Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Merhaba
    Elimde hp 401 DN yazıcı var
    Fakat bir sorum olacak
    Yazıcı da sıkışma olmamasına rağmen
    Sıkışma hatası veriyor. Toneri takip cikarinca düzeliyor.
    Mesela kagit bitiyor , fakat uyarı olarak kagit sıkışması veriyor.
    Bunu nasıl duzeltiriz?

toner tam oturmuyor veya toner problemli olabilir ancak yazıcı tamir konusunda bilgim tahminden öte değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şiğva

Merhaba
    Renkli olmayan
    Aylık ortalama 2000 - 3000 çıktı
    Tarayıcı ve fotıkopi olan
    Dublexs
    Toner Dolumu maliyetli olmayan
    Lazer olmayan yazıcılar sanki daha ekonomik. Onun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.
    Bi de acaba 2.el yazıcı önerirmisiniz. Belki temiz bir tane olursa neden olmasın dersiniz ama internetten siparişlerde onun temiz olup olmadığını nasıl anlaruz. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

laser olmayan inkjet cihazlar ucuz fakat hem dolumu hemde sorun açısından çok problem çıkarır. 2. el bilindik ve olası sorunda iade alabilecek yerden alınması gerekir. yoksa anlayabilmeniz bu işle uğraşanlara bile zordur. dublex cihaz olarak Canon i-SENSYS LBP251DW Lazer Yazıcı modelini öneririm heleki aylık 2000-3000sayfa için inkjet cihaz dayanmaz

endlesskartus.com
    ender

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Hocam merhaba,
    Elimde canon mp550 var, daha evvel kartus dolum seti aldim ancak cok adi cikti, kullanamadim. Simdi yine bir set buldum (aldigimdan daha iyi duruyor):http://www.bitmeyenkartus.com.tr/#product&id=43

Sizce bunu mu almaliyim, yoksa sifirdan yeni bir yazici mi? Eger yeni yazici tavsiye ediyorsaniz:
    Max. 300 tl civari
    Aylik tas catlasa 200 baski
    Mumkunse renkli, degilse siyah-beyaz lazer tercih ederim.
    Wi-fi olsa iyi olur, olmazsa sart degil

Çok sağolun şimdiden.

o fiyatlara renkli zor sadece siyah laser olarak hp 1102 veya wifili hp w1102w modelini öneririm. yada wifiliCanon i-Sensys LBP6030W mdelide olabilir. inkjet yazıcı her zaman dediğim gibi pişmanlıktır. bitmeyen sistemliler biraz daha fazla pişmanlıktır.

endlesskartus.com
    ender

• Hocam merhabalar özelden yazmıştım konuya aktarıyorum. Brother dcp 1511 sormuştum sizde "önerdiğim hp 125a dır yada 2. tercih CANON MF 211 ÇOK FONKSİYONLU modelidir. " demiştiniz. Şimdi baktığımda tamam yazma kapasiteleri 2000 er sayfa fakat tonerleri 300 er lira. Brother markasını önermemenizin ana nedeni ve toner konusunda canon ve hp ye çözümünüz nedir? Teşekkürler
  • Merhaba, konut,arsa tespit ve ekspertiz raporlarını mahkemeye sunmak için a4'e kaliteli renkli baskı ihtiyacımız var. Aylık 300-400 syf kapasiteli 400-600tl civarında bütçemiz var. Uygun toner dolum maliyetli bir cihaz konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    Eski kartuslardan birine doldurup denedim ve yazdirma islemine baslamadi bile. Sadece siyahlari doldurup siyah-beyaz yazdirmayi denedim, belki de ondan olmamistir.

Gecenlerde bime gelen ricoh yazicinin indirime dusmesini bekleyecegim. Tesekkur ederim.

• Merhaba max 200 tl ye kartuşu pahalı olmayan öğrencinin işini görecek düzgün bir yazıcı tavsiye eder misiniz? Ayrıca internetten almam gidip mağazadan almak hep tercihimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anoktacan

Hocam merhabalar özelden yazmıştım konuya aktarıyorum. Brother dcp 1511 sormuştum sizde "önerdiğim hp 125a dır yada 2. tercih CANON MF 211 ÇOK FONKSİYONLU modelidir. " demiştiniz. Şimdi baktığımda tamam yazma kapasiteleri 2000 er sayfa fakat tonerleri 300 er lira. Brother markasını önermemenizin ana nedeni ve toner konusunda canon ve hp ye çözümünüz nedir? Teşekkürler

özeldende yazmışsınız ordan yanıtladım hp nibn toner dolumlARI YAKLAŞIK 35T.L.+KDV CİVARI dolumları sorunsuz ve muadilleride ofiyatlardadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konays

Merhaba max 200 tl ye kartuşu pahalı olmayan öğrencinin işini görecek düzgün bir yazıcı tavsiye eder misiniz? Ayrıca internetten almam gidip mağazadan almak hep tercihimdir.

sadece siyah olarak hp 1102 veya canon 6020 modellerini öneririm inkjet önermem .
  • Merhaba,

Gayet faydalı bir forum konusu olmuş. Benim ihtiyaçlarım aşağıdaki gibidir. Ev ihtiyaçlarım için düşünüyorum. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

Aylık baskı kapasitesi : Max 50
    Renkli Baskı Özelliği: Evet
    Tarayıcı: Evet
    Fotokopi: Evet
    Fax: Hayır
    Bütçe: 300 TL
    WiFi: Evet

