Şimdi Ara

TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.934
Cevap
68
Favori
203.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler elimizden geleni vakit yettiğince yapmaya çalışıyoruz.

endlesskartus.com
    ender
  • quote:

Orijinalden alıntı: akihito

-aylık baskı kapasitesi (500 üzeri )
    -renkli gereklimi(renkli olsun)
    -çok fonksiyonlumu (yazıcı olması yeterli)
    -fiyat aralığı bir iki altarnatif olsa güzel olur
    -wifi gereklimi (gereksiz)
    -fax gereklimi (gereksiz)
    -dolum yaptırılacakmı (sorunsuız ve ve baş ağrıtmayacak bir model olursa yaptırıla bilir)
    .

ilginize teşekkürler

1. hp pro 200 m251n 2. hp 1025 3. canon 7010veya 7018 ben öncelikle 1. önerimi tercih etmenizi tavsiye ederim toneri daha büyük ve daha kullanışlıdır. hepsininde tonerleri doluma uygundur. 1. olanın dram ünitesi ayrı olmadığından tonerle tümleşik olduğundan dram ünitesinin arada bir temizlemnip değişme derdi yoktur. ve dolum yaptırdığınız yer test çıktısını alıyorlarsa sorunsuz kullanabilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender

• Üstad elimde Samsung scx3405fw var yazıcıdan çok memnunum ancak toneri bitince tam bir işkence dolumu sağlıklı olmuyor yazıcımda çip modül var çipsiz kullanabiliyorum amcam bu d101s şerde dolum sıkıntılıymış sanırım
    HP 1536 ile takas edebilirim ondada çip derdi falan olurmu ben çiple falan artık uğraşamam yoksa obada mı modül takılacak 45 ₺ para vermiştim çipine
    Scx için önerebileceğin toner varmı çipsşz
    Yada 1536 nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endlessend E kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim.
    umarım tonerlerim bitince sizin aracılığınız ile doldurur ,temin ederim
    sevgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciyes43

Üstad elimde Samsung scx3405fw var yazıcıdan çok memnunum ancak toneri bitince tam bir işkence dolumu sağlıklı olmuyor yazıcımda çip modül var çipsiz kullanabiliyorum amcam bu d101s şerde dolum sıkıntılıymış sanırım
    HP 1536 ile takas edebilirim ondada çip derdi falan olurmu ben çiple falan artık uğraşamam yoksa obada mı modül takılacak 45 ₺ para vermiştim çipine
    Scx için önerebileceğin toner varmı çipsşz
    Yada 1536 nasıl

scx için toner varmı çipsiz dediğiniz muadil toner ise çipsiz muadillerde var. gerçi ben çin malı maudil yerine orjinal boştan üretilme dolumu daha çok tavsiye ederim. samsung 101 hp ye nazaran dolumu daha hassa ve sorunludur ama samsung 101 dedolum yapılır e madem çip modülüde taktırdıysanız ve bu modül toner üzerinde çip olmadan çalışıyorsa tonerinizi doldurtur veya orjinAL boştan üretilme dolum toner alıp takıp kullanırsınız. sorunuz çok açık olmadığından anladığım kadarıyla yazıyorum . hp 1536 modelini sorarsanız dolumu sorunsuz çip veya modül derdi olmayan bir modeldir. zaten forumumdada genelde xerox ve samsung dan uzak durun diyorum genelde zira bunların tonerlereinin dolumu daha maliyetli ve daha hassa oluyor. eğer takas etme durumunuz varsa takas edebilirsiniz yoksa tonerinizi doldurturken çipini taktırmadan doldurtursunuz veya boşunu vermeden dolum tonerde alabilirsiniz yani orjinal boştan üretilme.

endlesskartus.com
    ender

• quote:

Orijinalden alıntı: compay

çok teşekkür ederim.
    umarım tonerlerim bitince sizin aracılığınız ile doldurur ,temin ederim
    sevgiler

rica ederim. sitemizdeki iletişim numaralarından veya özelden iletişim kurabilirsiniz. saygılar...

endlesskartus.com
    ender
  • Ender Bey merhaba, hukuk büromuz için lazer yazıcı almak istiyoruz, gereksinimler şu şekilde:

-aylık baskı kapasitesi (2000+)

-renkli gereklimi(evet lazım olabiliyor, olmasa da olur)

-çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi-wifi-fax)

-fiyat aralığı(max. 2000)

-wifi gereklimi(evet)

-fax gereklimi(evet)

-dolum yaptırılacakmı?(evet)

İlginize çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myalperen -- 28 Ocak 2016; 17:36:49 >
  • Ender bey mimarlık ofisi için a3 renkli çıktı alabileceğimiz bir yazıcı arıyoruz. Lazer düşünüyoruz fakat uzmanına danışmak istedik. şimdiden teşekkürler.

