıcı arıyorum. Eğer bu bütçe yetersiz derseniz biraz daha yüksek seviyede önerilerinize de açığım. Bir de mümkünse aynı özelliklere sahip fax özelliğine sahip bir yazıcı da önerebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Renkli lazım evet.
    Dolum yapılamayacak bile olsa toneri ucuz olsun isteriz.

Canonların dolum tonerinde sıkıntı olmuyor mu?

olmuyor ancak modeline bağlı tabiki eski hp lerin hepsi ekonomik olarak dolduğundan önceden onu önerirdik zira teknik servisi hp den daha iyi çalışıyor. benim yazdıklarım sadece siyahtır sizde sorulara yanıt şeklinde tavsiye isteseydiniz zaman kaybı olmazdı.. canon 628cw öneririm fax -fotokopi-scenner -wifili bir cihazdır tonerleri sorunsuz dolar yakındada piyasada hatta şimdiden karaborsaya düşürmeye başladılar alacaksanız elinizi çabuk tutun. biz yazıcı satmıyoruz sadece toner dolumu ve muadilk satışı yapıyoruz sorarsınız diye şimdiden yazayım dedim.

endlesskartus.com
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrec4nl4r

Merhaba, ofisimiz için her işimizi görebilecek dolumu kolay uzun ömürlü bir yazıcı arayışındayız.

-aylık baskı kapasitesi - 500
    -renkli gereklimi - Evet
    -çok fonksiyonlumu - Evet
    -fiyat aralığı - Maksimum 1150
    -wifi gereklimi - Evet
    -fax gereklimi - Evet
    -dolum yaptırılacakmı? - Evet

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

sizede canon 628cw öneririm.

endlesskartus.com
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alililii

-aylık baskı kapasitesi: 500 yoğun dönemde en fazla 1000 sayfa.
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) :hayır.
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi):evet
    -fiyat aralığı: en fazla 800 lira.
    -wifi gereklimi: Evet
    -fax gereklimi: Hayır.
    -dolum yaptırılacakmı? Evet.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak; aynı ağ üzerinden 2 bilgisayarın rahatlıkla yazıcıyı kullanabileceği, hızlı ve düşük maliyetli bir yazıcı arıyorum. Eğer bu bütçe yetersiz derseniz biraz daha yüksek seviyede önerilerinize de açığım. Bir de mümkünse aynı özelliklere sahip fax özelliğine sahip bir yazıcı da önerebilirseniz sevinirim.

canon 216n yada 226n önerirdim lakin onları bulmak zor wifili olarak Canon I-Sensys MF237W modelini öneririm hem faxlı hemde 800t.l. nin altında toneri doluma uygun ve ekonomiktir.

endlesskartus.com
    ender

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.