Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spdial

Hocam renkli yazıcı tavsiyelerinizi alabilir miyim? Toner dolumu yapılabilen

nelere ihtiyacınız olduğunu yazarsanız daha mantıklı seçenekler sunabilirim. benim önerdiklerimin hepsi zaten doluma uygun ve ekonomik olanlardır. hp colorjet pro 200 m251n -hp cp 1025 bunlar olmazsa 2. tercih canon 7010 -7018de olabilir ama hp daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: withamaru

Ender bey iyi gunler. Sadece siyah beyaz cikti alabilecegim mumkun oldugunca ucuz, toneri kolay dolabilen bir yazici tavsiye eser misiniz. Aylik ortalama 500 sayfa cikti alacagim. Ozellik istemiyorum. Toner dolumunda sorun cikartmasin yeter

nokta atışı olarak hp 1102 hem fiyatı uygun hem dayanıklı hemde toneri kolay bulunan ve bilene kolay dolabilen çip dertsiz
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    hocam 2055 stokta yok
    2035 de kapasite 2300 sayfa dior :)

acil almam gerekiyor. döküman basacam 3-5bin sayfalık.
    başka önerebileceğiniz var mı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

hocam 2055 stokta yok
    2035 de kapasite 2300 sayfa dior :)

acil almam gerekiyor. döküman basacam 3-5bin sayfalık.
    başka önerebileceğiniz var mı .

yüksek kapasite toneri 80x olan yine diğeri gibi takribi 6000baskılık tonerini aynı şekilde orjinalden üretilme muadil olarak temin edebileceğiniz HP LaserJet Pro 400 Yazıcı M401a modeli ile aynı tonere uyumlu gözüken 401d-401dw -401dn modellerinede bakın ilk önerdiğim düz özelliği daha az diğerleride (w) olan wifili demek dn olan dublex baskılı demek oluyor ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender
    süpersiniz teşekkürler.
  • Hocam sayenizde doğru bi yazıcı aldık Allah razı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masşallah bu konu ne kadar uzamış böyle :)
  • Kolay gelsin!
    OKI MB451'i onerir misiniz?
    Ögretmenim bulundugum yerdeki ogrencilerin durumu iyi olmadigindan ciktilari kendim vermek istiyorum.

Bu urun uzun sure beni idare eder mi?
    (Tahmini senede 10000 sayfa)

Toner dolumu yapiliyor mu?

Youtube da kisa devre gibi birsey yapilarak çip e gerek olmadigi söyleniyor.Bunu kendim yapabilirim onerir misiniz?
    Birde neden bu kadar ucuz!
    Simdiden çok tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: physicist_erm

Kolay gelsin!
    OKI MB451'i onerir misiniz?
    Ögretmenim bulundugum yerdeki ogrencilerin durumu iyi olmadigindan ciktilari kendim vermek istiyorum.

Bu urun uzun sure beni idare eder mi?
    (Tahmini senede 10000 sayfa)

Toner dolumu yapiliyor mu?

Youtube da kisa devre gibi birsey yapilarak çip e gerek olmadigi söyleniyor.Bunu kendim yapabilirim onerir misiniz?
    Birde neden bu kadar ucuz!
    Simdiden çok tesekkur ederim.

sağolun hocam öncelikle memleketimizin sizin gibi öğrencilerini düşünen fedakar öğretmenlere çok ihtiyacı var rabbim sayılarınızı artırsın oki mb 451 doldurulabilir çipi kısa devre yapmaya filan gerek yok zira çipi artık epey ucuzladı (5-10 t.l.dir en fazla) çok da ucuz değil aslında zira oki de dram ünitesi ayrıdır ve arada bir onunda bakım görmesi gerekir ben size hp 125a -hp 125nw veya faxda lazımsa hp 127fn modellerini öneririm. tonerleri doluma uygun ve çip derdi yoktur. olası problemde tonersiz yazıcıyı servise gönderirseniz garanti kapsamında yapılır oki ve diğer markaların teknik servisleri hp ye göre biraz daha sıkıntılıdır. ayrıca çipe kısa devre yaptırmanız yazıcıyo garanti dışı bırakabilir.

endlesskartus.com
    ender
  • Okinin cift tarafli tarama, otomatik tarama ozellikler cezbediyor.
    Kullanim omru ortalama ne kadardir bilginiz var mi?
    Servis destegi olmadigindan mi ucuz?

Bilgilendirmeniz ve iyi dilekleriniz icin Tesekkur ederim. Toplumun her alanda iyi insana ihtiyacı var.
    Sizinle aynı isi yapan cok insan var fakat insanlari bilgilendiren ve sıkılmadan yardim eden "ender" insanlardansiniz. Sağolun.

Ender bey ;
    401dne modeli nette bir sitede 800tl gözüküyor
    401dn var o da n11 de 939 tl civarı.
    Bu e harfi nedir baya baktım bulamadım.
    Ben de arkadaş gibi öğretmeni m aylık 7 8 bin çıktı aldığım için bu cihaz tam bana göre .
    Bir soruda (soru saçma olabilir
    50 yapraklık çok amaçlı tepsi 1, 250 yapraklık giriş tepsisi 2, çift taraflı baskı için otomatik dupleksleyici

Bunu bilmediğim için mesela 100 yaprak atınca hepsini dublex yazabiliyor mu yoksa çok amaçlı tepsi falan demiş yazıda 50 sayfa ile kısıtlı mi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: physicist_erm

Okinin cift tarafli tarama, otomatik tarama ozellikler cezbediyor.
    Kullanim omru ortalama ne kadardir bilginiz var mi?
    Servis destegi olmadigindan mi ucuz?

