Şimdi Ara

TOMB RAIDER DEFINITIVE EDİTİON (PS4 ANA KONU) NEXT GEN GRAFİKLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
6
Favori
19.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  TOMB RAIDER DEFINITIVE EDİTİON (PS4 ANA KONU) NEXT GEN GRAFİKLER

Bu senenin başında oyun dünyasına geri dönüş yapan Tomb Raider için daha önceden de yeni nesil konsollarla ilgili listelemeler görmüştük. Bu kez listeleme, daha önemli bir site tarafından yapıldı. Amazon'un İtalya ayağı, Tomb Raider: Definitive Edition'u listeledi.

Şimdiden ön siparişe açılan oyunun bu sürümünün iki farklı sayfası yer alıyor. Birisinde platform olarak PlayStation 4'ü görürken, diğer sayfada platform kısmı boş bırakılmış görünüyor. Muhtemelen yapılacak düzenlemelerle oraya Xbox One sürümü eklenecektir.

Oyunun satış sayfasındaki açıklamalar şöyle;"Tomb Raider'ın yeni nesil konsollar için hazırlanan fantastik halinde şimdiye kadar çıkmış bütün DLC'ler bulunuyor. Ayrıca ön siparişlere, özel paket seçeneği ve sanat kitabı hediyesi de yer alıyor."

Uzun bir sürenin ardından bu senenin başında geri dönüş yapan Tomb Raider'ın yeni nesle port edileceği adına haberler gelirken, oyunun ekibinden Brian Horton, yeni açıklamalar yaptı. Bradford Animation Festival etkinliğinde konuşan Horton, yeni bir Tomb Raider oyununu onayladı.

Yaptığı açıklamalarda serinin baş sanat tasarımcısı Horton, yeni Tomb Raider'ın bu seneki hikayeyi devam ettireceğini söyledi. Yani yeni oyunda yine Lara Croft'un erken dönemlerini oynayacağız. Ayrıca yaptığı açıklamalarda Horton, oyunun bütçesinden de söz etti. Horton, yeni oyunun bütçesinin ilk oyundan yüksek olmadığını açıkladı.

Tomb Raider: Definitive Edition yeni nesil konsollarda 1080p olarak boy gösterecek. Oyun için yayınlanmış DLC paketleri yanı sıra Dark Horse tarafından yayınlanan Tomb Raider: The Beginning isimli çizgi romanın dijital sürümü de oyun içeriğinde yer edecek.

Oyunun yeni nesil sürümü Xbox One'da Kinect aracılığıyla sesle silah değiştirme ve oyun içi menüde gezinme şansı sunacak. PS4 versiyonunda ise DualShock 4 kontrolcüsü meşale kullanımınıza göre renk değiştirecek. PS4 versiyonu oyunu PS Vita üzerinden stream etme şansı da sunacak.

Dağıtıcı: Square Enix
    Tür: Action
    Çıkış Tarihi: 31 Ocak 2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 25 Mayıs 2014; 7:49:14 >

• Yeni bilgiler sızdı ilk mesejı güncelledim.
  • Yeni nesile çöp çöp oyunlar çıkıyodu sonunda düzgün bi oyun çıkacak gibi
  • yeni lara iyi ya, tuttu bu kız, eskisi full labirentteydi
  • Hadi bakalım bekliyoruz oldukça başarılıydıı son oyunu
  • Ps3 sürümü next gen den izlenimler veriyordu zaten yeni nesilde de oynanır bekliyorum.
  • Son çıkan tomb raider gibi çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi , araya devamlı sinematik video giriyordu. Oyundan hiç keyif alamadım.1998 Tomb raider 2 den beri oynarım.Son çıkan oyun İlk defa yarıda bıraktığım tomb raiderdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keko2000 -- 22 Kasım 2013; 22:45:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Square Enix bu daha çok beklersiniz adamların 2 tane ana oyunu geri dönüş yapıyor anca 2-3 sene sonra gelir bu
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Ne 2.3 senesi dostum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keko2000

Son çıkan tomb raider gibi çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi , araya devamlı sinematik video giriyordu. Oyundan hiç keyif alamadım.1998 Tomb raider 2 den beri oynarım.Son çıkan oyun İlk defa yarıda bıraktığım tomb raiderdir.

Heyt be görüntüye bak duygulandım.15 sene öncesine gittim

• quote:

Orijinalden alıntı: dante06

quote:

Son çıkan tomb raider gibi çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi , araya devamlı sinematik video giriyordu. Oyundan hiç keyif alamadım.1998 Tomb raider 2 den beri oynarım.Son çıkan oyun İlk defa yarıda bıraktığım tomb raiderdir.

yAŞ KAÇ : ))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dante06

quote:

yAŞ KAÇ : ))

27 28 e az kaldı

• Ps3 de keyifle bitirmiştim çok iyi oldu bu haber

• Son Tomb Raider'ı keyifle oynamış olsam da, eski TR'lerden aldığım keyfi alamadım. Çözmesi zor bulmacasız Tomb Raider çok yavan oluyor.
  • Hocam ingilizcede büyük İ harfi yoktur.Düzeltirseniz daha hoş durar kanısındayım Not

Oyunu oynamadım PS4'te ileride oynarım 10 dolar yada PLUS ile
  • Yeni nesil Tomb Raider dillere destan olur artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

Hocam ingilizcede büyük İ harfi yoktur.Düzeltirseniz daha hoş durar kanısındayım Not

Ps4 e çıkacağını nerden biliyorsun.Bulut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 30 Kasım 2013; 9:35:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

Hocam ingilizcede büyük İ harfi yoktur.Düzeltirseniz daha hoş durar kanısındayım Not

Ps4 e çıkacağını nerden biliyorsun.Bulut mu?

neogaf
  • Oyun 1080p muhteşem grafikleri ile geliyor süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Oyun 1080p muhteşem grafikleri ile geliyor süper.

fps? varmı bilgi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.