Şimdi Ara

...::: TOMORROWLAND 2018 :::... (Etkinlik tamamlandı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.281
Cevap
8
Favori
40.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet, ikinci haftaya gitmeyi düşünüyorum. Pre-register, otel rezervasyonları falan tamam. Gitmeyi düşünen varsa iletişimde olalım biletler satışa çıktıktan sonra.
  • HARDWELL DÖNÜYOR!

...::: TOMORROWLAND 2018 :::... (Etkinlik tamamlandı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidip gitmeme arasında kararsız kalmışken on numara oldu bu

• Bu sene Hardwell var!!

• quote:

Orijinalden alıntı: CloneTrooper

KRAL BU SENE MAINE' E DÖNÜYOR BÜYÜK İHTİMAL

İşte budur ya yuvaya döndü reis
  • Arkadaşlar grup kurduysanız benide alır mısnız ? bende bu sene bilet alabilirsem gitmeyi planlıyorumda belki hep beraber gideriz
  • Bu sene top 20 ye kaldım arkadaşlar. Bir aksilik olmazsa yine bayrağımızla en önlerde olacağım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Bu sene top 20 ye kaldım arkadaşlar. Bir aksilik olmazsa yine bayrağımızla en önlerde olacağım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Kumru -- 27 Ocak 2018; 15:8:58 >
  • Viagogo'nun kazık fiyatlarına kaldık :(

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Bu sene top 20 ye kaldım arkadaşlar. Bir aksilik olmazsa yine bayrağımızla en önlerde olacağım:)

Satışa çıkmasından tam 30 dk önceye kadar sitedeydim fakat girip alamadım hocam ya :/ nasıl becerdiniz acaba ?
  • Arkadaşlar önceden Viagogo'dan bilet almış arkadaşlar yardımcı olabilir mi mesela şuan fiyatlar oda çok uçuk gözükmüyor ama almak hata mı olur ?
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Merhabalar özelden mesaj attım ama ya gelmedi ya da görmediniz. Ben Romanya da bu sene 4.kez yapılacak olan Untold Festival den bahsetmek istiyorum.Bana kalırsa Tomorrowland den daha iyi. En azından maddi bakımdan daha iyi ve tomorrowland ile neredeyse aynı festival açısından,biraz daha ufak olabilir sadece :) onda da 10 sahne var ve her telden dj her sene geliyor üstelik para birimimiz Romanyayla eşit.Tomorrowland e gidip euro bayılmak artık bana manasız geliyor untoldu gördükten sonra. benim ricam o festival içinde bi ana konu açar mısınız isterseniz bilgi resim video vb açısından ben az da olsa yardım edebilirim bu sene gidiyoruz en azından sayımızı biliriz.gidenler varsa eğer onlardan da bilgi alabiliriz hem böylelikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rzgtl

Merhabalar özelden mesaj attım ama ya gelmedi ya da görmediniz. Ben Romanya da bu sene 4.kez yapılacak olan Untold Festival den bahsetmek istiyorum.Bana kalırsa Tomorrowland den daha iyi. En azından maddi bakımdan daha iyi ve tomorrowland ile neredeyse aynı festival açısından,biraz daha ufak olabilir sadece :) onda da 10 sahne var ve her telden dj her sene geliyor üstelik para birimimiz Romanyayla eşit.Tomorrowland e gidip euro bayılmak artık bana manasız geliyor untoldu gördükten sonra. benim ricam o festival içinde bi ana konu açar mısınız isterseniz bilgi resim video vb açısından ben az da olsa yardım edebilirim bu sene gidiyoruz en azından sayımızı biliriz.gidenler varsa eğer onlardan da bilgi alabiliriz hem böylelikle.

Untold festivale bu sene gitmek istedim ama oteller ateş pahası, konaklama ciddi derecede pahalı ama festival ucuz ve line up tatmin edici.

Her festivali görmedim bir EDC Vegas veya Ultra Miami' ye gitmedim ama hepsine giden arkadaşlarımın ortak fikri Tomorrowland' den daha güzel bir festivalin yer yüzünde olmadığı yönünde :)

Ben Untold düşünüyordum fakat tercimi 2 hafta üst üste Tomorrowland' e gitmekten yana kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brasun

Arkadaşlar önceden Viagogo'dan bilet almış arkadaşlar yardımcı olabilir mi mesela şuan fiyatlar oda çok uçuk gözükmüyor ama almak hata mı olur ?

Hocam global journey biletleri satışta hala bildiğim kadarıyla ordan bir bilet pahalı ama kafanız rahat eder viagogo ile aynı paraya denk geliyor
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler bana da sorsanız sırf o ASOT stage için tomorrowland derim. Bir de şunu sorayım festicket ten alınan biletler viagogo gibi mi yoksa organizasyon şirketinin kendi biletleri mi?

• quote:

Cevabınız için teşekkürler bana da sorsanız sırf o ASOT stage için tomorrowland derim. Bir de şunu sorayım festicket ten alınan biletler viagogo gibi mi yoksa organizasyon şirketinin kendi biletleri mi?

Orası karaborsa değilde kendi organize ediyor hiç denemedim.

Trance seviyorsanız Luminosity çok öneriyorlar ama ben sahne görkemli olsun vs bunlara da önem verdiğimden Tomorrowland çok seviyorum.

Ben de asot ve trance sahnelerinde takılıyorum daha çok :) Kasım ayında da Tranmission'a gittim, laser showlar vs gayet güzeldi ama bir gün bir şey anlaşılmıyor tam havaya giriyorsunuz etkinlik bitiyor:)
  • Evet evet Kasım ayında benim de aklımda vardı ama dediğiniz gibi 1 gün olunca yetmez diye düşündüm. Hem euro almış başını gitmişken gidince bari değsin diye düşünüyorum

• quote:

Takip edemeyeceğimden ötürü konu açmayı uygun görmüyorum. Siz açabilirsiniz aslında. PM kontrol ettim göremedim mesajınızı.
  • Bu sene çok ilginç setler bizi bekliyor arkadaşlar. Daha önce Mainstage EDM ağırlıklı iken bu yıl ana sahnede Techno, Trance ve Hardstyle göreceğiz.

En iyi yıllardan biri olacağına eminim
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Olacak hocam olacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.