Dolum yapılabilir ya da kartuşları bulunabilir ve ucuz olmalı.
  • Aylık baskı kapasitesi : 2000
    Renkli Baskı Özelliği: hayır
    Bütçe: 1000 TL
    WiFi: hayır

dubleks, adf dolumu kolay bir cihaz önerir misiniz. hp 85a gibi toneri olursa ben de doldurabilirim.
  • Merhaba Canon mf211, brother 1511,samsung m2070 bunlardan ilk hangisini önerirsiniz? Sizin hp m125a sonra Canon mf211 onerdiginizi biliyorum. Canon ve brother aynı fiyat Samsung ucuz olsa da dolumu biraz pahalı olabilir ama bu 3 ünden bana brother daha yakın geldi. Brother in toneri brother in diğer 4 yazıcısinda kullandığı tn1040 toner. Dolumu kendim yapacağım ama dayanıklılık uzun ömür açısından hangisi mantıklı? Biraz açarak tavsiye verirseniz sevinirim Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Reizena

Merhaba,

Gayet faydalı bir forum konusu olmuş. Benim ihtiyaçlarım aşağıdaki gibidir. Ev ihtiyaçlarım için düşünüyorum. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

Renkli Baskı Özelliği: Evet
    Bütçe: 300 TL
    WiFi: Evet

Dolum yapılabilir ya da kartuşları bulunabilir ve ucuz olmalı.

aradığınız özelliklere göre o fiyatlara yakın laser cihaz yok malesef. bende inkjet önermiyorum sebrplerini konu üzerinde defalarca yazdım merak ederseniz bir göz gezdirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

Aylık baskı kapasitesi : 2000

dubleks, adf dolumu kolay bir cihaz önerir misiniz. hp 85a gibi toneri olursa ben de doldurabilirim.

bulabilirseniz hp 1536 yoksa hp 225 dn size uygundur . dolumuda şeklide 85a ile aynıdır. hatta dikkat etmeseniz 85a zannedersiniz oderece yani:)

endlesskartus.com
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: 064

Merhaba Canon mf211, brother 1511,samsung m2070 bunlardan ilk hangisini önerirsiniz? Sizin hp m125a sonra Canon mf211 onerdiginizi biliyorum. Canon ve brother aynı fiyat Samsung ucuz olsa da dolumu biraz pahalı olabilir ama bu 3 ünden bana brother daha yakın geldi. Brother in toneri brother in diğer 4 yazıcısinda kullandığı tn1040 toner. Dolumu kendim yapacağım ama dayanıklılık uzun ömür açısından hangisi mantıklı? Biraz açarak tavsiye verirseniz sevinirim Teşekkürler

zaten dayanıklılık, ekonomiklik ve doluma uygunluğa göre öneriyorum bu yüzden brother önermiyorum. birçok insana cevap yetiştirmeye çalıştığımdan bütün sebepleri konu üzerinde daha önce yazmıştım ancak tekrar tekrar çok teknik detaylara girmek istemiyorum vaktim yok malesef. bilgilerime göre size uygun olanları zaten önerdim. tercih sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endlessend -- 5 Ekim 2016; 12:54:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

bulabilirseniz hp 1536 yoksa hp 225 dn size uygundur . dolumuda şeklide 85a ile aynıdır. hatta dikkat etmeseniz 85a zannedersiniz oderece yani:)

endlesskartus.com
    ender

Acaba hp 225 adf den otomatik cif taraflı tarama yapıp pc ye kayıt eder mi. İki yüzlü kağıdı adf ye koyunca otomatik çift taraflı baskı verir mi.

• Hocam,

Bize çok fonksiyonlu, dublex, renkli lazer yazıcı önerir misin?

Toner dolumu veya muadil toneri uygun fiyatlı olan.

Teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

endlesskartus.com
    ender

Acaba hp 225 adf den otomatik cif taraflı tarama yapıp pc ye kayıt eder mi. İki yüzlü kağıdı adf ye koyunca otomatik çift taraflı baskı verir mi.

çift taraflı baskı veriyor ancak söylediğiniz şekilde yapabiliyormu çok bilmiyorum hp destek hattından veya teknik servisinden daha net bir bilgi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiger im Schlamm

Hocam,

Bize çok fonksiyonlu, dublex, renkli lazer yazıcı önerir misin?

Toner dolumu veya muadil toneri uygun fiyatlı olan.

Teşekkürler.

hp m476 dn yada hp m476dw veya dublex baskı özelliği olmayan daha ucuz olan Canon i-Sensys MF628CW Çok Fonksiyonlu Yazıcı modelinide tercih edebilirsiniz tabi dublex baskı olmaz sa olmaz değilse. bunların hepsinin toneri sorunsuz doluma uygun renkli cihazlara göre ekonomiktir

endlesskartus.com
    ender
  • Merhaba üstadım
    Bende 33 dairelik sitemiz için bir yazıcı ihtiyacı duyuyorum, benzer başlıklarda ki talep farklılıklarından dolayı konu açmak istedim. Gereksinimlerim

Renkli Baskı Özelliği: Şart değil
    Fax: Olabilir
    Bütçe: En ucuzu
    WiFi: Olabilir

Zorunlu olmayan özellikler renkli olması ,fax ve wi-fi 'dir bunları çıkartınca önereceğiniz bir model var ise onuda öğrenmek isterim. Bir diğer mevzuda bazı sitelerde satılan 2 .e l ürünlerle ilgili yazıcılarda 2. ele yönelmek benim gibi anlamayan biri için büyük bir risk teşkil eder mi?
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.