Şimdi Ara

Tommy hilfiger ceket!!!(SS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler guzel olup olmadigni sormadim ki , orjinal mi diye fikir istedim sizden
  • Alma.

Giydiğim Jean,T-Shirt-Kazak-Hırka genelini Tommy Hilfiger'dan giyinen biri olarak söyleyebilirimki Piyasada çok fazla sahte ürünü var.Mağazalarına bakmanı öneririm Tavsiye etmem.
  • pm attim
  • Al bi tane mont, Tommy modellerine benzer.Ver babaannene yada anneannene şu amblemi dik de diksin.Tebrikler.250 TL kârdasın.
  • dimi hatta uretime geciyim fabrikasini kurayim
  • bunların modası geçti alma gardaş
  • çok çirkin læ
  • ben seviyorum bilader
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acildeyim

Al bi tane mont, Tommy modellerine benzer.Ver babaannene yada anneannene şu amblemi dik de diksin.Tebrikler.250 TL kârdasın.

haklı
  • cok kararsizim valla
  • kardeş mağazalarından almayı tavsiye ederim ama onu da alma gereksiz yere pahalı tommyler.çinde çok çok ucuza mal edip çok fahiş fiyatlara satılıyor.üzerindeki amblemi o kadar para etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 19 Ocak 2012; 13:51:51 >
  • tommy pantalon harici geçin artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

kardeş mağazalarından almayı tavsiye ederim ama onu da alma gereksiz yere pahalı tommyler.çinde çok çok ucuza mal edip çok fahiş fiyatlara satılıyor.üzerindeki amblemi o kadar para etmez.

aynen oyle kardes .. gerckten cok kararsizim su sitedeki resimlere bakin

sol 3 resimdeki renk ayni diger sagdaki 2 resimdeki renk farkli!!

birinde krem digerinde acik kahve! isik ortamlari farkli hrhlde ole cikmis ama renk krem diye geciyor simdi benim elime gelcek renk hangisi???

http://www.hepsiburada.com/Liste/tommy-hilfiger-erkek-mont-151ac905/productDetails.aspx?productId=gygr151ac905&categoryId=60000070#Gorseller

• quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

quote:

kardeş mağazalarından almayı tavsiye ederim ama onu da alma gereksiz yere pahalı tommyler.çinde çok çok ucuza mal edip çok fahiş fiyatlara satılıyor.üzerindeki amblemi o kadar para etmez.

birinde krem digerinde acik kahve! isik ortamlari farkli hrhlde ole cikmis ama renk krem diye geciyor simdi benim elime gelcek renk hangisi???

http://www.hepsiburada.com/Liste/tommy-hilfiger-erkek-mont-151ac905/productDetails.aspx?productId=gygr151ac905&categoryId=60000070#Gorseller

eğer hbden alıyorsan orjinaldir onlar.

• quote:

quote:

quote:

eğer hbden alıyorsan orjinaldir onlar.

yok ordan almayacagim ama dedigim sey dikkatini cekti mi ? renkler farkli sol 3 resim krem renginde sagdaki 2 resm acik kahve bildigin..

• vay be bi Tommy logosu için 180 TL vereceksin. Ederi en fazla 40-50 TL ceketin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingo_disco -- 19 Ocak 2012; 14:09:14 >
  • hiç güzel durmuyor berbat bir mont
  • ulan size ne yok bir amblem için fazladan para vereceksin yok 30 tl eder yok pazar malı gibi

herşeyi eleştiren ama bi boktan anlamayan geri kafalı insanlara benziyorsunuz. Adam size orjinal mi değil mi diye sormuş, güzel mi dememiş ki Milletin ne alacağına karışmak da yeni moda oldu
  • quote:

tommyi bilen yorum atsin cidden arkadaslar bilmeyen ltfen yorum yapmasin

Bilen bilir diyorsun yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

ulan size ne yok bir amblem için fazladan para vereceksin yok 30 tl eder yok pazar malı gibi

herşeyi eleştiren ama bi boktan anlamayan geri kafalı insanlara benziyorsunuz. Adam size orjinal mi değil mi diye sormuş, güzel mi dememiş ki Milletin ne alacağına karışmak da yeni moda oldu

tesekkurler oyle ama sorun yok genede :) orjinal gibi duruyor saticida iyi baya bu sefer renginden suphe ediyorum yukardaki msjima bakar misin?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.