Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TermeLee

Hocam f/p doldurulabilir bir yazıcı tavsiye edermisiniz. Renkli olmalı. Hızı ve kalitesi çok önemli değil

verdiğiniz bilgiler yeterli değil ama sadece yazıcı olarak renkli hp pro 200 m251n -hp cp1025- canon 7010-7018 hp 1. tercihiniz olsun olası sorunlarda teknik servisi daha az yorar
  • Hp mfp127fw aldım, bir güzel kurdum wifi ye de bağladım, lcd dokunmatik ekran vs süper görünüyordu.
    Ama iş scan yapmaya gelince tıkandım. Cihazla scan yapabilmek için pc şartmış. Var mı bu Problemlerin bir çözümü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatros79

Hp mfp127fw aldım, bir güzel kurdum wifi ye de bağladım, lcd dokunmatik ekran vs süper görünüyordu.
    Ama iş scan yapmaya gelince tıkandım. Cihazla scan yapabilmek için pc şartmış. Var mı bu Problemlerin bir çözümü

valla pc siz scan yapıp yapmadığını bilemiyorum banada sormamışsınızdır zaten zira bilkmiyorum sorun derdim.hp nin veya bir başka üreticinin sitesinden veya müşteri hizmetlerinden böyle tahmin edemiyeceğim istek veya özellikleri sorun diyorum her zaman. ilk defa duydum zira şirket ağırlıklı müşterilerimiz olduğundan pc siz işlem yapmadıklarından duymamıştım. yinede müşterti hizmetlerinden sorun belki bir başka çözümü vardır.

endlesskartus.com
    ender
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    oki ml1120 aldım. Yazıcım HP1510 yan sanayi kartuş aldım ama daha 1 ay olmadan renkli kartuş sorun çıkarttı.

200 TL'ye orjinal kartuş alıcaktım sonra fiyatlara bakınca aynı paraya çok fonksiyonlu yazıcı var.

200 TL'ye çok fonksiyonlu doluma uygun veya orjinal kartuşu ucuz olan bi yazıcı öneresi alabilir miyim?

canon e serisi güzel gözüküyor kartuş orjinal fiyatı da 45 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: kent290lf

oki ml1120 aldım. Yazıcım HP1510 yan sanayi kartuş aldım ama daha 1 ay olmadan renkli kartuş sorun çıkarttı.

200 TL'ye orjinal kartuş alıcaktım sonra fiyatlara bakınca aynı paraya çok fonksiyonlu yazıcı var.

200 TL'ye çok fonksiyonlu doluma uygun veya orjinal kartuşu ucuz olan bi yazıcı öneresi alabilir miyim?

canon e serisi güzel gözüküyor kartuş orjinal fiyatı da 45 TL

inkjet yazıcı önermiyorum konumun üzerinde defalarca sebeplerini yazmıştım. biraz göz gezdirirseniz görürsünüz
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    Lazer de bütçemi aşıyor. Hadi maksimum 300 TL diyelim.

300 TL'ye çok fonksiyonlu lazer yazıcı var mı?

Bi kartuş 600 sayfa gitse yeter. Sonra kartuş için orjinal 30-40 tl vermek sorun olmaz.
  • Hocam merhaba evde kullanım için yazıcı almayı düşünüyorum.

-aylık baskı kapasitesi - bazı aylarda 40 50 çıktı alırım bazı aylarda 1 2 yi bile geçmez.
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) - hayır renkli gerekli değil
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) - ekstra olarak fotokopili olursa iyi olur.
    -fiyat aralığı - 500 e kadar fiyat aralığı var.
    -wifi gereklimi - hayır gerekli değil
    -fax gereklimi - hayır gerekli değil
    -dolum yaptırılacakmı?

Son soruya yanıt veremedim çünkü detaylı teknik bilgim yok. Yani kartuşlu almayın diyorlar kartuş bitince almak istesek astarı yüzünü geçiyor diyorlar, laser ise çok pahalı deniliyor. O zaman ben mürekkeplimi almalıyım ne yapmalıyım ? Ev de ara sıra çıktı alınacak bazı zamanda fotokopi çekilir o kadar. Dediğim gibi bir ay 40 50 bir ay ise belki de hiç çıktı alınmaz.

Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim şimdiden.

• Merhaba Ender bey,
    Baskı devre basmak ve arada metin çıktısı almak için lazer yazıcı arıyorum.