-aylık baskı kapasitesi:150-200 sayfa
    -renkli gereklimi:Evet
    -çok fonksiyonlumu:Evet
    -fiyat aralığı:max5000
    -wifi gereklimi:evet
    -fax gereklimi:evet
    -dolum yaptırılacakmı:evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crixsus4477 -- 28 Ocak 2016; 17:19:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_altun

Ender bey mimarlık ofisi için a3 renkli çıktı alabileceğimiz bir yazıcı arıyoruz. Lazer düşünüyoruz fakat uzmanına danışmak istedik. şimdiden teşekkürler.

-aylık baskı kapasitesi:150-200 sayfa
    -renkli gereklimi:Evet
    -çok fonksiyonlumu:Evet
    -fiyat aralığı:max5000
    -wifi gereklimi:evet
    -fax gereklimi:evet
    -dolum yaptırılacakmı:evet

işin içine a3 baskı girince laser yazıcılarda çok fazla seçenek yok malesef. birde işin içine çok fonksityon fax v.s. girince aradığınız fiyat aralığında yazıcı yok ancak hp 5225 modelini alıp yanına fax tarayıcı v.s. içinde hp pro 202 m276nw modeli işinizi görürse olabilir veya siyah çok fonksiyonlu olarak sadece a4 baskı alabileceğiniz hp 127fw modeli ile birlikte eğer işinizi görürse hp 5225 i alabilirsiniz. hepsi bir arada olsun deyince fiyat 15000-50000t.l. lere kadar çıkıyor ve bu kadar az çıktı içinde bu paralar çok astronomik. önerdiğim cihazların hepsinin toneri doluma uygun ve sorunsuzdur. tonerleri ile ilgili fiyat bilgisi isterseniz özelden sorabilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender

• quote:

Orijinalden alıntı: myalperen

Ender Bey merhaba, hukuk büromuz için lazer yazıcı almak istiyoruz, gereksinimler şu şekilde:

-aylık baskı kapasitesi (2000+)

-renkli gereklimi(evet lazım olabiliyor, olmasa da olur)

-çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi-wifi-fax)

-fiyat aralığı(max. 2000)

-wifi gereklimi(evet)

-fax gereklimi(evet)

-dolum yaptırılacakmı?(evet)

İlginize çok teşekkürler.

renkli olmasada olur demişsiniz bu hem yazıcı maliyetini hemde toner baskı maliyetini en az %50 oranda etkileyen bir unsurdur. oyüzden sadece siyah olarak HP LaserJet Pro M425DW Çok Fonksiyonlu Yazıcı modelini öneririm. yazıcı fiyatı biraz yüksek gözüksede yüksek kapasite tonerinin mevcut olması ve toner maliyetinin düşük olmasından ayrıca iş hacminizinde 2000sayfa üzeri olduğundan bu model orta vadede size daha ekonomik olacaktır kanımca. ama yazıcı daha ucuz olsun derseniz hp 127fw modelide eğer 2000sayfayı çok geçmeyecekseniz sizi idare edecektir. toner dolum ve yenileme fiyatlarımızı ve boşunuz olmasada orjinal boştan üretilme daha sonrada bize veya başkasına defalarca doldurtabileceğiniz yüksek kapasite tonerlerini bizden temin edebilirsiniz. dolum fiyatından sadece 15-20t.l. farkla istediğiniz adette yedek toner alabilirsiniz fiyat bilgisini özelden sorarsanız bilgilendiririz.

endlesskartus.com
    ender

• Merhabalar : benım sorunda Ofiste Kullandığımız sagem marka çok fonksıyonlu bir cihazımız mevcut , şuanda toneri bitti bunun dolum yapılma imkanı olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

Merhabalar : benım sorunda Ofiste Kullandığımız sagem marka çok fonksıyonlu bir cihazımız mevcut , şuanda toneri bitti bunun dolum yapılma imkanı olabilirmi

sagem toner daha önce görmedim bile . bizde dolum malzemesi yok muadilini araştırın belki bulabilirsiniz. ancak problem olasılığı yüksek . bizde problem çıkarma ihtimali yüksek tonerlere pek girmiyoruz açıkçası.
  • aylık baskı kapasitesi : 500 1000 adet açıköğretim notlarını çıkarmak için
    -renkli gereklimi: HAYIR
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) :EVET LAZIM
    -fiyat aralığı : hiç araştırmadım. EVDE KULLANMIYORSAK İSTİYORUM
    -wifi gereklimi :KESİNLİKLE
    -fax gereklimi :önemli değil
    -dolum yaptırılacakmı? :Evet

