Şimdi Ara

Tomb Raider ve Lara Croft Osiris Steam'de ücretsiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
5
Favori
4.192
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Tomb Raider ve Lara Croft Osiris Steam'de ücretsiz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    35 Mesaj
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Yarbay
    6780 Mesaj
    Nasiplendik.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    | Intel® Core™ i7 4790K | MSI Z97 GAMING 7 | PNY Anarchy X DDR3 16GB 2800Mhz | Asus RX 580 DUAL 8G OC | Philips 243V5LHAB/00 1MS 23.6" 1080p@60Hz | Crucial BX500 120GB | WD 1TB Caviar Blue Sata 3.0 64MB 7200Rpm |
    | CoolerMaster HAF 912 Advanced | Thermaltake 600W 80Plus | Akasa Venom Voodoo | Logitech Z313 | Rampage DLM-355 | Logitech K120 | Plantronics Gamecom 388 | Logitech Rumble F310 |
  • Yarbay
    2977 Mesaj
    teşekkürler. epic yine yapmış epic'liğini.
    |
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yüzbaşı
    547 Mesaj
    steam den uzun zaman sonra beleş oyun ekledik teşekkürler
    |
    |
    Tomb Raider oynamayan zaten kalmasın baş yapıt.Rise Of ve Shadow ile 3'lemeyi mutlaka oynasın 3 oyunda süper tek kelime ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tesekkurler ekledık
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |

|
    |
    Anakart: MSI B450 Gaming Plus Max / İşlemci: Ryzen5 3600 / İşlemci soğutucusu: Arctic freezer esports 34 duo / Ekran kartı: Asus Rog Strix 2060 Super / Ram: 2x8 GB 3000mhz Corsair Vengeance / SSD: Samsung Evo 860 500gb / PSU: FSP HYDRO 700W Bronze 80 / Kasa: MSI Mag Vampiric 010M
  • Onbaşı
    30 Mesaj

Bende şu an oyunun yarısındayım ancak oyunda baya bi mantık hatası mevcut. Mesala 2 tane kaplan /çıta saldırıyor arkasını parçalıyor ne kan ne efekt nede başka birşey olmuyor. Eğerki tomb rider serisini sevmeseydim o an silerdim. Bu şekildeki mantık hatalarına dayanamıyorum. Sizin yorumunuz nedir ? Bu kadar seviyormuşsunuz ?

|
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kasvaa2

Bende şu an oyunun yarısındayım ancak oyunda baya bi mantık hatası mevcut. Mesala 2 tane kaplan /çıta saldırıyor arkasını parçalıyor ne kan ne efekt nede başka birşey olmuyor. Eğerki tomb rider serisini sevmeseydim o an silerdim. Bu şekildeki mantık hatalarına dayanamıyorum. Sizin yorumunuz nedir ? Bu kadar seviyormuşsunuz ?
    ya arkadaş yazmayım dedim de tutamadım kendimi... adamlar binlerce saatlik mesaiyle bilmem kaç kişilik ekiple oyunu yazmış steam de bunu ücretsiz dağıtmış 1 lira vermeden onca emeği bilgisayarına indirmişsin oynuyorsun neymiş çıta saldırmış kan çıkmamış silecekmiş

Orijinalden alıntı: xnoname

ya arkadaş yazmayım dedim de tutamadım kendimi... adamlar binlerce saatlik mesaiyle bilmem kaç kişilik ekiple oyunu yazmış steam de bunu ücretsiz dağıtmış 1 lira vermeden onca emeği bilgisayarına indirmişsin oynuyorsun neymiş çıta saldırmış kan çıkmamış silecekmiş

Alıntıları Göster
    |
    |

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.

• Yarbay
    24460 Mesaj

Alıntı yaptığın kişi bende blokluydu, yorumun üzerine açıp baktım neden blokladığımı hatırlamış oldum.
    |
    |
    xnoname kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9016 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kasvaa2

Hocam mantik ararsan 1 kızın tüm orduyu indirmeside mantıksız yada çıtalarla dövüşmesi
    Isırdığı anda diyorsunuz sanırım söylemeseniz bilmezdim bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Benim bastettiğim olay son çıkan shadow of the tomb rider idi. Lütfen dikkatli okuyun ? Ki ben de aşinayım bu seriye sevdiğim yapımları orjinal alarak destekliyorum. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.

|
    |
Lastik Avcısı
bankalar.org
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.