Bilgilendirmeniz ve iyi dilekleriniz icin Tesekkur ederim. Toplumun her alanda iyi insana ihtiyacı var.
    Sizinle aynı isi yapan cok insan var fakat insanlari bilgilendiren ve sıkılmadan yardim eden "ender" insanlardansiniz. Sağolun.

bende teşekkür ederim. herkes elinden geleni yaparsa herşey çok daha güzel olur sanırım. okinin servis desteği yok demedim ancak hp nin teknik servisi daha başarılı ve çözüm odaklı dedim. yazıcının ömrüyle ilgili bir şey söylemek zor bu bulunduğunuz yerin voltaj kalitesinden kullandığınız kağıda ortamda nekadar tozlandığına kadar onlarca sebep bu süreyi etkiler tabi şans faktörünüde unutmamak lazım malum elektronik eşya sonuçta eğer bulabilirseniz biraz daha pahalıdır ancak hp 1536dn de çift taraflı baskılı ve ekonomiktir. ama size çok uyuyorsa önermesemde oki451 de doluma müsait bir yazıcı sonuçta

endlesskartus.com
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Ender bey ;
    401dne modeli nette bir sitede 800tl gözüküyor
    401dn var o da n11 de 939 tl civarı.
    Bu e harfi nedir baya baktım bulamadım.
    Ben de arkadaş gibi öğretmeni m aylık 7 8 bin çıktı aldığım için bu cihaz tam bana göre .
    Bir soruda (soru saçma olabilir
    50 yapraklık çok amaçlı tepsi 1, 250 yapraklık giriş tepsisi 2, çift taraflı baskı için otomatik dupleksleyici

Bunu bilmediğim için mesela 100 yaprak atınca hepsini dublex yazabiliyor mu yoksa çok amaçlı tepsi falan demiş yazıda 50 sayfa ile kısıtlı mi :)

dne olayı sanırım hp nin e-print (mobil yazdırma) olayı olsa gerek kesin bilgi için hp ye danışabilirsiniz. sorunuz saçma değil ama açıkçası daha evvel duymamıştım benim bildiğim giriş tepsisinden tüm işlemleri yapıyor olması gerekiyor yok 50yapraklık tepsiden yapıyorsa bittiğinde diğer tepsiden devam edeyimmi diye sorması lazım böyle değilse bile işinizi olumsuz anlamda çok etkilemez sanırım
    Çok teşekkürler

• Merhaba, hp 435 a Toneri hafta sonu doldurdum. Yaklaşık bir buçuk yıldır kendim dolduruyorum. Son dolumu md. A beyaz sayfa çıkıyor. Neden acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Merhaba, hp 435 a Toneri hafta sonu doldurdum. Yaklaşık bir buçuk yıldır kendim dolduruyorum. Son dolumu md. A beyaz sayfa çıkıyor. Neden acaba?

birçok neden olabilir manyetiğin içindeki demir kırılmış olabilir sizin iletken parçalarıdan birini takmayı unutmuş olabilirsiniz, dramı değişmesi veya manyetiğin değişmesi gerekebilir v.s.v.s. sonuçta toneri canlı olarak görmek lazım. epeydir aynı boşu dolduruyorsanız çevrenizdeki dolumculardan orjinal boştan üretilme yedek alın ve artık onu doldurun zaten boşları ucuz olduğundan dolum fiyatından 5-10t.l. farkla edinebilirsiniz yada boşunuzu götürüp sorununu sorun
    teşekkür ederim, öncelişkle drum değiştereceğim, olmazsa yeni bir muadil alacağım. tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

teşekkür ederim, öncelişkle drum değiştereceğim, olmazsa yeni bir muadil alacağım. tekrar teşekkür ederim.

yine doldurmaya devam edecekseniz sıfır çin malı muadil yerine daha önce yazdığım gibi orjinal boştan üretilme muadili tercih etmelisiniz zira çin malı tamamen sıfır olan muadil tonerler doluma çok elverişli değilllerdir ve orjinal boş gibi defalarca doldurulup iyi sonuç alınamaz.
  • Ev-Ofis için Faks+Scanner özellikli, Renkli Lazer arıyorum. Tavsiye edeceğiniz uygun fiyatlı + dertsiz toner dolumlu model nedir?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

Ev-Ofis için Faks+Scanner özellikli, Renkli Lazer arıyorum. Tavsiye edeceğiniz uygun fiyatlı + dertsiz toner dolumlu model nedir?

Teşekkürler.

bulabilirseniz hp pro 200 m276n modelini öneririm. zira artık üretilmiyor onun yerine çıkan hp pro m277n modelinin çipi henüz yeni çıktığından çok pahalı(55-60t.l.civarı) yani dolumu 110-120 tl ye anca yapılabiliyor. zaman içerisinde her modelde olduğu gibi çip fiyatı düşecektir ancak şu zamanda şu kadar olur diyemem. veya biraz daha pahalı olan hp m476n modelinide tercih edebilirisiniz tonerleri doluma uygun ve ekonomiktir.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.