-aylık baskı kapasitesi 50-100
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) Gerekli değil.
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) Tarayıcı ve fotokopi olması hoş olurdu ama fiyata etkisi çoksa gerek yok.
    -fiyat aralığı 300tl ye kadar.
    -wifi gereklimi Değil
    -fax gereklimi Değil
    -dolum yaptırılacakmı? Bundan emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guntoldu

Hocam merhaba evde kullanım için yazıcı almayı düşünüyorum.

-aylık baskı kapasitesi - bazı aylarda 40 50 çıktı alırım bazı aylarda 1 2 yi bile geçmez.
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) - hayır renkli gerekli değil
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) - ekstra olarak fotokopili olursa iyi olur.
    -fiyat aralığı - 500 e kadar fiyat aralığı var.
    -wifi gereklimi - hayır gerekli değil
    -fax gereklimi - hayır gerekli değil
    -dolum yaptırılacakmı?

Son soruya yanıt veremedim çünkü detaylı teknik bilgim yok. Yani kartuşlu almayın diyorlar kartuş bitince almak istesek astarı yüzünü geçiyor diyorlar, laser ise çok pahalı deniliyor. O zaman ben mürekkeplimi almalıyım ne yapmalıyım ? Ev de ara sıra çıktı alınacak bazı zamanda fotokopi çekilir o kadar. Dediğim gibi bir ay 40 50 bir ay ise belki de hiç çıktı alınmaz.

Önerilerinizi bekliyorum, teşekkür ederim şimdiden.

inkjet zaten mürekkepli demek. inkjet önermem heleki 1ay hiç çıktı almazsanız kuruma bile yapabilir. laser fiyatı yüksek olsada orta vadede daha ekonomiktir. çıktı maliyeti daha sorunsuz ve ekonomiktir. hp 125a işinizi görecektir sanırım 400-450t.l. fiyatı var fotokopi ve tarayıcılı. yok fotokopi olmasada olur derseniz 200-250t.l. aralığında hp 1102 yi öneririm. tonerleri doluma uygun ve sorunsuzdur.

endlesskartus.com
    ender

• quote:

Orijinalden alıntı: maslan92

Merhaba Ender bey,
    Baskı devre basmak ve arada metin çıktısı almak için lazer yazıcı arıyorum.

-aylık baskı kapasitesi 50-100
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) Tarayıcı ve fotokopi olması hoş olurdu ama fiyata etkisi çoksa gerek yok.
    -fiyat aralığı 300tl ye kadar.
    -wifi gereklimi Değil
    -fax gereklimi Değil
    -dolum yaptırılacakmı? Bundan emin değilim.

dolumu ekonomik muadilide kolay bulunan (muadil önermem kaliteli dolum daha verimlidir.) hp 1102 işinizi görecektir. fiyatı 230-280 arası bişeydir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kent290lf

Lazer de bütçemi aşıyor. Hadi maksimum 300 TL diyelim.

300 TL'ye çok fonksiyonlu lazer yazıcı var mı?

Bi kartuş 600 sayfa gitse yeter. Sonra kartuş için orjinal 30-40 tl vermek sorun olmaz.

cevap yazmıştım ancak görünmüyor okadar deyaylı olmasada bir daha yazayım. inkjet yazıcı ile 30-40t.l. ye 600sayfa biraz itopik olur. laser çok fonksiyonlu olarak hp 125a yı öneririm. tabi sadece siyah işinizi görecek ise. fiyatı 450t.l. civarıdır. inkjet alıp 300 sayfa çıktıya 40 t.l. vereceğinize lasere biraz daha fazla ödeyip 3540t.l. ye yeniletip 1000-1500 sayfa çıktı almak daha mantıklı bence siz bilirsiniz illa inkjet alacaksanız hp nin orjinali ucuz olan bir modelini tercih edin
  • Tamamdır hocam teşekkür ediyorum. Yakın zamanda alacağım gibi duruyor ve sizin dediğiniz modellere bakacağım.
  • lazer yazici bakiyorum
    100 tl den 350 tl ye kadar olabilir

-aylık baskı kapasitesi 100 falan olur bazi aylar 200 de olabilir bazi aylar 10 da ( evde kullanim icin
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) fotokopi olması hoş olurdu ( fotokopili tavsiyeniz varsa ona da bakabilirim)
    -wifi gereklimi Değil ama olan model varsa fazla ozellik olabilir ( zaten bu paraya yoktur herhalde)
    -fax gereklimi Değil
    -dolum yaptırılacakmı? evet ( orjinal kartus toner pahali oluyor. mahalledeki yerlerde veya kolaysa ogrenip kendim doldurmak isterim)

onerileriniz icin simdiden tesekurler

evde yazici bulduk gerek kalmadi

hp p 1102
    ama yazdirirken bir kismini siyah cizgili gibi yazdiriyor
    nedendir?

