Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar özel msj kutum açılmıyor öneri siteyenler konu üzerinden özelliklerini tam belirterek cihaz sorsunlar. toner fiyatı sormak isteyenlerde sitemizdeki iletişim numaralarından direk bana ulaşabilirler

endlesskartus.com
    ender
  • Merhaba,

Ofis için çok fonksiyonlu, fax özellikli, siyah-beyaz olarak aylık 200-300 sayfa baskı alacağımız bir yazıcıya ihtiyacımız var. Toneri doldurabiliriz farketmez ama ekonomik olması önemli.

İki farklı yere Oki MB 451DN ve Xerox 3225NI Wifi yazıcılarından almıştım iki yer de çok memnunmuş (ben kullanmadım). Şu an Oki piyasada stokta olan yer yok, Xerox da 6 ay önceki fiyatının 2 katına çıkmış.

Ayrıca, şu an ofiste Brother lazer yazıcı kullanıyorum, toneri kendim doldurabiliyorum ama fotokopi, faks falan derken lazer çok fonksiyonlu yazıcı şart oldu. Tavsiyeleri beklerim.

Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: stranger32

Merhaba,

Ofis için çok fonksiyonlu, fax özellikli, siyah-beyaz olarak aylık 200-300 sayfa baskı alacağımız bir yazıcıya ihtiyacımız var. Toneri doldurabiliriz farketmez ama ekonomik olması önemli.

İki farklı yere Oki MB 451DN ve Xerox 3225NI Wifi yazıcılarından almıştım iki yer de çok memnunmuş (ben kullanmadım). Şu an Oki piyasada stokta olan yer yok, Xerox da 6 ay önceki fiyatının 2 katına çıkmış.

Ayrıca, şu an ofiste Brother lazer yazıcı kullanıyorum, toneri kendim doldurabiliyorum ama fotokopi, faks falan derken lazer çok fonksiyonlu yazıcı şart oldu. Tavsiyeleri beklerim.

Çok teşekkürler

hp 127fw öneririm çip derdi yok dolumu sorunsuzdur.

endlesskartus.com
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

-aylık baskı kapasitesi 500-600 sayfa (ortalama 550 siyah beyaz, 50 renkli)
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) gerekli proje çıkartıyorum. Renkliye ek olarak fiyat çok fazla uçacaksa siyah beyaz öneriside alabilirim.
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) kesinlikle
    -fiyat aralığı maximum 750-800
    -wifi gereklimi büyük kolaylık olursa çok iyi olur
    -fax gereklimi kesinlikle
    -dolum yaptırılacakmı? evet yaptırılacak.

Tüm bunlara ek olarak, daha tam olarak araştırmamakla birlikte, şöyle bir yazıcı buldum yorumlarınızı bekliyorum.
    http://www.hepsiburada.com/samsung-sl-m2070fw-wi-fi-faks-fotokopi-tarayici-laser-yazici-p-BD801741

bulduğunuz cihaz sadece siyah çıktı alabileceğiniz bir modeldir. sadece siayah olarak hp 127fw renkli olarak ise canon 628cw öneririm. kur artışıundan ve hp lerin yenilerinin dolumu sıkıntılı olduğundan son zamanlarda fiyatı epey artırmışlar ama yinede tonerleri sorunsuz dolduğundan en uygun fiyatlı bu özelliklerde toneri ekonomik olan bir cihaz yok. oyüzden bunu önerfdim yakın zamana kadar 1000t.l. civarı her yerde bulunuyordu şu aralar 1250t.l. ye kadar yükselmiş. toner fiyatlatrımız için özelden veya daha kolay olarak iletişim numaralrımızdan bana ulaşabilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender

Üstad cevabınız için öncelikle teşekkür ederim. Bir de bu fiyatlarda veya biraz daha düşük renksiz yazıcı önerisi alabilir miyim?

• Merhaba, evde çocuğun ödevleri için arada sırada kullanmak üzere renkli olmak kaydıyla fotokopi özelliği de olan uydum fiyatlı ve doldurulabilen ne tür bir yazıcı önerirsiniz? Fiyatı biraz uygun olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hp 127fw siyah çok fonksiyonludur

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Renkli ve çok fonksiyonlu cihazlar ev için pahalı gelebilir inkjet yani mürekkep kartuşları da ben onermiyorum sebeplerini daha önce defalarca yazmistim

Endlesskartus.com

Ender

• Hocam Samsung scx 4521f modeli hakkında fikriniz var mı acaba

• merhaba, fotoğraf kitap maketi yapmak istiyorum ve lazerde fotoğraf baskısı iyi olan bir yazıcıya ihtiyacım var. ne alabilirim bilemiyorum . fotoğraf kalitesinden kastım 16-17 cm lik genişlikte kuşe kağıda baskıda iyi duracak kalitede. daha önce hiç lazer yazıcı baskısı görmedim çünkü. şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar hocam hp 1025 renkli yazıcımın siyah tonerindeki statik çubuk bozulmuş çıktı lekeli oluyor nasıl tamir edilir edilemezse ilgili parçayı nasıl temin edebiliriz teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vflzfv

merhabalar hocam hp 1025 renkli yazıcımın siyah tonerindeki statik çubuk bozulmuş çıktı lekeli oluyor nasıl tamir edilir edilemezse ilgili parçayı nasıl temin edebiliriz teşekkürler.

