Şimdi Ara

tomb raider digital edition hatası!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. hafta sonu yaz indirimlerinden yararlanmak adında tr ps store dan tomb raider digital edition'u satın alıp indirdim. fakat kurulum sırasında aşağıdaki hata mesajı ile karşılaştım. bu hata daha önce bir demodada başıma gelmişti. bende hdd de sorun olabileceğini düşünerek elimdeki 120 gb lık hdd yi ps3 e monte edip birde bu hdd üzerinden oyunu tekrar indirdim ama sonuç değişmedi. kurulum sırasında %14 de geldiğinde aşağıdaki hata ekranını alıyorum. sizce ne yapmam gerekiyor. daha öncesinde psn üzerinden birçok alışverişim oldu ve bu tip bir sorunla şimdiye kadar hiç karşılaşmadım. taki son güncellemeden sonra indirdiğim demoda bu tür bir hata vermişti ve şimdide bu oyunda bu mesajı aldım. resimde belirttiği teknik desteği nereden alabilirim. nasıl bir yol izlemem gerekiyor. deneyimli arkadaşlar bana yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllmag07 -- 22 Temmuz 2013; 21:18:54 >

• Silip tekrar yüklemeniz gerekli.İNDİRİCEKSİNİZ tekrar tamamını silip
  • kardeş bırak silmeyi, dediğim gibi sıfırdan hdd takıp oyunu yeniden indirdim. ama yine aynı hata ile karşılaştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lllmag07 -- 22 Temmuz 2013; 21:25:50 >
  • Arkadaşlar tr için ps destek hattı gibi birşey var mı? Derdimi kiminle paylaşmam gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun inerken ps3'ün elektriğini kestiysen ondan olabilir
  • Yok makina 1gün boyunca açık kaldı inene kadar kapatmadım. Benden başka bu sorunu yaşayan yok sanırım. Bende durumu yeni versiyon bağlamıştım. Ama versiyondanda değil herhalde en iyisi sony tr ye mail atmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.