normlade sagdaki siyah bolgeler olmayacak beyaz olmasi gerek ama oyle cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 7 Şubat 2016; 17:31:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sadece lazer yazıcı. fotokopi tarayıcı özelliğine gerek yok.
    kendim dolum yapacağım.
    aylık 3-5 bin çıktı alınacak.
    drum kendim değiştirebilirim.
    renkliye gerek yok wifi falan hiç gerek yok. sadece hızlı ve güzel çıktı versin.
    çıktı maliyeti 0,01 (kuruş ) TL değil. olmalı.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

lazer yazici bakiyorum
    100 tl den 350 tl ye kadar olabilir

-aylık baskı kapasitesi 100 falan olur bazi aylar 200 de olabilir bazi aylar 10 da ( evde kullanim icin
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) fotokopi olması hoş olurdu ( fotokopili tavsiyeniz varsa ona da bakabilirim)
    -wifi gereklimi Değil ama olan model varsa fazla ozellik olabilir ( zaten bu paraya yoktur herhalde)
    -fax gereklimi Değil
    -dolum yaptırılacakmı? evet ( orjinal kartus toner pahali oluyor. mahalledeki yerlerde veya kolaysa ogrenip kendim doldurmak isterim)

onerileriniz icin simdiden tesekurler

evde yazici bulduk gerek kalmadi

hp p 1102
    ama yazdirirken bir kismini siyah cizgili gibi yazdiriyor
    nedendir?

normlade sagdaki siyah bolgeler olmayacak beyaz olmasi gerek ama oyle cikiyor

zaten bende 1102 yi önerecektim:) büyük ihtimallle tonerdendir. orjinal boştan üretilme başka bir dolum toner yedek olarak alın onu takın diğerinide kurtarılabilecek durumda ise doldurun veya doldurtun. yeni taktığınızdada aynısını yaparsa yazıcıda sorun var demektir. ama çok düşük ihtimaldir yazıcıdan olması. bahsettiğim yedek toneride dolum fiyatından ort. 15t.l. fazla ödeyerek dolumculardan edinebilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

sadece lazer yazıcı. fotokopi tarayıcı özelliğine gerek yok.
    kendim dolum yapacağım.
    aylık 3-5 bin çıktı alınacak.
    drum kendim değiştirebilirim.
    renkliye gerek yok wifi falan hiç gerek yok. sadece hızlı ve güzel çıktı versin.
    çıktı maliyeti 0,01 (kuruş ) TL değil. olmalı.
    Teşekkürler.

hp 2035 veya 2055 modellerinden tavsiye ederim yüksek kapasite tonerin uyumlu olanını alın şimdi hatırlamıyorum ancak birine uyumluydu. bunun için orjinal almanıza gerek yok yüksek kapasite boşunu veya dolum olarak dolsunu alırsanız bir tonerle 6000sayfa çıktı alabilirsiniz(%5sf. yoğ. ile)
  • Ender bey,
    Mlt d101s den bıktım dolumu sıkıntılı birdahada Samsung almam
    2.el hp 1212nf,2737, yada 1536 nın toneri dolar mı çip sıkıntısı falan istemiyorum o yüzden soruyorum yada sizin önerebileceğiniz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: erciyes43

Ender bey,
    Mlt d101s den bıktım dolumu sıkıntılı birdahada Samsung almam
    2.el hp 1212nf,2737, yada 1536 nın toneri dolar mı çip sıkıntısı falan istemiyorum o yüzden soruyorum yada sizin önerebileceğiniz var mı

evet bende herkese samsungun yeni cihazlarından uzak durun diyorum. hp 2737 diye bi yazıcı bilmiyorum. muhtemelen yanlış yazdınız yada türkiyede bulunmayan bir cihaz. yazdığınız diğer modeller güzeldir. onlara ek olarak hp 1217w modelide olabilir. yazdıklarınız ve hp 1217 çip dertleri yoktur. defalarca yenilenebilir. toner kapasiteleride aynıdır.

endlesskartus.com
    ender
  • Hocam renkli yazıcı tavsiyelerinizi alabilir miyim? Toner dolumu yapılabilen
  • Ender bey iyi gunler. Sadece siyah beyaz cikti alabilecegim mumkun oldugunca ucuz, toneri kolay dolabilen bir yazici tavsiye eser misiniz. Aylik ortalama 500 sayfa cikti alacagim. Ozellik istemiyorum. Toner dolumunda sorun cikartmasin yeter

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.