statik çubuk dediğniz manyetik roller sanırım . tonerin üzerindeki tozun yapıştığı parça. bunu tamir edemezsiniz eğer yumuşak bir bezle silindiğinde (hafifçe ve kuru olacak) çıkmıyorsa dolumcunun birinden temin edebilirsiniz yada başka bir sağlam boş alıp ondakini ona takabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer07

merhaba, fotoğraf kitap maketi yapmak istiyorum ve lazerde fotoğraf baskısı iyi olan bir yazıcıya ihtiyacım var. ne alabilirim bilemiyorum . fotoğraf kalitesinden kastım 16-17 cm lik genişlikte kuşe kağıda baskıda iyi duracak kalitede. daha önce hiç lazer yazıcı baskısı görmedim çünkü. şimdiden teşekkürler.

beklediğniz kaliteye göre değişir zira 45-50bin t.l. ye bile renkli cihaz varken 600t.l. yede var. dolum yada muadilde %5civarı orjinalden daha az çözünürlük verir lakin daha önce inkjet yazıcıda dolum kartuş yada bitmeyen sistemden aldığınız çıktılar sizi tatmin ettiyse ucuz bir renkli laser cihazınkide tatmin eder sanırım. canon 7100 en ucuz ve toneri sorunsuz dolan sadece yazıcı şeklinde cihazdır. çok fonksiyonlu derseniz canon 628cw öneririm.

endlesskartus.com
    ender

• quote:

Orijinalden alıntı: yener94

Hocam Samsung scx 4521f modeli hakkında fikriniz var mı acaba

eski bir modeldir. fikir derken ne söylememi sitiyorsunuz anlamadım. eğer 2. el bir cihaz alacaksanız çok daha iyi cihazlar bulabilirsiniz. bununda toneri dolar ancak samsung yazıcıları biraz daha hassastır hp ye göre. 2. el cihazda aynı özelliklerde hp 1536-hp 1217 - canon 4410 gibi modeller daha iyidir.
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkür ederim tam da ikinci el almak için demiştim diğer modellere bakayım o zaman sağolun

• Canon MF416dw alacağım. iki sorum olacak. birincisi dolum yahut muail toner ne kadar

bir de drum ömrü ne kadar.
  • 1-fiyat üst limit)

1000 tl ..........................................................:

2-aylık ortalama çıktı sayısı 200...........................................................:

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)

yazici taraciyi fotokopi fax....

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz

Laser Yazici...................:

5-Renkli çıktı gerekli mi?Hayır................................................................:

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?

Evet.............:

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?Piyasada kullanılan sorun çıkarmayacak Muadil Toneri olan chip i kirilabilen bir yazici..................:

8-Fax özelliği isteniyor mu?

Evet Fax kesin olmali.........................................................:

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi)

Usb,Ethernet, wifi de olursa iyi olur.....................................:

ÖZELLİKLE A3 kağıdı çıktı alabileceğim bir yazıcı istiyorum, İnşaat Projeleri çıktı alabilmek icin

• beyler arka-önlü dublex baskı yapan, yeniden doldurulabilir sadece siyah renk tonerli yazıcı önerisi olan var mıdır uygun fiyatlı
  • 1-fiyat üst limit- 750tl
    2-aylık ortalama çıktı sayıs----200
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)----farketmez ama ucuzsa sadece yazıcı değerlendirilebilir

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz

Laser Yazici...................:

5-Renkli çıktı gerekli mi?Hayır................................................................:

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?

Evet.............:

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?Piyasada kullanılan sorun çıkarmayacak Muadil Toneri olan chip i kirilabilen bir yazici..................:

8-Fax özelliği isteniyor mu?---gerek yok

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi)

Usb,Ethernet, wifi de olursa iyi olur.....................................:
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler cevap için. inkjet yazıcılardan istediğimi alamadım, nedeni özellikle kuşede sonuç vermemesi. epson r220 ile kuşe mürekkebi alıp denedim sonunda tıkandı bir daha açamadım. lazer yazıcının renkleri ve çözünürlüğünde kitap baskı kalitesinde güvenilir sonuç vermesi. çok da baskı yapacağım eğer uygun olursa. canon'a hiç bakmamıştım. hp ve oki. arasında gidip geldim ama emin olamıyorum bir türlü. hala bilgi ve önerilerinize açığım, canon için öerilerinizi kontrol edicem hemen. çok teşekkürler tekrar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canon yazıcı kullanıyorum siyah kartuş bitti renkli dolu ama 2-3 aydır kullanmadım kurumuş olma ihtimali yüksek sanırım. Yazıcı renkli de yazmıyor. Siyahı doldursam sıkıntı ortadan kalkar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendo -- 8 Mart 2017; 4:52:43 >
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.