Ek olarak çift taraflı baskı yapmak istiyorum mümkünse manuel nasıl yapılıyor bilmiyorum ama zor olmasa gerek. Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enfornog -- 30 Ocak 2016; 19:11:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enfornog

aylık baskı kapasitesi : 500 1000 adet açıköğretim notlarını çıkarmak için

Ek olarak çift taraflı baskı yapmak istiyorum mümkünse manuel nasıl yapılıyor bilmiyorum ama zor olmasa gerek. Teşekkür ederim

dublex baskıyı otomatik yapan cihazlar var dublex baskılı ve aradığınız özellikleri barındıran bulabilirseniz öncelikli tercihiniz hp 1536dn olsun ama sanırım bunda wifi yoktu. yada yeni çıkan hp 225dnw modeli hem dublex hemde wifilidir. ancak fiyatı 1000t.l. civarıdır. dublex baskıyı manuel olarak el ile kağıdı ters çevirerek yapabilirsiniz veya hp e-print özelliğini hp nin sitesinden veya müşteri hizmetlerinden sorabilirsiniz. otomatik dublex baskı olmasada olur derseniz hp 125nw modeli wifili ve çok fonksiyonludur 500-600t.l. gibi rakamlara alabilirsiniz. yazdıklarımın hepsi doluma uygun çip derdi yoktur.

endlesskartus.com
    ender

• -aylık baskı kapasitesi 100-150
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) :Çok gerekli değil fiyata fazla etki ederse lazım değil
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) :Fiyata vağlı olmasada olur
    -fiyat aralığı :sınır 200
    -wifi gereklimi gerekli değil
    -fax gereklimi gerekli değil
    -dolum yaptırılacakmı? fiyat uygunluğu için gerekirse evet

Merhaba müsaitseniz banada yazıcı önerir misiniz?
    Gerek dsers notu için gerekese test için bir yazıcı almak isitoyurum.Burada kırtasiye renksiz 50kr. çıkartıyor ve bana pahalı geldi daha uygun olması için yazıcı almayı düşündüm
    İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

dublex baskıyı otomatik yapan cihazlar var dublex baskılı ve aradığınız özellikleri barındıran bulabilirseniz öncelikli tercihiniz hp 1536dn olsun ama sanırım bunda wifi yoktu. yada yeni çıkan hp 225dnw modeli hem dublex hemde wifilidir. ancak fiyatı 1000t.l. civarıdır. dublex baskıyı manuel olarak el ile kağıdı ters çevirerek yapabilirsiniz veya hp e-print özelliğini hp nin sitesinden veya müşteri hizmetlerinden sorabilirsiniz. otomatik dublex baskı olmasada olur derseniz hp 125nw modeli wifili ve çok fonksiyonludur 500-600t.l. gibi rakamlara alabilirsiniz. yazdıklarımın hepsi doluma uygun çip derdi yoktur.

endlesskartus.com
    ender

Hocam hp125nw ye karar verdim ama toner için demo taner diyor birçok sitede bu demo sonradan dolduruluyor mu yoksa yeni bitince yeni toner alıp sonra mı doldurıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Red Smurf

-aylık baskı kapasitesi 100-150
    -renkli gereklimi(fiyatı önemli ölçüde artırır) :Çok gerekli değil fiyata fazla etki ederse lazım değil
    -çok fonksiyonlumu (tarayıcı-fotokopi) :Fiyata vağlı olmasada olur
    -fiyat aralığı :sınır 200
    -wifi gereklimi gerekli değil
    -fax gereklimi gerekli değil
    -dolum yaptırılacakmı? fiyat uygunluğu için gerekirse evet

Merhaba müsaitseniz banada yazıcı önerir misiniz?
    Gerek dsers notu için gerekese test için bir yazıcı almak isitoyurum.Burada kırtasiye renksiz 50kr. çıkartıyor ve bana pahalı geldi daha uygun olması için yazıcı almayı düşündüm
    İyi günler.

hp 1102 siyah ve sadece yazıcı özellikli oldukça dayanıklı ve toner dolumu ekonomik fiyatıda 200 -250 t.l. civarıdır çok fonksiyonlu olarak alternatif isterseniz hp 125a modelinede bir bakın isterseniz

endlesskartus.com
    ender

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: endlessend

quote:

endlesskartus.com
    ender

Hocam hp125nw ye karar verdim ama toner için demo taner diyor birçok sitede bu demo sonradan dolduruluyor mu yoksa yeni bitince yeni toner alıp sonra mı doldurıyoruz

dilerseniz demoyuda doldurtabilirsiniz veya orjinal almadan orjinal boştan üretilme yedekde edinebilirsiniz. fiyatıda dolum fiyatından 15-20t.l. daha fazladır. bunun sebebide boş bedelidir. yani şişe depozitosu gibi düşünün. demoyu doldurtursanız %5sf. yoğ. ile 1000sayfa alırsınız tam kapasite alıp boşaldıkça onu yeniletirsenizde %5sf. yoğ. ile 1500-1600sayfa çıktı alırsınız yani tam kapasite toner edinmek için orjinale okadar ücret ödemenize gerek yok. fiyat bilgisi isterseniz özelden sorup yanıt alabilirsiniz.

endlesskartus.com
    ender

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endlessend -- 1 Şubat 2016; 11:06:26 >

Peki tesekkurler inceleyeceğim.
    Iyi gunler.

Hocam f/p doldurulabilir bir yazıcı tavsiye edermisiniz. Renkli olmalı. Hızı ve kalitesi çok önemli değil

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.