Şimdi Ara

::: TOMORROWLAND 2017 ::: (Etkinlik tamamlandı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.459
Cevap
11
Favori
32.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Brasun

Arkadaşlar Tomorrowlande gitmek için bilet şansımız sadece geçen haftalarda olan pre-registration mıydı yoksa başka bilet satış zamanı olacak mı? Birde vize işlerinizi falan bilet almadan halletti mi herkes yoksa bilet aldıktan sonra vize yetişmemesi gibi bir sorun olur ondan korkuyorumda

Henüz bitmedi, 4 şubat cumartesi saat 19:00 da dünya geneli satışa çıkacak son kez. Vize işlemlerini bileti aldıktan sonra halledebilirsin ki temmuz ayına oldukça var. Ben öyle yapacağım. Önemli olan bileti almak o da çok zor gözüküyor zira geçen cumartesi 14 dakika da 3 günlük geçiş biletleri bitmişti. Bol şanslar.
  • Eray-E kullanıcısına yanıt
    Bütçen ne kadar tomorrowland için kardeş yani toplamda ne kadar para harcarsın ?
  • Brasun kullanıcısına yanıt
    Bir bütçe belirmedim şuan, sonrasında da bir Avrupa turu yapacağım için. Tomorrowland için harcayacağın tek şey yiyecek,içecek olur gibime geliyor, festival alanı içinde de çok da ucuz sayılmayacaktır. Yine bence 200 eur 3 gün için yeterli olabilir bence.
  • Bu Tomorrowland DV&LM ye oy toplamak için onların sahne şovlarını Youtube a daha güzel ses kalitesiyle atıyor bence Sanki oradaymışsın gibi hissediyorsun

https://www.youtube.com/watch?v=3UOtF4J9wpo

Afrojack bakalım

https://www.youtube.com/watch?v=QyI5twuSjEg&t

• Yellow Claw kullanıcısına yanıt
    Afrojacki de severim DV&LM yi de ama bence DV&LM Afroya göre biraz daha iyi sahne şovu yapacağını biliyor insanları nasıl çoşturacağını biliyor. Ama kesinlikle müziklerini kıyaslayamam çünkü ikiside mükemmel yapıyor setleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brasun

Afrojacki de severim DV&LM yi de ama bence DV&LM Afroya göre biraz daha iyi sahne şovu yapacağını biliyor insanları nasıl çoşturacağını biliyor. Ama kesinlikle müziklerini kıyaslayamam çünkü ikiside mükemmel yapıyor setleri

Yok hocam ondan değil.DV&LM nin setini dinlerken sanki oradaymışım gibi hissediyorum.Sesten dolayı bence.Afrojack i de çok severim ama onda öyle olmuyor
  • Belki bir gün gidebilmek bizede nasip olur. Size iyi eğlenceler dostlar. Bol fotoğraf- video bekleriz. Temmuza kadar dayanmak çok zor be arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hardwell DV&LM ve DJMag triplerinden acilen çıkmalı. Tomorrowland sayesinde ün kazandı ve katılmadığı her sene kariyerinde düşüş demek. Ki şu an 2015'deki o bomba setlerinden eser yok. En son ilgimi çeken seti Ultra 2016'ydı. Bu sene katılmamasının eksi olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aryuye

Hardwell DV&LM ve DJMag triplerinden acilen çıkmalı. Tomorrowland sayesinde ün kazandı ve katılmadığı her sene kariyerinde düşüş demek. Ki şu an 2015'deki o bomba setlerinden eser yok. En son ilgimi çeken seti Ultra 2016'ydı. Bu sene katılmamasının eksi olduğunu düşünüyorum.

Hardwell bitti dostum uzatmalari oynuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

quote:

Hardwell DV&LM ve DJMag triplerinden acilen çıkmalı. Tomorrowland sayesinde ün kazandı ve katılmadığı her sene kariyerinde düşüş demek. Ki şu an 2015'deki o bomba setlerinden eser yok. En son ilgimi çeken seti Ultra 2016'ydı. Bu sene katılmamasının eksi olduğunu düşünüyorum.

Katılıyorum. Son editinin adı "Go Down Low" zaten :D

• Hardwell diretmesinde haklı birçok yetenekli Dj sırf tarzları farklı diye küçük görülüyor.Ama katılsın genede ne kadar laf ederse etsin sevenleri var
  • quote:

quote:

quote:

Katılıyorum. Son editinin adı "Go Down Low" zaten :D

O yuzden bu sene oy vermeyecem

Atacagim twit ibretlik olacak

• rez...
  • rezervuar
  • rez
  • quote:

quote:

Miami 2017 setinden önce yazılmış talihsiz bir yorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

quote:

Miami 2017 setinden önce yazılmış talihsiz bir yorum

rezil kepaze oldum.

Dostum bende hardwell'ciyim (imzamda da görülüyor zaten) herneyse...

Şimdi bakiyorum youtube'a dv&lm madness 3.konserini yapmiş.bi de bakiyorum hardwell'a 2de kalmiş united we are var ve son konserinde resmen setin bi kısmında abartmiyorum ultra 2014 copy pase yapmişti resmen.bire bir ayniydi ve inanamadim.yani adam hazirladiği sete bile önem vermemiş ve beni o günden beri cok kizdirdi ve küstürdü beni

• miami 2017 ile çok iyi kopardı hardwell milleti

tomorrowland da niye yok bilgisi olan varmı arkadaşlar
  • Hardwellsiz çok yavan geliyor bu festival bana. Gitme hayallerim bile suya düştü.
  • 2033 yılına kadar her sene 2 hafta sonu yapılacak festival.

@Tomorrowland will officially be held on two weekends until 2033!

While we are still recovering from the three-day Ultra Music Festival marathon, we received great news from another major festival, Tomorrowland.

Last week, the authorities of the province of Antwerp in Belgium signed a contract with the organizers of Tomorrowland, which gives the right to hold the festival every year for two weekends in the next 16 years. Residents of the cities of Boom and Rumst were very enthusiastic about this news, noting that Tomorrowland not only beneficially influences the economy of the region, but also brings it worldwide fame.

"Tomorrowland noted our city on the world map," - said the Mayor of Boom.

Demand for the festival over the past few years has grown so much that one weekend was not enough, and even with two weekends tickets are bought up in a matter of minutes. The contract provides for the preservation of the environment. In case of their non-observance, the provincial authorities have the right to terminate the contract at any time.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi real07 -- 28 Mart 2017; 0:38:18 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.